A Diamond Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

A Diamond Hotel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

A Diamond Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

A Diamond Hotel Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Mekan Özellikleri
Bahçe Havuz başı Kolonsuz salon Orman içinde Yüksek tavan
Manzara
Göl manzaralı Panoramik manzara Orman manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

A Diamond Hotel Sık Sorulan Sorular

A Diamond Hotel düğün fiyatları ne kadar?

A Diamond Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.A Diamond Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


A Diamond Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

A Diamond Hotel 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


A Diamond Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

A Diamond Hotel düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


A Diamond Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

A Diamond Hotel düğün dışında kurumsal etkinlikler, baby shower, kına, parti, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, doğum günü, nişan, açılışlar, davet ve resepsiyon ve piknik hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

A Diamond Hotel Hakkında

Turizmin parlayan yıldızı Sapanca’nın eşsiz güzelliklerinin tam ortasında, göl ve ormanın buluştuğu doğa harikası A Diamond Hotel Sapanca’da dillere destan bir düğün yapmak ister misiniz?

Metropolün gürültüsünden uzak, sessizliğin ve sakinliğin dorukta olduğu ortamımızda, gerekli personel ve mekân alternatiflerimizle şimdiye kadar birçok çiftimizin hayallerindeki düğüne kavuşmasına yardımcı olduk, şimdi sıra geldi sizin hayallerinize…

Düğünlerinizi 120 kişilik ağırlama kapasitesi olan göl manzaralı restoranımızda gerçekleştiriyoruz. Burada dere şırıltısı, kuş sesleri ve orman kokusu siz değerli konuklarımızı organizasyonlarınız boyunca yalnız bırakmıyor. Davetleriniz için dilerseniz 150 kişi kapasiteli kapalı alanımızı veya terasımızı da tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz alanda iş ortaklarımız aracılığıyla tarzınızı yansıtacak süslemeler yapıyoruz. Bütün hazırlık aşamalarında fikrinizi alıyor, hayallerinizdeki görünümü elde etmek için çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz.

Yemekli davetleriniz için profesyonel mutfağımızda tadına doyulmayacak lezzetle menüler hazırlıyoruz. Menü seçimini kendiniz yapabildiğiniz gibi standart menümüzden de faydalanabilirsiniz. Yemek sunumlarımızı, tecrübeli ve güler yüzlü servis ekibimizle yapıyoruz ve gece boyunca misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak için aralıksız çalışıyoruz.

Düğünlerinizi daha da eğlenceli hale getirecek profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Düğününüzden önce sizinle buluşarak yörelerinize, zevklerinize veya özel isteklerinize uygun şekilde müzik listenizi hazırlıyoruz. Talep etmeniz durumunda profesyonel grupların canlı müzik performanslarını da yer veriyoruz.

Mutluluğunuzu paylaşacağınız dostlarınızla, değer verdiğiniz bir etkinlik veya toplantı için her türlü isteğinize cevap veriyoruz. Servis kalitemiz, birbirinden özel menü seçeneklerimiz ve yükselen heyecanımızla, özel günlerinize ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Eğer otelimizde yapmak istediğiniz düğün organizasyonunuz hakkında daha fazla bilgi almak ve The Diamond Hotel Antalya fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kurtköy Fatih Mah. Fatih 1 Cad. No:71 Sapanca / SAKARYA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    A Diamond Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.