Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Mersin

Şelale Küçük Ada Restoran

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Şelale Küçük Ada Restoran Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Şelale Küçük Ada Restoran Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Şelale Küçük Ada Restoran Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Şelale Küçük Ada Restoran Sıkça Sorulan Sorular

Şelale Küçük Ada Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şelale Küçük Ada Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Şelale Küçük Ada Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Şelale Küçük Ada Restoran kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şelale Küçük Ada Restoran kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Şelale Küçük Ada Restoran Hakkında

Türk geleneklerimizin en güzel uzantısı olan kına gecenizi ferah bahçemizde yapmaya ne dersiniz?

Davetlerinizde keyifli zaman geçireceğiniz sıcacık ve samimi mekânımızda, siz değerli çiftlerimizi ve konuklarımızı bekliyoruz. Kına geceniz için doğru bir tercih olan bahçemiz, Nazilli’de faaliyet gösteriyor.

Bahçemizde istediğiniz konsepte mekân giydirme yapabiliyoruz. Konsepte uygun şekilde masa ve sandalyelerimizi süslüyoruz. Gelin yolunuzu da konsepte uygun olacak şekilde süslüyor, bahçemize girişinizde misafirlerinize görsel şov oluşturacak küçük sürprizler hazırlıyoruz.

Organizasyon sorumlumuz kına gecenizden önce sizle görüşüyor ve bütün detayları birlikte planlama şansınız oluyor. Böylelikle size sadece en küçük ayrıntının bile atlanmadığı muhteşem bir gün geçirmek kalıyor. Kaliteli ışık-ses sistemiyle donatılmış mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformuna yer veriyoruz. Üstelik isteğiniz dahilinde Şelale Küçük Ada Restoran farkıyla canlı müzik hizmeti de sağlanabiliyoruz.

Dilerseniz kına gecenizde sizin için hazırladığımız paket hizmetinden yararlanabilirsiniz. Paket içeriğimiz şu şekilde; masa ve sandalye süsleme, salon süsleme, gelin masası ve yürüyüş yolu, kına tahtı, volkan-meşale ve gül gösterisi, baloncuk ve sis makinesi, garson, güvenlik görevlisi.

Yemekli davetleriniz için hazırladığımız lezzetli menüleri misafirlerimize sunuyoruz. Yemek istemezseniz konuklarınızın keyifle atıştırma yapabileceği kuru yemiş, olmazsa olmazı gazlı içecek ve yaş pasta ikramlarını profesyonel servis ekibimizle yapıyoruz.

Kına dışında açılış, düğün, şirket yemekleri, mezuniyet törenleri gibi etkinlikleriniz için de hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Fiyatlandırmalarımızı organizasyon türüne ve faaliyetlerimize göre şekillendiriyoruz.

Daha fazla bilgi edinmek ve uygun fiyat avantajlarıyla kaliteli bir hizmet almak için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aydın kına mekanlarından farklı olanaklarımızla yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz ve evlenecek olan çiftlerimizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Sertaç Bey
  Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Çaglayan Mahallesi Şelale Caddesi No:56 TARSUS/MERSIN

 • Haritadaki Konumu

  Şelale Küçük Ada Restoran Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.