Asra Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Asra Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Asra Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Asra Organizasyon Sık Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Asra Organizasyon Hakkında

Sevdiklerinizle birlikte geçirdiğiniz, evlilik yoluna gireceğiniz bugünlerde gelin adaylarının en önemli günlerinden biri olan kına gecelerini Asra Organizasyon farkıyla gerçekleştirmek ister misiniz? Tekrarı olmayan bugünlerde her ayrıntıyı sizin için düşünüyor, hayal ettiğiniz ne varsa gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Organizasyon firması olarak faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalıştığımızı söylemek istiyoruz. Bu özel günlerde bizi tercih etmenin verdiği sorumlulukla hizmetlerimizi en doğru ve en hızlı şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Kendimizi devamlı geliştiriyor, son model ekipman ve aksesuarlarla karşınızda oluyoruz. Çağın gerekliliklerine ayak uyduruyor ve Malatya kına organizasyonu konusunda öncü olmayı hedefliyoruz.

Eğitimli ve tecrübeli bir ekiple süslemelerinizi gerçekleştiriyoruz. Belirlediğiniz konseptleri uygulamak için hazırlıklarımızı sağlıyor, aklınızda herhangi bir fikir yoksa yılın en çok tercih edilen trendlerini sizlere öneriyoruz. Bu konseptleri en ince ayrıntısına kadar araştırıyor ve gelin adaylarımız için süslemelerini tamamlıyoruz. Balonlar, çiçekler, renkli tüller ve daha birçok aksesuar ile dizayn ettiğimiz masa sandalye giydirmeleri, mekân süslemeleri, aksesuar temini ve bunun gibi hizmetleri sağlıyoruz.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz birçok organizasyon ile sizlerin mutluluğunu paylaştık. Kına geceleri, düğünler, sünnetler, mezuniyetler, kurumsal etkinlikler ve bu tarzda birçok davete sayısız ev sahipliği yapmış bulunuyoruz. Şimdiye kadar üstlendiğimiz kutlamaları referans alarak; eğlenceli, eksiksiz ve istediğiniz gibi bir törene imza atacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sizlere çok uygun fiyatlarla hizmet verdiğimizi söylemek istiyoruz. Malatya kına organizasyon fiyatlarının en ekonomik tekliflerini sunmaya çalışıyor, konuklarımızın her konuda memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz.

Kına gecelerinizi süsleyen ve görkemli bir gece olmasını sağlayan Asra Organizasyon’u tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Malatya’da kına için biz varız..
.

İletişim

  • Adres:

    Saray Mahallesi Finikköprü Sokak No:13/B Battalgazi MALATYA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Asra Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.