Özde Alabalık Dağ Evi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Özde Alabalık Dağ Evi
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Özde Alabalık Dağ Evi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Özde Alabalık Dağ Evi Özellikler

Otel Türü
Butik Otel
Mekan Özellikleri
Çim alan Orman içinde Şehir merkezinde
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Özde Alabalık Dağ Evi Sık Sorulan Sorular

Özde Alabalık Dağ Evi düğün fiyatları ne kadar?

Özde Alabalık Dağ Evi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Özde Alabalık Dağ Evi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Özde Alabalık Dağ Evi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Özde Alabalık Dağ Evi 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Özde Alabalık Dağ Evi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Özde Alabalık Dağ Evi düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Özde Alabalık Dağ Evi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Özde Alabalık Dağ Evi düğün dışında sünnet düğünü, bayi toplantısı, piknik, doğum günü, kurumsal etkinlikler, baby shower, kına, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, nişan, parti ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Özde Alabalık Dağ Evi Hakkında

2000 Yılında hizmet vermeye başlayan butik otelimiz, eşsiz doğa güzelliklerinin tam ortasında, misafirlerine samimi ve sıcak bir ortam sağlıyor. Ailenizle hoş vakit geçireceğiniz Özde Alabalık Dağ Evi Sapanca’da düğün, nişan ve kına gibi organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacağız.

Butik otelimizde düğün yapmaya karar vermeniz durumunda sizi şu olanaklarımızla misafir ediyoruz;

-Organizasyonlarınızı şık tasarıma sahip kapalı alanımızda veya doğayla iç içe bir gün geçirmenizi sağlayacak çim zeminli bahçemizde yapıyoruz. Kış aylarında içinizi ısıtacak, camlarla çevrili mekânımıza tarzını yansıtacak süslemeler yaparak farklı bir ambiyans katıyoruz. Kır düğünü hayali kuran çiftlerimiz için ise özellikle bahar aylarında doğanın bütün güzelliklerini hissedeceğiniz bahçemiz doğru bir tercih olacak. Burada doğayla uyumlu pastal renkler kullanarak farklı mekân konseptleri oluşturuyoruz. Dekoratif aksesuarlarla bütünlük sağlıyor, çiftlerimize romantik bir ortam armağan ediyoruz.

-Bahçemizde profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Düğününüzden önce hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerini çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun şekilde yapıyoruz. Geniş pist alanımızda en sevdiğiniz şarkılara eşlik ederken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak, bu özel günün keyfini doyasıya çıkaracaksınız.

-Yemekli düğün tercihlerinizde, profesyonel mutfağımızda hazırlanan yöresel yemekleri konuklarınıza sunuyoruz. Usta aşçılarımızın titizlikle hazırladığı bu yemekleri düğününüzden önce gelip tadımlarını gerçekleştirebilirsiniz.

-Düğününüzden sonra konaklamak isteyecek misafirlerimiz için, önceden rezervasyon yaptırırsanız konforlu odalarımızı özenle hazırlıyoruz. Konuklarınız düğün gününüzün yorgunluğunu kendilerini evindeymiş gibi rahat hissederek rahatlıkla atabilirler.

Otelimize hakkında daha fazla bilgi almak ve Özde Alabalik Dağ Evi Restaurant & Pansiyon Sapanca fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız, hemen sayfada bulunan formu eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kusursuz bir düğün günü yaşamak isteyen tüm çiftlerimizi otelimize bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Erdemli Köyü (İstanbuldere köyü) Sapanca - Sakarya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Özde Alabalık Dağ Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.