Silivri Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Silivri kır düğünü mekanları Düğün.com'da! Yaz düğünü yapmak için en iyi mekan olan kır bahçelerini incele ve ücretsiz fiyat teklifi iste!

Esnek sözleşme Hotel Selimpaşa Konağı

Silivri

Hotel Selimpaşa Konağı

2016 yılının Mayıs ayında kapılarımızı konuklarımıza açtık ve o günden beri de hiç kapatmadık. İşini severek yapan uzman bir çalışan kadrosu ve işini profesyonelce yapan başarılı bir yönetim kadrosu..

10 yorum

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

50 17 10 3
İncele
Zeytin Dalı Kır Bahçesi

Silivri

Zeytin Dalı Kır Bahçesi

Silivri’de yeşiller içinde bir bahçede evlendiğinizi hayal etmenize gerek yok. Çünkü o mekânı buldunuz! 2019 yılında Zeytin Dalı Kır Bahçesi olarak faaliyete başladık. İşletme olarak çok yeni olsak..

400-500 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

16
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kır Düğünü Mekanları
İstanbul Avrupa Yakası’nda kır düğünü yapabileceğin bir çok alternatif düğün mekanı mevcut. Ancak kır düğünü mekanı için ayırdığın bütçe kısıtlı ise hayalindeki düğün mekanlarını ayarlaman zor olabiliyor. Eğer istediğin mekan özelliklerinden feragat etmek istemiyorsan sana Silivri kır düğünü mekanlarını önerebiliriz. Silivri Avrupa Yakası’ndaki yüzölçümü olarak en geniş ilçe olduğu için, hem istek ve beklentilerine uygun hem de bütçeni çok zorlamayacak kır düğünü mekanlarını kolayca bulabilirsin. Doğa ile iç içe bir yapısı olan Silivri, kır düğünleri için aranan yer diyebiliriz. Silivri’deki tüm kır düğünü mekanları arasından sana uygun olan firmaların profil sayfalarını ziyaret edebilirsin. Ardından fotoğraflarına bakıp, çifr yorumlarını okuduktan sonra fiyat teklifi almayı unutma!