Altınova Atatürk Kültür Merkezi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Altınova Atatürk Kültür Merkezi
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Altınova Atatürk Kültür Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Altınova Atatürk Kültür Merkezi Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Altınova Atatürk Kültür Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Altınova Atatürk Kültür Merkezi düğün fiyatları ne kadar?

Altınova Atatürk Kültür Merkezi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Altınova Atatürk Kültür Merkezi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Altınova Atatürk Kültür Merkezi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Altınova Atatürk Kültür Merkezi 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Altınova Atatürk Kültür Merkezi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Altınova Atatürk Kültür Merkezi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Altınova Atatürk Kültür Merkezi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Altınova Atatürk Kültür Merkezi düğün dışında bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, parti, kına, sünnet düğünü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Altınova Atatürk Kültür Merkezi Hakkında

Lüks salonumuzla, hayatınızın en özel zamanını en iyi şekilde geçirmeniz için sizi Altınova Atatürk Kültür Merkezi düğün salonumuza davet ediyoruz. Daima gelişime açık ekibimizle, yeni trendlere ayak uydurarak düğün sektöründeki yolumuza devam ediyoruz. Her aşamada beklentilerinizi anlamaya çalışıyor ve buna göre organizasyonlarınızı planlıyoruz.

Düğününüz için şu hizmetleri veriyoruz;

Öncelikle 300 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitemiz bulunuyor. Yer olacak mı acaba stresine girmeden tüm sevdiklerinizi düğününüze davet edebilirsiniz.

Masalarımızı 4 kişilik olacak şekilde yerleştiriyoruz. İstek dahilinde aynı masada yer almak isteyen akrabalarınız için masalarımızı birleştirerek 8 kişiliğe kadar çıkartabiliyoruz. Beyaz masa giydirmelerimize, genelde sarı renkteki kurdele süslemelerimiz eşlik ediyor. Bunu tercih etmezseniz istediğiniz tarz ve renkte bir konsept oluşturabiliriz. Tercih tamamen size kalmış, bize ne hayal ettiğinizi söyleyin yeter.

Dans ederken konuklarınıza görsel şov sunmak için her şeyi düşündük. Tavanımızdaki renkli ışık gösterilerimizi çok seveceksiniz. Yer sıkıntısı yaşamayın özgürce dans edin diye size geniş bir pist alanı oluşturduk; pistimizde konuklarınızla birlikte şimdiye kadar hiç eğlenmemiş gibi dans edebilirsiniz.

Fotoğraf çekimlerinizi salonumuzla anlaşmalı fotoğrafçımız yapıyor. Video çekimlerinizi de Belemir Düğün Salonu olarak üstlenmekten mutluluk duyuyoruz. Düğün sonrası fotoğraf ve videolarınızı istediğiniz zaman gelip bizden alabilirsiniz.

Rahatça son hazırlıklılarınızı yapıp eşinizle düğün saatinizi bekleyeceğiniz gelin odamızı da konforlu bir şekilde kullanabilin diye size özel olarak hazırlıyoruz.

Sadece düğün hizmeti vermiyoruz; nişan, doğum günü, açılış ve mezuniyet günlerinizde de kaliteli hizmet anlayışımızla salonlarımızı organizasyon türünüze özel hazırlıyoruz. Bu hazırlıkları yapabilmemiz için bizimle önceden iletişime geçmeniz yeterli.

Daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için sizi formu doldurmaya davet ediyoruz. Şimdiden bu özel gününüzde size ev sahipliği yapmak için heyecanlanıyoruz...

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Fevzipaşa - Vehbibey Mah. Sahilboyu Cad. 1.Sokak No:1 10400 Ayvalık - Balıkesir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Altınova Atatürk Kültür Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.