Kale Organizasyon

Kale Organizasyon

Müzik

Kategori

Çukurova, Adana

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, Fasıl grupları, Enstrümantal, Dans grupları, Davul Show, Orkestra, Grup, DJ, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Minimum Fiyat2.000-3.000 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?1 hafta

Özellik

  • Özellikler Ekipman, Şehir Dışında Hizmet, Açık Havada Performans, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Dışarıya Ekipman Kiralama, Kendi Müzik Listesini Oluşturma, Performans Süresinde Limit

Sorular

  • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?Saat/Etkinlik başı
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan, Baby shower

Hakkında

Düğününüz için orkestra ihtiyacınızı Kale Organizasyon ile gidermek ister misiniz? Uzun zamandır organizasyon sektöründeki deneyimlerimiz ile çiftlerin en mutlu ânlarında yanında oluyoruz. Bu tecrübelerimizi sizinle de paylaşmak istiyor, unutulmaz bir düğün için gerekli olan müzik hizmetini eksiksiz bir şekilde tamamlamayı amaçlıyoruz.

Yıllardır Adana’da gerçekleştirilen organizasyonlarda kalitemizi çiftlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mutluluğu yaşamaya devam etmek için kendimizi sürekli geliştirmemiz gerektiğini de biliyoruz. Kullandığımız ışık ve ses sistemlerini devamlı yeniliyor, kalite standartlarımızı hep artırıyoruz. Adana’da düğün orkestralarının arasından farkımızı belli edebilmek için hep daha iyiye imza atmamız gerektiğini biliyoruz. Bu bilinçle çalıştığımızı düğünlerinizde göstermek için de sabırsızlanıyoruz.

Gelelim çiftlerimize sunduğumuz imkânlara:

- Düğününüzün akışını sizinle birlikte planlamak için bir toplantı yapıyor, gecenin ilerleyişini kararlaştırıyoruz.
- Kiraladığınız düğün mekânında bulunan ekipmanların yetersiz olduğu durumlarda kendi ekipmanlarımızı getirebiliyoruz.
- Sadece Adana’da değil, Adana dışındaki çiftlerimize de hizmetlerimizi sunabiliyoruz. Siz yeter ki düğününüzde Kale Organizasyon farkını yaşamak isteyin!
- Düğün konseptinizi konuşuyor, nasıl bir düğün düzenlediğinizi öğrendikten sonra orkestramızı ona göre belirliyoruz. Dilerseniz bir fasıl grubu ayarlayabiliyor, dilerseniz farklı dans grupları çıkarabiliyoruz. Yeni nesil düğünler için bir DJ hizmeti sunabiliyor ya da bir davul şova imza atabiliyoruz.


Geniş ekibimiz ve ekipmanlarımızın çeşitliliği sayesinde düğünler dışında birçok organizasyonda da yanınızda olabiliyoruz. Kına geceleri, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri, yemek organizasyonları ve doğum günleri gibi özel gecelerinizin yanı sıra açılışlar, şirket toplantıları, iş yemekleri, kokteyller ve seminerler gibi kurumsal davetlerinizde de Kale Organizasyon tecrübesini yaşayabilirsiniz. Bunun için ise bizimle yalnızca 1 hafta önce iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Biz mutlu ânlarınızı ölümsüzleştirmek istiyoruz. Ya siz?

  • Adres: Karslı Mah. Adnan Menderes Bulv. No.131 Çukurova

Kale Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Kale Organizasyon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.