Safa Bolat ve Şenlik Bandosu

E-posta Gönder

 • Akay, Ankara.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Safa Bolat ve Şenlik Bandosu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Safa Bolat ve Şenlik Bandosu Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, Solo Enstrüman

Safa Bolat ve Şenlik Bandosu Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı

Safa Bolat ve Şenlik Bandosu Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  5 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Safa Bolat ve Şenlik Bandosu Hakkında

Düğününüz için farklı bir konsept ve farklı bir organizasyon düşünüyorsanız, sizlere bir önerimiz var! Safa Bolat ve Şenlik Bandosu’nu tercih ederek sevdiklerinizi eğlenceli bir şekilde karşılayabilir, düğününüzü unutulmaz kılabilirsiniz. Nasıl mı? Kısaca anlatalım.

Düğünleriniz için bando hizmetimizi farklı farklı şekilde kullanabiliyorsunuz. İsterseniz kapı karşılamada rol alabiliyor, isterseniz açılış törenlerinizde sahne alabiliyor, istiyorsanız da düğün boyunca müzik ihtiyacınızı biz karşılayabiliyoruz. Sadece düğünlerinizde değil, düğün öncesi organizasyonlarınızda görev alabiliyoruz. Mesela nişan, nikâh sonrası yemeği, bekârlığa veda gecesi, kına gecesi gibi özel günlerde de bizi tercih edebilirsiniz. Ankara bando ekibi kiralama konusunda aklınıza ilk gelen isim olmanın verdiği sorumluluğun altından başarıyla kalkacağımızdan emin olabilirsiniz.

Çeşitli tema ve konseptlere uygun şekilde katılıyoruz düğünlerinize. Kostümlerimizi, belirlediğiniz konsept rengine göre tercih ediyor, uyumlu bir görüntü sağlıyoruz. Tüm şartları düğün öncesi konuşuyor, tüm hizmetlerimizi istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Belirlediğiniz saat kadar sahnede kalıyor, bu süre içinde de en iyi hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Bu farklı ve keyifli hizmet için geniş bir ekibimiz bulunuyor. Ekibimizin konservatuvarlı müzisyenlerden oluştuğunu söylemek istiyoruz. Sanat dünyasından ünlü isimlerle çalışan ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri sayesinde hiçbir aksaklığın yaşanmayacağına garanti veriyoruz. Sağladığımız bu keyifli hizmeti güler yüzlü bir şekilde sunuyor, mutluluğunuza mutluluk katıyoruz. Minimum 5 kişilik bir ekip çalışıyor, organizasyon büyüklüğüne ve bütçeye göre bu sayıyı artırabiliyoruz.

Ankara düğün bandosu olarak sadece düğünlerde değil, doğum günleri, yılbaşı partileri, yıldönümü kutlamaları gibi çeşitli parti ve organizasyonlarda da rol alabiliyoruz. Bugüne kadar katıldığımız sayısız davet ve etkinlik tecrübemizin bulunduğunu da belirtmek istiyoruz. Siz kendinizi gecenin akışına bırakın, gerisini biz halledeceğiz!

Düğünlerine farklı bir dokunuş yapmak isteyen çiftlere imkân ve ayrıcalıklarımızı sunmak için sabırsızlanıyoruz. Bizi tercih etmek için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

Ekiple Tanışın


İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.