Patron Orkestrası

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Merkez, Bursa

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Karşılama / Kokteyl Grubu
  • Minimum Fiyat 3.000-5.000 TL
  • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Flamenko, Tango

Özellikler

  • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta
  • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
  • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 3 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Düğünlerinizin gidişatını olumlu yönde etkileyecek, sevdiklerinize eşsiz bir müzik hizmeti sunacak ve uzun bir süre unutulmayacak bir performansa imza atacak Patron Orkestrası, Bursa’da hizmetinizde! Her müzik tarzına hitap eden bir orkestra ile hayallerinize ulaşacak, planladığınız düğününüzün sorunsuz bir şekilde tamamlandığına şahit olacaksınız.

Tamamı akademisyen bir kadrodan oluşan, bilgi birikimi yüksek, tecrübeli ve ünlü isimlerle çalışma fırsatı bulmuş müzisyenlerin birleştiği Patron Orkestrası, sahip olduğu tüm bilgi ve tecrübeleri çiftlerin hayatlarında güzel bir iz bırakmak için kullanıyor. Bunu yaparken de istek ve ihtiyaçlarına önem veriyor, onları dinliyor.

Çok daha etkin bir hizmet verebilmek için orkestramızın büyüklüğünü organizasyonunuzun büyüklüğüyle doğru orantılı bir şekilde belirliyoruz. Solist ve müzisyen sayısını karşılıklı konuşarak oluşturuyor, her detayda kalitemizden çok daha iyi bir şekilde yararlanabilmenizi amaçlıyoruz.

Dilerseniz karşılama grupları da oluşturabiliyoruz. 2-3-4 kişiyle oluşturduğumuz karşılama gruplarımız, eşsiz bir eğlencenin sizi beklediğini kapıda fark ettiriyorlar.

Patron Orkestrası düğünler dışında da birçok organizasyonda profesyonel bir şekilde görev alabiliyor. Kokteyller, lansmanlar, seminerler, kongreler, şirket toplantıları, iş yemekleri, açılış ve AVM etkinlikleri, doğum günleri, mezuniyet baloları ve sünnet düğünleri gibi farklı davetlerde konuklarına sorunsuz bir akış sunuyor. Bugüne kadar rol aldığı sayısız gecenin kazandırmış olduğu deneyimler ve sahip olduğu bilgi birikimleri sayesinde kusursuzu tadacaksınız.

Sahip olduğu yerli ve yabancı geniş repertuvarların içinde pop, jazz, rock, Latin, klasik, fasıl, yöresel müzikler ve sanat müziği bulunuyor. Bu da farklı organizasyonlarda rol alabilmelerini sağlıyor.

Eğer daha fazla bilgi sahibi olmak ve Patron Orkestrası fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak ya da formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Patron Orkestrası ile telaşınızı eğlenceye dönüştürmeye hazır mısınız?

İletişim

Osman Sami TAŞ

  • Adres: Bursa Merkez

Patron Orkestrası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!