Sosyal Tesisler Balıkesir

Balıkesir Polis Evi

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Balıkesir Polis Evi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Balıkesir Polis Evi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Balıkesir Polis Evi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Balıkesir Polis Evi Sıkça Sorulan Sorular

Balıkesir Polis Evi düğün fiyatları ne kadar?

Balıkesir Polis Evi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Balıkesir Polis Evi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Balıkesir Polis Evi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Balıkesir Polis Evi 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Balıkesir Polis Evi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Balıkesir Polis Evi düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Balıkesir Polis Evi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Balıkesir Polis Evi düğün dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, bayi toplantısı, açılışlar, parti, nişan ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Balıkesir Polis Evi Hakkında

Balıkesir Polis Evi olarak siz değerli çiftlerimize ve konuklarımıza mükemmel bir düğün günü geçirmeniz için hizmet veriyoruz. Memnuniyetinizi ön planda tutan çalışma disiplinimizle varlığımızı sürdürüyoruz. Sizden aldığımız ilhamla kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Balıkesir Polis Evi düğün salonu, Bursa yolu üzerinde alışveriş merkezi karşısında bulunuyor. Kolay ulaşım alternatifleriyle misafirleriniz salonumuza kolaylıkla ulaşabilir. Şahsi arabalarıyla gelen konuklarınız, arabalarını gönül rahatlığınla otoparkımıza emanet edebilir.

Hangi hizmetleri sağlıyoruz?

Salonumuz ferah, geniş ve yüksek tavanlı bir yapıya sahiptir. Üstelik görselliği bozacak tek bir kolon bile bulunmuyor. Masalarımızda beyaz renk örtülerimiz sadeliği temsil ediyor. Standart yapıda olan bu dekoru beğenmezseniz dışarıdan anlaşacağınız organizasyon firması aracılığıyla istediğiniz konsepte mekân giydirmesi yapabilirsiniz.

Yemekli düğün tercihlerinizde bizim hazırladığımız yemek menülerinden seçim yapabilir ya da dışarıdan bir catering firmasıyla anlaşabilirsiniz. Yemek istemezseniz konuklarınıza yaş ve kuru pasta, yerli içecek ikramları sunuyoruz. Kısacası her şeyi sizin tercihlerinize göre şekillendiriyoruz. Bütün sunumlarımızı işinde profesyonel servis elemanlarımız yapıyor, üstelik konuklarınızın tüm istekleri için aralıksız çalışıyorlar.
Kaliteli ses ve sahne hizmeti sunduğumuz salonumuzda canlı saz orkestrası ile mükemmel müzik keyfine ulaşabilirsiniz. Pist alanımızı özgürce dans edebilin diye geniş bıraktık. Sevdiklerinizle birlikte özgürce eğlenebilirsiniz. Siz değerli çiftlerimiz için rahat ve konforlu olan odamızı en güzel şekilde hazırlıyor, düğün saatinize kadar dinlenebileceğiniz rahat bir ortam sağlıyoruz. Sizin için tüm detayları düşünüyoruz böylelikle size yalnızca eğlenmenin tadını çıkarmak kalıyor!

Düğün dışında nişan, açılış, davet gibi organizasyonlarınızda da size ev sahipliği yapmanın gururunu yaşıyoruz. En güzel gününüzü unutulmaz kılmak için sabırsızlanıyoruz ve Balıkesir düğün mekanları arasında fark yaratacak özelliklerimizle çiftlerimizi bekliyoruz.

Daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Paşaalanı mahallesi Gaffar Okan Cad. No: 14/1

 • Adres tarifi:

  (Bursa Yolu Yaylada Alışveriş Merkezi Karşısı)

 • Haritadaki Konumu

  Balıkesir Polis Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.