Tarık Sezer Orkestrası

Tarık Sezer Orkestrası

Müzik

Kategori

Merkez, Adana

Lokasyon


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Fasıl Grubu, Orkestra
 • Minimum Fiyat 10.000 TL'den fazla
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği

Özellikler

 • Özellikler Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 2 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 2 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 5-10 yıl

Hakkında

Türkiye’nin profesyonel anlamdaki müzik kültürüne ve gelişimine hizmet eden büyük bir oluşum olarak Tarık Sezer Orkestrası’nı size sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bildiğiniz veya henüz bilmediğiniz yönleri ile orkestramızı biraz olsun daha iyi tanıtmak amacı ile burada size bazı bilgiler vermek istiyoruz. Bunu yapma amacımız elbette ki asıl amacınıza giden yolda kararınızı verme aşamanızda size yardımcı olmak.

Çocukluğundan beri müziğin içerisinde olan ve hem yeteneği hem de çalışma azmi ile müzik alanında çok iyi yerlere gelmiş Tarık Sezer’in öncülüğünde kurulduk. Kendisi müzik hayatı boyunca ilk gençlik yıllarından beri çok büyük sahnelerde pek çok ünlü sanatçı ve şarkıcı ile çalışıp konserler veren bir usta. Müzik çalışmaları ve alanına kazandırdığı her şey ile birlikte azimle çalışmaya da devam ediyor. İşte bu müzik adamının büyük bir heyecan ve isteklilik ile kurduğu ve bugünkü halini alan orkestramızın bel kemiği buraya dayanıyor.

Son derece yetenekli ve bir o kadar da müziği seven sanatçıları bir araya getiren Tarık Sezer sayesinde orkestramız bugün birbirinden güzide müzisyen ve solistler ile büyük bir aile. Bu büyük ekip zaman zaman hep birlikte zaman zaman ise belirli gruplara ayrılarak gösterilerini yapabiliyorlar ki bu da bizden istenen işe ve organizasyonun türüne göre değişkenlik gösteriyor.

Orkestramız konserler ve müzik programları dışında düğün ve davetlerde de sahne alabiliyor. Türkiye’nin pek çok yerinde olduğu gibi Adana’da da bizimle eğlenmeyi seçen çiftleri kırmıyor ve davetlerine icabet ediyoruz. Çık hava veya kapalı alan fark etmeksizin belirlenen repertuvar ile harika bir müzik dinletisi sunuyoruz. Bizimle yaklaşık ay önce iletişime geçildiği takdirde olumlu geri dönüş yapıyor ve gerekli hazırlıkları tamamlayabiliyoruz.

En eğlenceli Tarık Sezer şarkıları ve sahne şovları için bize sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 • Adres: Adana merkez


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Tarık Sezer Orkestrası firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!