• Kapasite
  100 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Deniz manzarasıyla büyülüyor.
 • Süslemesi modern ve ihtişamlı.
 • Yüksek tavanı sayesinde ferah.
 • Salon tasarımında kolon yok.
 • Fotoğraf çekim alanı mevcut.
 • Büyük dans pistine sahip.
 • Işık şovuyla renk katıyor.
 • Kına ekibi var.
 • Gelin kaftanı veriyor.

Kırçiçeği Royal Palace Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 TL'den az

Kırçiçeği Royal Palace Kapasite

Kırçiçeği Royal Palace - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Çırağan Salon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 750 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 750 - Maks. 1500

Topkapı Salon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 250 - Maks. 500
Kokteyl
Min. 250 - Maks. 500

Gold Henna Kına Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 500
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 500

Kırçiçeği Royal Palace Sıkça Sorulan Sorular

Kırçiçeği Royal Palace kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kırçiçeği Royal Palace kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kırçiçeği Royal Palace kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kırçiçeği Royal Palace kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kırçiçeği Royal Palace kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Kırçiçeği Royal Palace Hakkında

Muhteşem deniz ve doğa manzaralı salonuyla, yüksek konuk kapasiteli Kırçiçeği Royal Palace Mersin/Mezitli’de hizmet vermeye devam ediyor. Birlikteliğe attığınız her adımda, sektörde yıllarını harcamış güvenilir ve güler yüzlü ekibimizle yanınızda oluyoruz. Bekarlığa veda partileriniz ve geleneksel kına geceleriniz için salonumuzu özenle dekore ediyor, sizin seçimlerinize göre yemekli veya kokteyl davetler hazırlıyoruz.

Davet Alanları

Denizin maviliğine bakan salonumuzda, bütün sevdikleriniz yanınızda olsun diye yaklaşık 750-1.000 misafire hizmet sunuyoruz. Geniş ve kolonsuz dans pistimiz, konuklarınızla rahatça eğlenebilmeniz için tasarlandı. Kına tahtımız, perdeli bir platformda yer alıyor. Müzisyenlerimiz için hazırladığımız bir sahnemiz var. Salonumuzda gösterişli bir aydınlatmaya sahip yüksek cam tavan bulunuyor. Duvar boyu uzanan pencereleri sayesinde alanımız oldukça ferah.

Dekorasyon

Tavan ledi, spot ışıkları ve gösterişli avizelerle aydınlatılmış salonumuzda uzun ziyafet masaları ve 10 kişilik yuvarlak masalar kullanıyoruz. Beyaz ve siyah örtü seçeneklerimiz mevcut. İçerisine renkli çiçek buketleri yerleştirdiğimiz zarif vazolarımız, yuvarlak masa aynası üzerinde duruyor. Gümüş suplalarımız masalarımıza şıklık katıyor. Misafirlerinizi napolyon sandalyelerde ağırlıyoruz. Gelin yoluna kırmızı halı seriyoruz. Siyah kına tahtı, altın detaylarla bezenmiş kırmızı siyah fona sahip.

Hizmetler

Kırçiçeği Royal Palace Kına Salonu Mersin’de gecenizin her detayını kusursuz kılmak üzere yetkin organizasyon firmalarıyla anlaşıyor. Profesyonel görüntü ekibimiz, kına ve bekarlığa veda kutlamanız boyunca her anınızı ölümsüzleştiriyor. Teknik ekibimiz davet öncesinde ışık, ses ve sahneyi kurarak salonu, gecenin eğlencesine hazırlıyor. Yemekli ve kokteyl davetlerinizde usta ellerden çıkan leziz ikramları servis ediyoruz.

Yiyecek / İçecek

Mutfak ekibimiz, konuklarınızla geçireceğiniz eşsiz geceyi tatlandırmak için ilgi ve tecrübeyle çalışıyor. Çeşitli lezzetlerle oluşturduğumuz menülerimiz; standart olarak çorba, salata, sebze ve et yemeklerinden oluşuyor. Farklı yemek menülerimizin yanı sıra, pastada da birçok aroma seçeneği sunuyoruz. Dolayısıyla tabaklarımızı sizin tercihlerinize göre tamamlıyoruz. Yemeksiz davetlerinizde ise enfes aperatif ikramlar hazırlıyoruz.

Mersin kına gecesi mekanları arasında yüksek kapasitesiyle öne çıkan Kırçiçeği Royal Palace’da, yeni evlenecek çiftlerin mutluluğuna eşlik ediyoruz. Deniz manzaralı işletmemizde dekorasyondan fotoğrafa, kına ve bekarlığa veda eğlencenizin her detayıyla ilgileniyoruz. Benzersiz davetiniz için fiyat teklifi almak isterseniz yandaki formu doldurabilir ya da iletişim numaramızı tuşlayarak firmamız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

  ..............

İletişim

 • Telefon::

  0850 532 86 57

 • Adres::

  Deniz mah.49339 Sok.Tece Mezitli/MERSİN

 • Haritadaki Konumu

  Kırçiçeği Royal Palace Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.