• Kişi Başı
    1.000 - 1.500 TL

Vista Boutique Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Vista Boutique Hotel Özellikler

Otel Türü
Butik Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

Vista Boutique Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Vista Boutique Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Vista Boutique Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Vista Boutique Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Vista Boutique Hotel Hakkında

Hayalinizde olandan çok daha fazlasını istiyorsanız mutlaka Vista Boutique Hotel Mersin’i görmelisiniz.

Yıllardır pek çok davete ve etkinliğe ev sahipliği yapan bir kurumuz. Profesyonel çalışan kadromuzla işimizi titiz bir şekilde ve hala ilk günkü heyecanla yapıyoruz. Şık bir salonda eşsiz güzellikte bir kına töreni istiyorsanız aradığınız yerin Vista Boutique Hotel olduğuna emin olabilirsiniz. Salona girdiğiniz zamandan itibaren her şeyin yeni ve modern bir tasarıma sahip olduğunu göreceksiniz. Kolonlarda bulunan aynalı şekiller ve aydınlatmalarla estetik bir görünüm oluşturuyoruz. Yuvarlak beyaz örtülü masalarımızı krem tonlarında sandalyeler ile çevreliyoruz. Organizasyon firmaları ile anlaşarak mekânımız içerisinde düzenleme yapma ve yeni bir konsept oluşturmanıza olanak sağlıyoruz. Önceliğimiz sizin mutluluğunuz olduğundan her daim isteklerinizi bir emir gibi kabul ediyoruz. Zarif yemek takımlarımız ile yemekli ve yemeksiz organizasyonlarınız için önceden gelip menü tadımı yapabilirsiniz. İçerikle ilgili bir değişiklik arzu ederseniz de önceden haber vererek sizin için düzenleme yapmamızı sağlayabilirsiniz. Şehir merkezinde olduğumuz için kolayca siz ve davetlileriniz ulaşım sağlayabilirsiniz. Vista Boutique Hotel olarak kına merasiminiz ve diğer tüm organizasyonlarınızın öncesinde veya sonrasında odalarımızı kullanma ve konaklama imkânını ayrıcalıklı fiyatlarla size sunuyoruz.

Unutulmayacak bir eğlencenin akıllarda kalıcı bir mekân seçerek sağlanacağını düşünüyoruz. Kusursuz hizmet anlayışımız ile size eşsiz hatıralar bırakacak bir gece vaat ediyoruz. Her zaman en iyisini hak ettiğinizi düşünerek çalışıyoruz. Gelecek yıllarınızda mutlulukla bakacağınız kına töreniniz için dileriz bizi tercih edersiniz.

Vista Boutique Hotel hakkında ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerini değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan firma bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Diğer bir iletişim yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan formun eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

Ekiple Tanışın

  • Genel Müdür

İletişim

  • Adres:

    Akdeniz Mahallesi 39600 Sokak No: 16 Mezitli Mersin

  • Haritadaki Konumu

    Vista Boutique Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.