Müzik Adana

Feedback Plus Müzik Organizasyon

 • Min. Fiyat
  75.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Feedback Plus Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
75.000 TL'den fazla

Feedback Plus Müzik Organizasyon Özellikler

Performans Türü
DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça Fransızca İspanyolca İtalyanca Diğer
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Funk Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

Feedback Plus Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Feedback Plus Müzik Organizasyon düğün müziği fiyatları ne kadar?

Feedback Plus Müzik Organizasyon düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Feedback Plus Müzik Organizasyon fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Feedback Plus Müzik Organizasyon fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre, performans süresine göre, müzisyen sayısına göre yapmaktadır.

Feedback Plus Müzik Organizasyon performans süresi ne kadar?

Feedback Plus Müzik Organizasyon performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.

Feedback Plus Müzik Organizasyon performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Feedback Plus Müzik Organizasyon performans öncesi hazırlığı 3 saat sürmektedir.

Feedback Plus Müzik Organizasyon ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Feedback Plus Müzik Organizasyon ile 1 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Feedback Plus Müzik Organizasyon hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Feedback Plus Müzik Organizasyon kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, nişan, bayi toplantısı, açılışlar, doğum günü, parti organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Feedback Plus Müzik Organizasyon kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Feedback Plus Müzik Organizasyon düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Feedback Plus Müzik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Feedback Plus Müzik Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Feedback Plus Müzik Organizasyon hangi ek hizmetleri sunuyor?

Feedback Plus Müzik Organizasyon şu ek hizmetleri sunuyor: "düğün öncesi planlama toplantısı, i̇nteraktif sahne performansı, şehir dışında hizmet, dans grupları, ekipman, açık havada performans, şarkı listesi oluşturma, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, konsepte uygun kostüm".

Feedback Plus Müzik Organizasyon Hakkında

Feedback Plus Müzik Organizasyon olarak, on yıldan daha uzun bir süredir en sevilen Adana düğün müzik grupları arasında yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Orkestramız, neşeli bandomuz, sanatçılarımız, DJ ve karşılama gruplarımız ile düğünlerinizin en eğlenceli saatlerine imza atıyoruz. Eğlence sektöründeki deneyimlerimiz ve başarılı çözüm ortaklarımızla size kaliteli bir sahne performansı yaşatacağımızdan emin olabilirsiniz. Muhteşem bir geceye ve heyecanınıza ortak olmaya hazırız!

Deneyim

Müzik sektöründe 2018 yılından beri faaliyet gösteren şirketimizi sonraki yıllarda daha kurumsal bir boyuta taşıyarak hizmetlerimizin kalitesini de arttırmış olduk. Feedback Plus Müzik Organizasyon olarak hedefimiz her performansımızda zengin bir hizmet sunmak oldu. Yetenekli müzisyenlerin bir araya gelmesiyle oluşmuş bir kadromuz var. Şirketimiz bünyesinde fasıl grupları, solo, duo ve trip ekipler, farklı müzik tarzlarına sahip DJ’ler görebilirsiniz.

Hizmetler

Adana düğün canlı müzik performanslarımızla çiftlerin beğenisini toplamamızın pek çok nedeni var. Öncelikle her müzik zevkine hitap edebilecek bir repertuarımız olduğunu bilmenizi isteriz. İstek parçalarınızı ön görüşmemizde öğrenip, gece çalmayı ihmal etmiyoruz. Türkiye’nin her yerinde hizmet verebiliyoruz. Yetenekli sanatçılarımız ve orkestramızı dinlemeye doyamayacaksınız desek abartmış olmayız!Gelin alma merasimi ile başlayan bu özel gününüzü bando ekibimizle daha da renklendirebiliriz!

Müzik Türleri

Sahnemizde her tarza yer vermeye özen gösteriyoruz. Nostaljik şarkılardan hoşlanıyorsanız, Türk müziğinin 70’li ve 80’li yıllarına ait en güzel şarkılarını sizin için söyleyebiliriz. Tempoyu yüksek tutmak isteyen çiftlerimiz için Adana’nın en güzel parçalarından Karadeniz havalarına kadar uzanabiliriz. Repertuarımızda aynı zamanda en romantik Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca şarkılara da yer veriyoruz. Dünya müzik kültürünü düğününüze taşıyor, davetlilerinizin kulağının pasını siliyoruz.

Ek Hizmetler

Genellikle Adana düğün orkestraları belirli bir tarza veya repertuara bağlı kalırken biz her zevke hitap etmeyi tercih ediyoruz. Bu yüzden aşkınızı anlatan özel bir düğün bestesi de dahil olmak üzere müzikal anlamda pek çok farklı hizmet sağlayabiliriz. Sahnenin teknik kısmında ışık ve ses ekipmanlarınızı da temin ediyoruz. Dilerseniz düğün gecenizde sahneye dans grupları ve şovlarla farklı bir hava katmamız mümkün.

Düğün gecenizde doyasıya eğlenmeye ve bir an olsun oturmamaya var mısınız? Dans pistiniz bizimle asla boş kalmayacak. Feedback Plus Müzik Organizasyon ekibi olarak size ve misafirlerinize dört dörtlük bir eğlence vadediyoruz. Bu müzik şölenini deneyimlemek için hemen sayfanın altındaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşın. Fiyat bilgisi almak isterseniz, yan taraftaki formu eksiksiz doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

 • Ömer Kaçar
  Firma Sahibi

 • Özkan Sevim
  Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Feedbackplus Müzik Organizayon Yazılım ve Bilişim Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Akdeniz Mah. Cumhuriyet Bulv. No:120 Konak İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Feedback Plus Müzik Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.