• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Kınacı Malatya Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Kınacı Malatya Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Kınacı Malatya Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Kınacı Malatya Hakkında

Kınacı Malatya adı ile uzun yıllardır organizasyon sektöründe yer alıyoruz. İşimizi en iyi şekilde yapmak ve ortaya kusursuz sonuçlar çıkarmak için aldığımız bir kararla sektörün sadece belirli bir bölümü üzerine yoğunlaşıyoruz. O da Malatya kına gecesi organizasyonları düzenlemek. Bu konuda trendleri ve yeni akımları takip eden vizyon sahibi bir bakış açısı ile çalışıyoruz. Hatta bazen kendi tarzımızı ortaya koyuyor ve bu işin modasına biz de yön veriyoruz. Sınırı olmayan ve her gün yeni şeyler eklenen hizmetlerimiz ile bu işi ne kadar ciddiye aldığımızı ve alanımızda ne denli iyi olduğumuzu herkese kanıtlıyoruz.

Herkesin işinin ehli olduğu, güler yüzlülük ve neşe ile çalıştığı, profesyonelliğini kaybetmeden samimi ilişkiler de kurduğu kalabalık bir ekibiz. Hepimiz yaptığımız işi çok seviyoruz, bu da her halimizden belli oluyor. Eğer sizi çok rahat hissettirecek ve her şeyle ilgilenip hiçbir şey hakkında endişe duymamanızı sağlayacak güvenebileceğiniz bir organizasyon firması arıyorsanız size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Kına organizasyonlarımızı her çiftin beğenebileceği geniş bir yelpazede çeşitlendiriyoruz. Farklı tarzlara ve zevklere hitap edebilen kına konseptlerimiz bulunuyor. Gelinimizin tercihine göre Hint, prenses, geleneksel, çingene veya daha başka bir temada töreni organize edebiliriz. Daha modern bir çizgide, bekârlığa veda havasında sade bir eğlenceyi de bizde bulabilirsiniz.

Kınacı Malatya olarak her bütçeye göre belirlediğimiz kına paketlerimizden birini seçerek gerisini bize bırakabilirsiniz. İçeriklerimizde; nedimeler, planlamalar, koreografiler, davul ve yelpazeler, kına ve tepsisi, arkadaşlara kaftan ve tefler, el mumları, testi, isme özel giriş panosu, gelin ve damat duvağı ile eldivenleri, kına taçları, damat fesi, halay mendili gibi detaylar bulunabiliyor.

Kusursuz Malatya kına organizasyonları için sayfadaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Merkez / Malatya

  • Haritadaki Konumu

    Kınacı Malatya Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.