Malatya Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Battalgazi, Malatya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Önerilen Firmalar

Beydağı Organizasyon
1

Battalgazi

Beydağı Organizasyon

1.500 TL'den az
Deniz Organizasyon
15

Merkez

Deniz Organizasyon

1.500 TL'den az
Malatya Organizasyon
15

Battalgazi

Malatya Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

2000’li yıllardan bu yana organizasyon sektöründe varlık gösteriyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz deneyimler ve geniş bir vizyona sahip olmamız sebebi ile bunca zamandır ayakta kaldık ve her yıl büyüyen bir ivmeyle de hizmetlerimizi ve hedef kitlemizi geliştirdik. İşini ciddiyetle ve profesyonelce yapan kocaman bir ekibimiz var. Herkes bu işi severek yaptığı için her zaman güler yüzlülük ve yardımseverlik ile müşterilerimizi karşılıyor, ihtiyaçlarını gideriyoruz. Hizmet içeriğimiz ise oldukça geniş ve düğünler başta olmak üzere çok sayıda toplu organizasyonun düzenlenmesi işini başarı ile yürütüyoruz. Yine aynı özenle ilgilendiğimiz diğer etkinlikler ise kına geceleri, nişan törenleri, sünnet düğünleri, açılışlar, mezuniyet baloları, davetler ve her türlü grup organizasyonları.

Sizin bu yazıyı okumanızdaki asıl sebebin ne olduğunu çok iyi biliyoruz, bu sebeple müsaadenizle o konuya giriş yapalım. Malatya Organizasyon kına geceleri konusunda şehrin en iyilerinden bir tanesiyiz ve bunu size gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Öncelikle belirtmek isteriz ki kına gecelerinizi en ince ayrıntılarına varana kadar biz düzenleyebiliyoruz. Hatta sizin var olduğunu dahi bilmediğiniz teferruatları bile biz önceden düşündük ve gerekli malzemeleri temin ettik. Eğer anahtar teslim ve her şeyi ile bütüncül bir konseptte kına geceniz olsun istiyorsanız işi bize devredin deriz.

Her çiftin bütçesine ve tarzına uygun bazı kına paketlerimiz mevcut. Bu paketleri sunarak kararı onlara bırakıyoruz. Lüks ve standart paketlerimizin içeriğinde genel itibari ile şunlar yer alabiliyor; kına tahtı, nedime ekibi, planlama hizmeti, özel koreografi, isme özel yapılabilen karşılama panosu, arkadaşlar için bindallı, gelin tefi, gelin ve damat seti, el mumları, nedime tacı ve kına sepeti gibi. Eğer içlerinden ekleme ve çıkarmalar yapacak olursanız bize söylemeniz yeterli olacaktır.

Hepsi ve daha fazlası için bize yandaki formu doldurarak ulaşabilir ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İstiklal Mah. Bozanoğlu Sk. Kılınç Ap. Altı No:39/A Battalgazi / Malatya

Malatya Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!