Doğan Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Battalgazi, Malatya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Önerilen Firmalar

Beydağı Organizasyon
1

Battalgazi

Beydağı Organizasyon

1.500 TL'den az
Deniz Organizasyon
15

Merkez

Deniz Organizasyon

1.500 TL'den az
MyDay Organizasyon
15

Merkez

MyDay Organizasyon

1.500-2.250 TL

Hakkında

Yıllar geçse bile unutamayacağınız bir kına gecesine sahip olmak istiyorsanız Doğan Organizasyon Malatya’da bunu gerçeğe dönüştürmek için en iddialı firmalardan biri! Neden mi? Kendimizi kısaca tanıtalım, kararı siz verin.

Sektöre giriş yaptığımız ilk andan beri yenilikçi çözümler üreterek bize ihtiyacı olan insanların yanında oluyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışıyor ve konuklarımızın gecenin sonunda mutlu bir şekilde evlerine dönmesini amaçlıyoruz. Profesyonel ve modern bir hizmet anlayışını bulacağınız organizasyon firmamızda gerçekleştirdiğimiz kurumsal marka anlayışı ile Malatya’da öncü olmayı misyon edindik. Ürün ya da hizmet konusunda ihtiyaç ve eksikliğin olduğu her yerde Doğan Organizasyon’un olacağından emin olabilirsiniz!

Sizlere en az maliyetle, en kısa sürede başarılı bir hizmet sunacağımızdan eminiz. Kına geceniz için ihtiyacınız olan ne varsa firmamızda bulabileceksiniz. Aksesuar temini, alternatif fikirler, uygun fiyatlar, güler yüzlü ekip ve dahası için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz.

Süsleme konusunda özgürsünüz! Bizden istediğiniz her tarz ve konsepti sizin için yaratabiliyoruz. Profesyonel bir ekip devamlı yanınızda oluyor ve isteklerinizi en hızlı ve en doğru şekilde karşılamak için çalışıyorlar. Bu ekip yılın trendlerini de takip ediyor. Aklınızda bir konsept yoksa yardım alabiliyor, farklı bir kına gecesi organizasyonuna imza atabiliyorsunuz.

Kına tahtı, kına sandığı, kına tepsisi, kına takımı, kına mumu, bindallı, kaftan gibi kına gecelerinin en önemli detaylarını belirlediğiniz konsepte göre temin ediyoruz. Aynı zamanda eğlenceli dakikalar yaşamanız için isteğiniz durumunda kına ekibi, dansöz veya oryantal da sağlayabiliyoruz. Unutulmaz bir geceyi Doğan Organizasyon farkıyla yaşayabilirsiniz.

Sadece Malatya’da değil, kına gecesi organizasyonlarınız için çevre ilçelere de sizin için gelebiliyoruz. Siz yeter ki unutulmaz bir kına gecesi isteyin. Biz sizin için bunu sağlamaya hazırız!

Hakkımızda daha ayrıntılı bilgi almak ve bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Doğan Organizasyon, bir ayrıcalıktır. Bunu anlayacaksınız..

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Fuzuli Caddesi Fırat İlköğretim Okulu Karşısı No:67 Malatya

Doğan Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!