Silivri Kır Düğünü Mekanları

Silivri kır düğünü mekanları Düğün.com'da! Yaz düğünü yapmak için en iyi mekan olan kır bahçelerini incele ve ücretsiz fiyat teklifi iste!

9 firma

Hotel Selimpaşa Konağı

Silivri

Hotel Selimpaşa Konağı

Hotel Selimpaşa Konağı kır düğünü konseptiyle 5 yıldız standartlarında otel konforunu birleştirerek denize sıfır eşsiz manzarasıyla siz değerli misafirlerimizin en özel günlerinde en güzel duyguları..

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750 kişi

Yemekli Kapasite

132 17 8
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları
İstanbul Avrupa Yakası’nda kır düğünü yapabileceğin bir çok alternatif düğün mekanı mevcut. Ancak kır düğünü mekanı için ayırdığın bütçe kısıtlı ise hayalindeki düğün mekanlarını ayarlaman zor olabiliyor. Eğer istediğin mekan özelliklerinden feragat etmek istemiyorsan sana Silivri kır düğünü mekanlarını önerebiliriz. Silivri Avrupa Yakası’ndaki yüzölçümü olarak en geniş ilçe olduğu için, hem istek ve beklentilerine uygun hem de bütçeni çok zorlamayacak kır düğünü mekanlarını kolayca bulabilirsin. Doğa ile iç içe bir yapısı olan Silivri, kır düğünleri için aranan yer diyebiliriz. Silivri’deki tüm kır düğünü mekanları arasından sana uygun olan firmaların profil sayfalarını ziyaret edebilirsin. Ardından fotoğraflarına bakıp, çifr yorumlarını okuduktan sonra fiyat teklifi almayı unutma!