Silivri Kır Düğünü Mekanları ve Fiyatları

Silivri kır düğünü mekanları Düğün.com'da! Yaz düğünü yapmak için en iyi mekan olan kır bahçelerini incele ve ücretsiz fiyat teklifi iste!

Zeytin Dalı Kır Bahçesi
34
1

2019 yılında faaliyete geçen Zeytin Dalı Kır Bahçesi Silivri’de düğün yapmayı düşünen çiftler için fevkalade bir seçim olacak. Yeni bir mekan olmamızın her fırsatta avantajlarıyla karşılaşıyoruz....

Maks. Kapasite
200-300 kişi
Min. Yemekli
200 - 350 TL

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

İstanbul Avrupa Yakası’nda kır düğünü yapabileceğin bir çok alternatif düğün mekanı mevcut. Ancak kır düğünü mekanı için ayırdığın bütçe kısıtlı ise hayalindeki düğün mekanlarını ayarlaman zor olabiliyor. Eğer istediğin mekan özelliklerinden feragat etmek istemiyorsan sana Silivri kır düğünü mekanlarını önerebiliriz. Silivri Avrupa Yakası’ndaki yüzölçümü olarak en geniş ilçe olduğu için, hem istek ve beklentilerine uygun hem de bütçeni çok zorlamayacak kır düğünü mekanlarını kolayca bulabilirsin. Doğa ile iç içe bir yapısı olan Silivri, kır düğünleri için aranan yer diyebiliriz. Silivri’deki tüm kır düğünü mekanları arasından sana uygun olan firmaların profil sayfalarını ziyaret edebilirsin. Ardından fotoğraflarına bakıp, çifr yorumlarını okuduktan sonra fiyat teklifi almayı unutma!

Silivri Kır Düğünü - Sıkça Sorulan Sorular