Kır Düğünü İstanbul

Rüya Kır Bahçesi

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Rüya Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Rüya Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Rüya Kır Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Orman içinde After Party alanı
Manzara
Panoramik manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Rüya Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Rüya Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Rüya Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Rüya Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Rüya Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Rüya Kır Bahçesi 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Rüya Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Rüya Kır Bahçesi düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Rüya Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Rüya Kır Bahçesi düğün dışında kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, baby shower, kına, bayi toplantısı, nişan, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, doğum günü, parti, piknik ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Rüya Kır Bahçesi Hakkında

Doğa ile iç içe eğlenceli organizasyonlarla Rüya Kır Bahçesi Silivri Ortaköy’de hizmet veriyoruz. Hayalinizdeki organizasyonları profesyonel ekibimiz, yönetim kadromuz ve şefimizin lezzetleri menüleri ile unutulmaz anılara dönüştürüyoruz.

Huzurlu ve her detayın düşünüldüğü bir düğün organizasyonu için dört gözle bekliyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel hazırlanan düğün programı ve menümüz ile her bütçeye uygun düğün, kına gecesi, nişan, nikah, sünnet düğünü gibi organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Yenilik ve gelişim ilkesini kendimize misyon edinerek organizasyonlarınız için her yıl yeni güzellikler sunuyoruz. Havanın ferahlığı ve doğanın bir sürü tonuyla “Evet” demek isteyenleri kır düğünü mekanımıza bekliyoruz.

Yemekli bir organizasyon düşünüyorsanız, şefimiz size özel menü hazırlıyor. Lezzetleri deneyimle şansına sahip oluyorsunuz ve görsellik açısından da doyumu sağlıyorsunuz. İkramlı bir düğün düşünüyorsanız da size özel bir çalışma yapıyoruz. Servis personelimiz de oldukça hızlı olduğu için asla aksama yaşamıyorsunuz. Silivri kır düğünü mekanları arasında Rüya Kır Bahçesi olarak her anlamda tatmin olacağınız bir gün sunuyoruz size.

İstediğiniz renkte giydirme seçenekleriyle hizmet veriyoruz. Çimlerin üzerinde harika bir düğün daveti geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Kırmızı halıyla giriş yaptığınız mekanımızda ilk dansınızı yaparken gözler size çevriliyor. İçinizde büyük heyecan ve mutlulukla gülücükler saçıyorsunuz. Düğününüzün herkes için iyi geçmesi adına dileklerde bulunuyorsunuz. Rüya Kır Bahçesi olarak bunu sağlayacağımıza emin olabilirsiniz.

İstanbul Silivri kır düğünü fiyatlarını merak ediyor ve bize ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterli! Bunu ücretsiz olarak yapıyorsunuz. Görür görmez hemen geri dönüş sağlıyoruz. Böylece hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Özellikle kır düğünü hayaliniz varsa o zaman vakit kaybetmeden yandaki formu doldurun!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Ortaköy Mahallesi. Hisar Yanı Caddesi. No:7 Silivri / İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Rüya Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.