Kır Düğünü İstanbul

Jasmine Restaurant Sunflower

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Jasmine Restaurant Sunflower Hakkında

Hayallerinizdeki kına gecesini gerçeğe çevirmek için profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz. Kaliteyi esas alan çalışma disiplinimizle sizin istek ve beklentilerinizi dinliyor, organizasyonlarımızı bu doğrultuda gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. En özel gününüzde ev sahipliği yapmak adına, sizi Sunflower Jasmine Restaurant Silivri’ye davet ediyoruz.

Kına geceniz için size sunduğumuz olanaklar şu şekilde;


 • Yüksek ağırlama kapasitesine sahip çim alanı üzerine kurulu bahçemizde veya kapalı alanımızda kına gecenizi gerçekleştiriyoruz. Gelecek misafir sayınıza göre seçiminizi yapabilirsiniz. Kına gecenize yakışır şekilde süslemeler yapıyor, dilediğiniz tarzda konsept mekân oluşturabiliyoruz.

 • Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isterseniz, anlaşacağınız müzisyenlerin canlı performanslarına da yer verebiliyoruz. Kına gecesinin olmazsa olmaz müzikleriyle bazen hüzünlenirken bazen de arkadaşlarınızla özgürce dans etmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

 • Kına gecesi adetlerini en iyi şekilde yerine getirin diye isteğiniz dahilinde bindallı, hint kınası, kına mumu, kına tepsisi, semazen, davul şov, kına ekibi gibi ek hizmetler alabileceğiniz organizasyon firmalarıyla ortaklık kurabiliyoruz.

 • Davetlerinizi yemekli veya yemeksiz olacak şekilde planlıyoruz. Yemekli davetlerinizde hijyenik mutfağımızda hazırlanmış müthiş tatları profesyonel servis ekibimizle konuklarımıza sunuyoruz. Güler yüzlü ve titiz ekibimizle, yöremizin yemek kültürünü yansıtarak, görsel dizaynıyla fark yaratan menüler hazırlıyoruz.Alanımızda kına dışında düğün nişan, doğum günü, açılış, mezuniyet baloları, toplantı, seminer, kurumsal etkinlik gibi organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Organizasyon türünüze uygun olan alanımızı özenle hazırlıyor, size kusursuz bir gün armağan ediyoruz.


Elbette sağladığımız hizmetler bunlarla sınırlı değil. Daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Heyecanımızı sürekli dinç tutan çalışma disiplinimiz ve Silivri kına gecesi mekanları arasında fark yaratacak özelliklerimizle sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Altınorak Sunflower Evleri Maxi AVM Karşısı

 • Haritadaki Konumu

  Jasmine Restaurant Sunflower Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.