Hanbey Group

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Battalgazi, Malatya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Önerilen Firmalar

MyDay Organizasyon
15

Merkez

MyDay Organizasyon

1.500-2.250 TL
Beydağı Organizasyon
1

Battalgazi

Beydağı Organizasyon

1.500 TL'den az
Kınacı Malatya
15

Merkez

Kınacı Malatya

1.500 TL'den az

Hakkında

Kına gecelerinizde her detayı önemsiyorsanız ve düğünler kadar büyük bir organizasyona imza atmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Hanbey Grup Malatya’da bu düşünceye sahip olan gelin adaylarının isteklerini geri çevirmiyor ve hayal ettikleri bir geceyi en güzel şekilde sunuyor. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Uygun fiyat, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti ön planda tuttuğumuz işletmemizde ilk önceliğimiz bizi tercih eden misafirlerimizin isteklerini tam olarak karşılayabilmek. Bunu bugüne kadar konuklarımızın geri dönüşlerinden başarıyla gerçekleştirdiğimizi anlayabiliyoruz. Kendimizi devamlı yenileyerek kalitemizin standardını da devamlı yükseltmeyi hedefliyoruz.

Kına geceleriniz için profesyonel ekibimiz sizin için çalışıyor. Sizlere özel paketlerimiz ile hem fiyat hem de konsept konusunda yardımcı oluyor, seçiminizi kolaylaştırıyoruz. Gelin adaylarımız için ayarladığımız kapalı ve açık alanlı salon ve bahçelerimizde her açıdan mutlu olacağınız bir ortam hazırlıyoruz. Bu ortamı hazırlarken kına geceleri için oldukça önemli olan kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına mumu, kına tepsisi, bindallı ve kaftan gibi aksesuarları belirlediğiniz konsepte göre sunuyoruz. Aynı zamanda süslemeleri de bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Konsept ile ilgili herhangi bir fikriniz yoksa, son yıllarda oldukça tercih edilen Hint, Osmanlı, Roman ve Prenses gibi konseptleri önerebiliyoruz. Hint konseptinde, Hint kültürüne uygun tasarım ve aksesuarlar kullanıyoruz. Osmanlı konseptinde geleneksel motifler tercih ediyoruz. Eski Türk kültürünü salonun her köşesinde yaşatıyoruz. Roman konseptinde ise renkli tüllerin tercih edildiğini söyleyebiliriz. Bohem havasıyla dizayn edilen bu konseptin de sıkça tercih edildiğini söyleyebiliriz. Prenses konseptinde ise pembe rengin her ayrıntıda kullanıldığı söyleyebiliriz.

Konsepti de oluşturduktan sonra salonumuzun dizaynını tamamlıyoruz. Geceye hazır olduğundan emin olduktan sonra özel fotoğraf ve video çekimi yapan profesyonel fotoğrafçımızı da gece boyunca sizlere temin ediyoruz.

Tüm bu fırsatlardan faydalanmak ve hakkımızda ayrıntılı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız.

İletişim

Uğur Bey

  • Adres: Battalgazi, Aslanbey Mahallesi, İnönü Caddesi, Sarıcı Apartmanı 121/3, 44040 Battalgazi/Malatya

Hanbey Group Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!