Nota Band Organizasyon

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Merkez, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Performans Türü Davul / Perküsyon Şov , Fasıl Grubu, Düğün Bandosu
 • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe
 • Müzik Türü Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Diğer

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, İnteraktif Sahne Performansı, Dans Grupları

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Müzisyen sayısına göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 1 saatten az
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

DJ Uğur Yıldırım Wedding
23 10 14

Çukurova

DJ Uğur Yıldırım Wedding

5.000-7.500 TL
Grup Armoni
29 9 13

Çukurova

Grup Armoni

7.500-10.000 TL
Tarık Sezer Orkestrası
7 1

Merkez

Tarık Sezer Orkestrası

10.000 TL'den fazla

Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaşıyor ve bu kutlu günün çok eğlenceli bir şekilde geçmesi için sabırsızlanıyor musunuz? O halde çok doğru bir yerdesiniz. Adana Sokak Bandosu ismi ile de nam salan grubumuz Nota Band Organizasyon olarak hayatınızın en mutlu gününü, aynı zamanda en eğlenceli de gününe çevirebiliriz.

Uzun yıllardır profesyonel olarak müzik sanatını icra ediyoruz ve tutku ile bağlı olduğumuz bir işe sahip olduğumuz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Biz müzik aşığı 5 adam olarak kendimizi bildik bileli müzikle iç içeyiz. Üflemeli ve vurmalı çalgılarımız ve bitmek bilmeyen enerjimizle bir bandodan isteyebileceğiniz her şeye sahibiz. Her zaman davet edildiğimiz ortama uyacak ve grubumuzun bütünlüğünü temsil edecek şekilde giyinir ve hem uyumlu hem de prezentabl şekilde davetlere icabet ederiz. Peki, nedir bu davetler? Tabii ki düğünler başta olmak üzere; söz ve nişan merasimleri, kına geceleri, sünnet törenleri, kurumsal etkinlikler, okul etkinlikleri, gösteriler, kortejler ve çeşitli kutlamalar gibi her türden toplu organizasyona katılım gösteriyoruz.

Düğünler özelinde konuşmak gerekirse, bir düğünün her anında işimizi yapabiliyoruz. Yani, törenin başından sonuna kadar müziğimizi icra edip davetlileri eğlendirebildiğimiz gibi, sadece belli kısımlarında da bunu yapabiliyoruz. Örneğin son zamanlarda oldukça popüler hale eğelen pasta bandosu olarak pasta kesim töreninde çalabiliyoruz. Törenden hemen önce misafir karşılaması yapabiliyoruz. Düğün gününün olmazsa olmazlarından gelin alma ve gelin çıkartma da denilen merasimde damatla birlikte gelinin evine gidebiliyoruz.

Tüm bunların yanı sıra davul şov veya fasıl ekibi desteği de sağlıyoruz. Eğer çiftimiz konuklarına güzel bir sürpriz yapmak isterse özel zeybek dersleri de veriyoruz.

Yani kısacası biz Nota Band Adana bando ekibi düğününüzü bir şölene dönüştürmek için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye sahibiz. Bize ulaşmak ve detaylı bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

Hasan Kayım

 • Adres: AdanaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!