Feedback Plus Müzik Organizasyon

E-posta Gönder

 • Merkez, Adana.

Feedback Plus Müzik Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Feedback Plus Müzik Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Feedback Plus Müzik Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Feedback Plus Müzik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Feedback Plus Müzik Organizasyon Hakkında

Feedback Plus Müzik Organizasyon olarak, on yıldan daha uzun bir süredir en sevilen Adana düğün müzik grupları arasında yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Orkestramız, neşeli bandomuz, sanatçılarımız, DJ ve karşılama gruplarımız ile düğünlerinizin en eğlenceli saatlerine imza atıyoruz. Eğlence sektöründeki deneyimlerimiz ve başarılı çözüm ortaklarımızla size kaliteli bir sahne performansı yaşatacağımızdan emin olabilirsiniz. Muhteşem bir geceye ve heyecanınıza ortak olmaya hazırız!

Deneyim

Müzik sektöründe 2018 yılından beri faaliyet gösteren şirketimizi sonraki yıllarda daha kurumsal bir boyuta taşıyarak hizmetlerimizin kalitesini de arttırmış olduk. Feedback Plus Müzik Organizasyon olarak hedefimiz her performansımızda zengin bir hizmet sunmak oldu. Yetenekli müzisyenlerin bir araya gelmesiyle oluşmuş bir kadromuz var. Şirketimiz bünyesinde fasıl grupları, solo, duo ve trip ekipler, farklı müzik tarzlarına sahip DJ’ler görebilirsiniz.

Hizmetler

Adana düğün canlı müzik performanslarımızla çiftlerin beğenisini toplamamızın pek çok nedeni var. Öncelikle her müzik zevkine hitap edebilecek bir repertuarımız olduğunu bilmenizi isteriz. İstek parçalarınızı ön görüşmemizde öğrenip, gece çalmayı ihmal etmiyoruz. Türkiye’nin her yerinde hizmet verebiliyoruz. Yetenekli sanatçılarımız ve orkestramızı dinlemeye doyamayacaksınız desek abartmış olmayız!Gelin alma merasimi ile başlayan bu özel gününüzü bando ekibimizle daha da renklendirebiliriz!

Müzik Türleri

Sahnemizde her tarza yer vermeye özen gösteriyoruz. Nostaljik şarkılardan hoşlanıyorsanız, Türk müziğinin 70’li ve 80’li yıllarına ait en güzel şarkılarını sizin için söyleyebiliriz. Tempoyu yüksek tutmak isteyen çiftlerimiz için Adana’nın en güzel parçalarından Karadeniz havalarına kadar uzanabiliriz. Repertuarımızda aynı zamanda en romantik Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca şarkılara da yer veriyoruz. Dünya müzik kültürünü düğününüze taşıyor, davetlilerinizin kulağının pasını siliyoruz.

Ek Hizmetler

Genellikle Adana düğün orkestraları belirli bir tarza veya repertuara bağlı kalırken biz her zevke hitap etmeyi tercih ediyoruz. Bu yüzden aşkınızı anlatan özel bir düğün bestesi de dahil olmak üzere müzikal anlamda pek çok farklı hizmet sağlayabiliriz. Sahnenin teknik kısmında ışık ve ses ekipmanlarınızı da temin ediyoruz. Dilerseniz düğün gecenizde sahneye dans grupları ve şovlarla farklı bir hava katmamız mümkün.

Düğün gecenizde doyasıya eğlenmeye ve bir an olsun oturmamaya var mısınız? Dans pistiniz bizimle asla boş kalmayacak. Feedback Plus Müzik Organizasyon ekibi olarak size ve misafirlerinize dört dörtlük bir eğlence vadediyoruz. Bu müzik şölenini deneyimlemek için hemen sayfanın altındaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşın. Fiyat bilgisi almak isterseniz, yan taraftaki formu eksiksiz doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

 • Ömer Kaçar
  Firma Yetkilisi

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres:

  Feedbackplus Müzik Organizasyon Tic.Ltd.Şti. Adalet Mah.Manas Bulv.Folkart Towers No:47/B D:2601

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.