Atlı Köşk Butik Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Atlı Köşk Butik Otel
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Atlı Köşk Butik Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Atlı Köşk Butik Otel Özellikler

Otel Türü
Butik Otel
Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Orman içinde
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Atlı Köşk Butik Otel Sık Sorulan Sorular

Atlı Köşk Butik Otel düğün fiyatları ne kadar?

Atlı Köşk Butik Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Atlı Köşk Butik Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Atlı Köşk Butik Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Atlı Köşk Butik Otel 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Atlı Köşk Butik Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Atlı Köşk Butik Otel düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Atlı Köşk Butik Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Atlı Köşk Butik Otel düğün dışında baby shower, kına, mezuniyet törenleri, piknik, nişan, doğum günü, bayi toplantısı, açılışlar, parti, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Atlı Köşk Butik Otel Hakkında

Sapanca’nın en güzel bölgesi olan Kırkpınar’daki evinize hoş geldiniz.

Yemyeşil cennet bahçemiz, kaliteli servis anlayışımız ve birbirinden güzel menü seçeneklerimizle düğün gününüzü unutulmaz kılmaya hazırız.

Güneyinde Samanlı Dağlarıyla kaplı, ıhlamur, çam ve meşe ağaçlarıyla dört mevsimin yaşandığı ormanlık alan; kuzeyinde Sapanca Gölü olan Atlı Köşk Butik Otel’de misafirlerimizi ağırlıyoruz. Özellikle kır düğünü hayali olan çiftlerimiz için biçilmiş kaftan olacak yeşilliklerle kaplı bahçemizde mevsimsel çiçek kokuları eşliğinde harika bir düğün günü geçireceksiniz. Hayallerinizdeki düğün konsepti için dilediğiniz tarz ve renkte süslemeler yapabiliyoruz. Gelin yolumuzun hazırlanmasından tutun da nikah masanızın süslenmesine kadar her şeyi düşünüyoruz ve süslemelerimizde birbiriyle uyumlu olacak renkleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Yemekli düğün tercihinizde damak zevkinize hitap eden lezzetli menüler hazırlıyoruz. Menü içeriğinin tamamına siz karar verebildiğiniz gibi titizlikle hazırladığımız fix menümüzden de faydalanabilirsiniz. Düğünümde yemek servisi olmasın derseniz de düğün pastanız ve alkolsüz içecek alternatiflerimizle misafirlerimizi ağırlıyoruz.

Çiftlerimizin ve onların değerli konuklarının otelimizden memnun olarak ayrılmasını istiyoruz. Kaliteli ışık ve ses sistemi kullanmayı tercih ediyoruz; hayatınızda bir kez yaşayacağınız bugünün eğlenceli ve akılda kalmasını sağlıyoruz. Misafirlerinizle birlikte konforu hissedebileceğiniz mekânımızda tüm davetlilerinizin isteklerine anında cevap veren enerjik ve güler yüzlü ekiple çalışmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Otelimizde açılış, doğum günü, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, parti, sünnet düğünü gibi etkinlikleriniz için de size ev sahipliği yapabiliyoruz. İsterseniz doğayla iç içe olan cennet bahçemizde kuş sesleri eşliğinde balayınızı da unutulmaz yapabilirsiniz.

Tesisimiz Sabiha Gökçen Havalimanı’na 90 km, Kırkpınar çarşı merkezine 750 metre ve Sapanca’ya 3 km mesafede bulunuyor. Misafirlerimiz toplu taşımayı kullanarak veya kendi araçlarıyla otelimize rahatlıkla ulaşabilir.

Daha fazla hizmet bilgisi almak ve Sapanca Atlı Köşk Butik Otel ve Restaurant fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kırkpınar Hasanpaşa Mah. İstasyon cad. Meşeli sk. No:19 Kırkpınar Sapanca / SAKARYA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Atlı Köşk Butik Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.