Aspuzu Park Kır Düğün Salonu

E-posta Gönder

 • Battalgazi, Malatya. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Aspuzu Park Kır Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  1.000-2.000

Aspuzu Park Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Aspuzu Park Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Aspuzu Park Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Aspuzu Park Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Aspuzu Park Kır Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Aspuzu Park Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Aspuzu Park Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Aspuzu Park Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa vedanız için sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, mekan girişinde ateş ölçümü, masalar arası geniş mesafe aralığı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, kullan-at malzeme ile servis imkanı ve her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni, Semazen

Aspuzu Park Kır Düğün Salonu Hakkında

Hatırı sayılır bir zamandan beri bilfiil düğün ve davet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Kır konseptinde düğün ve kına geceleri başta olmak üzere çok sayıda özel gün ve kutlamalar için toplu organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübelerden öğrendiklerimizi uyguladığımız yenilikçi bir yönetim anlayışımız var. Bu sebeple günümüzün trendlerini, teknolojisini ve modasını her zaman takip ediyoruz. İşimizi çok severek yapıyoruz ve ekipçe güler yüzlülük ile misafirlerimizi ağırlıyoruz. Üstelik çok da kalabalığız ve çalışan kadromuzun tamamı deneyimli profesyonellerden oluşuyor.

Göl manzaralı mekânımızın gündüzü başka gecesi başka güzel bir panoramik manzaraya sahip. Şehri görüp de onun karmaşası ve gürültüsünden uzakta olmak size huzurlu bir atmosferde kınanızın keyfini çıkarma şansı veriyor. Eğer kına gecenizi Malatya Aspuzu Park kır Düğün Salonunda düzenlemek isterseniz mekânımızın son derece geniş bir alana sahip olduğunu bilmenizi isteriz. 1200 kişiye kadar davetliyi rahatlıkla ağırlayabiliyor ve eğlenmelerini sağlayabiliyoruz. Daha az sayıda konuğun olduğu butik bir organizasyon düzenlemek isterseniz ona göre de ayarlamalar yapabiliriz.

Oturma düzenimizi 10’ar ve 8'er kişilik yuvarlak masalar ile oluşturuyoruz ve masa süslemesi, sandalye giydirmeleri gibi konularda seçeneklerimizi çiftimizin beğenisine sunuyoruz. Eğer siz de kına tahtı olmadan olmaz diyenlerdenseniz hiç merak etmeyin çünkü bizce de öyle. Kına geceleri için özel olarak temin ettiğimiz ve yeni model kına tahtlarımız mevcut. Tahtımızı salonun en gözde ve her taraftan görünebilen yerine yerleştiriyoruz. Dilerseniz ekstradan gelin damat masamızı da yine kurabiliriz. Yemekli olarak düzenleyebileceğiniz kınanız için hem bütçenize hem de damak tadınıza uygun yemekler veya ikramlar sunabiliriz.

Kına gecenizi tüm o ritüelleri ve seremonileri ile dilediğiniz gibi gönlünüzce planlayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek ve fiyat bilgisi almak için sayfadaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Kadir Kaçar
  İşyeri Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Mişmiş Park Fuar Alanı İçi - Battalgazi 44200 Malatya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Aspuzu Park Kır Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.