• Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL

Sapanca Aqua Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Sapanca Aqua Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Sapanca Aqua Hotel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Sapanca Aqua Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Sapanca Aqua Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Sapanca Aqua Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Sapanca Aqua Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.

Sapanca Aqua Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sapanca Aqua Hotel 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Sapanca Aqua Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sapanca Aqua Hotel düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Sapanca Aqua Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sapanca Aqua Hotel düğün dışında nişan, parti, açılışlar, sünnet düğünü, kına, baby shower, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok, Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Sapanca Aqua Hotel Hakkında

Yıllardır hizmet verdiğimiz Sapanca Aqua Hotel & Spa’da konuklama imkânı ve düğün hizmeti veriyoruz! Kalite ve kusursuz hizmetin adresi oluyor, hayallerinizi gerçekleştirmek için hazırlıklara başlıyoruz. Sunduğumuz bütün hizmetlerde önem verdiğimiz yegâne konu en iyisi olmak! Bu yüzden her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz…

Konuklarınızı 3 farklı alanda ağırlıyoruz. Bunlar; kapalı düğün salonu, havuzbaşı ve kır bahçesi olmak üzere geniş ve ferah alan. Havuzbaşında düzenleyeceğiniz davetlerde yuvarlak masalar kullanarak 500, kokteyl düzeninde ise 750 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Düğün salonumuzda ise yemekli düzende 300, kokteyllerde de 500 kişilik davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz.

Tercih ettiğiniz davet alanına ve konseptinize göre süslemeler de yapıyoruz. Ağırlıklı olarak beyaz rengi tercih ediyoruz. Beyaz masa ve sandalye giydirmelerinin üstüne renkli kumaşlar ve çiçeklerle süslemeler yapıyoruz. Konseptinizi tam anlamıyla bir bütün olacak şekilde tasarlamak için gelin yolu, salon ve havuz süslemelerinden, nikah masası dekorasyonuna kadar her ayrıntıyı birlikte planlıyoruz. Çiçekli takları ve kırmızı halıyı da serdik şık bir karşılama töreni ve ilk dans için sizi sahneye bekliyoruz.

Siz sahnede yerinizi alarak geceyi başlattığınızda ise hizmet personellerimiz konuklarınızı ikramlarla ağırlamaya başlıyor. Yemekli, yemeksiz ve kokteyl menülerinizle bezenmiş sofralarınızda konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz… Müzik eşliğinde dans pistine davet ediyoruz dostlarınızı da ve kesintisiz eğlence vaat ediyoruz! Müzisyenlerimizin geniş repertuvarları ve düğün fotoğrafçınızın bitmek bilmeyen kayıtlarıyla geceniz keyifli geçecek. Hatıralarını ise uzun yıllar saklayabileceksiniz.

Ayrıca şehir dışından gelen davetlileriniz için otelimizde avantajlı fiyatlarla konaklama imkanı da sağlıyoruz. 36 adet odamızdan istedikleriniz için erkenden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Düğün öncesi hazırlıklar veya kız arkadaşlarınızla eğlence için de gelin odası tercih edebilirsiniz.

Dilediğiniz tarihte düğün organize etmek için acele edin! Sapanca Aqua Hotel fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Sapanca Aqua Welness SPA Hotel & Aqua Park
  Yönetici

İletişim

 • Adres:

  Çayiçi Mah. Sönmez Cad. No: 47 Sapanca/ Sakarya

 • Haritadaki Konumu

  Sapanca Aqua Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.