Safa Bolat ve Şenlik Bandosu

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Akay, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , Enstrüman Solo Performans
  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL

Özellikler

  • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı

Sorular

  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 5 hafta
  • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
  • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 2 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

İnan Organizasyon Ve Mehteran
9 9 1

Etimesgut

İnan Organizasyon Ve Mehteran

1.000-2.000 TL
Ankara Mızıkacıları Balkan Bandosu
13 9 3

Keçiören

Ankara Mızıkacıları Balkan Bandosu

1.000-2.000 TL
Bando Bross
10 2

Çankaya

Bando Bross

1.000-2.000 TL

Hakkında

Düğününüz için farklı bir konsept ve farklı bir organizasyon düşünüyorsanız, sizlere bir önerimiz var! Safa Bolat ve Şenlik Bandosu’nu tercih ederek sevdiklerinizi eğlenceli bir şekilde karşılayabilir, düğününüzü unutulmaz kılabilirsiniz. Nasıl mı? Kısaca anlatalım.

Düğünleriniz için bando hizmetimizi farklı farklı şekilde kullanabiliyorsunuz. İsterseniz kapı karşılamada rol alabiliyor, isterseniz açılış törenlerinizde sahne alabiliyor, istiyorsanız da düğün boyunca müzik ihtiyacınızı biz karşılayabiliyoruz. Sadece düğünlerinizde değil, düğün öncesi organizasyonlarınızda görev alabiliyoruz. Mesela nişan, nikâh sonrası yemeği, bekârlığa veda gecesi, kına gecesi gibi özel günlerde de bizi tercih edebilirsiniz. Ankara bando ekibi kiralama konusunda aklınıza ilk gelen isim olmanın verdiği sorumluluğun altından başarıyla kalkacağımızdan emin olabilirsiniz.

Çeşitli tema ve konseptlere uygun şekilde katılıyoruz düğünlerinize. Kostümlerimizi, belirlediğiniz konsept rengine göre tercih ediyor, uyumlu bir görüntü sağlıyoruz. Tüm şartları düğün öncesi konuşuyor, tüm hizmetlerimizi istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Belirlediğiniz saat kadar sahnede kalıyor, bu süre içinde de en iyi hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Bu farklı ve keyifli hizmet için geniş bir ekibimiz bulunuyor. Ekibimizin konservatuvarlı müzisyenlerden oluştuğunu söylemek istiyoruz. Sanat dünyasından ünlü isimlerle çalışan ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri sayesinde hiçbir aksaklığın yaşanmayacağına garanti veriyoruz. Sağladığımız bu keyifli hizmeti güler yüzlü bir şekilde sunuyor, mutluluğunuza mutluluk katıyoruz. Minimum 5 kişilik bir ekip çalışıyor, organizasyon büyüklüğüne ve bütçeye göre bu sayıyı artırabiliyoruz.

Ankara düğün bandosu olarak sadece düğünlerde değil, doğum günleri, yılbaşı partileri, yıldönümü kutlamaları gibi çeşitli parti ve organizasyonlarda da rol alabiliyoruz. Bugüne kadar katıldığımız sayısız davet ve etkinlik tecrübemizin bulunduğunu da belirtmek istiyoruz. Siz kendinizi gecenin akışına bırakın, gerisini biz halledeceğiz!

Düğünlerine farklı bir dokunuş yapmak isteyen çiftlere imkân ve ayrıcalıklarımızı sunmak için sabırsızlanıyoruz. Bizi tercih etmek için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

Sefa Bolat

Safa Bolat

  • Adres: AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!