Asra Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Battalgazi, Malatya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Beydağı Organizasyon
1

Battalgazi

Beydağı Organizasyon

1.500 TL'den az
MyDay Organizasyon
15

Merkez

MyDay Organizasyon

1.500-2.250 TL
Kınacı Malatya
15

Merkez

Kınacı Malatya

1.500 TL'den az

Hakkında

Sevdiklerinizle birlikte geçirdiğiniz, evlilik yoluna gireceğiniz bugünlerde gelin adaylarının en önemli günlerinden biri olan kına gecelerini Asra Organizasyon farkıyla gerçekleştirmek ister misiniz? Tekrarı olmayan bugünlerde her ayrıntıyı sizin için düşünüyor, hayal ettiğiniz ne varsa gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Organizasyon firması olarak faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalıştığımızı söylemek istiyoruz. Bu özel günlerde bizi tercih etmenin verdiği sorumlulukla hizmetlerimizi en doğru ve en hızlı şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Kendimizi devamlı geliştiriyor, son model ekipman ve aksesuarlarla karşınızda oluyoruz. Çağın gerekliliklerine ayak uyduruyor ve Malatya kına organizasyonu konusunda öncü olmayı hedefliyoruz.

Eğitimli ve tecrübeli bir ekiple süslemelerinizi gerçekleştiriyoruz. Belirlediğiniz konseptleri uygulamak için hazırlıklarımızı sağlıyor, aklınızda herhangi bir fikir yoksa yılın en çok tercih edilen trendlerini sizlere öneriyoruz. Bu konseptleri en ince ayrıntısına kadar araştırıyor ve gelin adaylarımız için süslemelerini tamamlıyoruz. Balonlar, çiçekler, renkli tüller ve daha birçok aksesuar ile dizayn ettiğimiz masa sandalye giydirmeleri, mekân süslemeleri, aksesuar temini ve bunun gibi hizmetleri sağlıyoruz.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz birçok organizasyon ile sizlerin mutluluğunu paylaştık. Kına geceleri, düğünler, sünnetler, mezuniyetler, kurumsal etkinlikler ve bu tarzda birçok davete sayısız ev sahipliği yapmış bulunuyoruz. Şimdiye kadar üstlendiğimiz kutlamaları referans alarak; eğlenceli, eksiksiz ve istediğiniz gibi bir törene imza atacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sizlere çok uygun fiyatlarla hizmet verdiğimizi söylemek istiyoruz. Malatya kına organizasyon fiyatlarının en ekonomik tekliflerini sunmaya çalışıyor, konuklarımızın her konuda memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz.

Kına gecelerinizi süsleyen ve görkemli bir gece olmasını sağlayan Asra Organizasyon’u tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Malatya’da kına için biz varız..
.

İletişim

Huseyin Dirican

  • Adres: Saray Mahallesi Finikköprü Sokak No:13/B Battalgazi MALATYA

Asra Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!