Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Malatya

Karnaval Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Karnaval Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Karnaval Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Karnaval Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Karnaval Organizasyon Hakkında

Her bütçeye uygun ve kişiye özel konseptlerimizle Karnaval Organizasyon Malatya’da sizi bekliyoruz! Tasarladığımız kına geceleri ile uzun zamandır sektörde ilk sıralarda yer alıyoruz. Bu süreçte pek çok çiftin mutluluğuna tanıklık ettik! Sıradaki çiftimiz belki de sizsiniz…

Peki, kına gecesi organizasyonlarınız için ne gibi hizmetler sunuyoruz?

Öncelikle gelin adaylarımızla görüşmeler yapıyor, isteklerini öğreniyoruz. Hayalini kurduğunuz atmosferi törenin yapılacağı salonda oluşturmak için çalışmalara başlıyoruz! Karnaval Organizasyon olarak bizim en çok kullandığımız dekorlardan bir tanesi balonlarla süslü kapılar. Seçtiğiniz renklerdeki balonları bir duvar haline getirerek kapı girişlerinde kullanıyoruz. Böylelikle misafirleriniz balonlardan oluşan bir kapıdan geçerek konseptinize özel olarak tasarladığımız salona ulaşıyor. Oldukça estetik bu manzarayla davetlilerinizi karşılayarak gecenin sürprizlerini başlatıyoruz... Bunun için karşılama panosu hazırlıyoruz. Pano da isimleriniz veya resimleriniz yer alabiliyor.

Sıra kına köşesi süslemelerine geldiğinde, genellikle kırmızı renk tercih ediliyor. Elbette size farklı renk seçeneklerini de sunuyoruz. Tahtın ana teması altın rengi olurken koltuk ve kına takımı mor, kırmızı, pembe ya da sizin tercih ettiğiniz bir renk olabilir. Dilerseniz kendinizi özel hissedeceğiniz tahtın üzerinde gösterişli bir cibinlik de bulunabilir. Son olarak kına köşenizde nedime koltukları ve minderler de yerleştirerek kına takımınızı tamamlıyoruz.

Ayrıca nedimeleriniz ve sizin için istediğiniz renkte kına tefleri, aksesuar ve bileklikler de temin ediyoruz. Kenarı tüylerle çevrelenmiş tefin üzerinde kaligrafik yazı ile isminiz ve kına gecesi tarihinizi yazıyoruz. Gece boyu ellerde düşmeyen tefi, kına sonrasında evinizde hatıra ya da dekor olarak saklayabilirsiniz. Davul şov yaptığımız gecede kendinizi eğlenceye kaptıracak, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Karnaval Organizasyon olarak ismimizden anlayacağız üzere oldukça renkli içeriklere sahip, cıvıl cıvıl bir ekibiz. Bunu kına gecenize de yansıtıyor ve salonu her ayrıntısıyla ışıl ışıl dekore ediyoruz…

Kına gecenizi bir görsel şölene dönüştürmek için sizi de Karnaval Organizasyon’a bekliyoruz. Detaylarla ilgili görüşmek ve fiyat teklifi almak için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Milli Egemenlik Cad. No: 4/ E Battalgazi/ Malatya

  • Haritadaki Konumu

    Karnaval Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.