Salon Venüs

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Yeşilyurt, Malatya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
 • Kapasite 1.000-2.000
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Ipekyolu Düğün Salonu
12

Battalgazi

Ipekyolu Düğün Salonu

750-1.000
50 TL'den az
Salon Venüs
11

Yeşilyurt

Salon Venüs

1.000-2.000
50 TL'den az
Pırlanta Hotel
3

Yeşilyurt

Pırlanta Hotel

300-400
50-100 TL

Hakkında

Kına gecesi Türk örf ve adetlerinin köklü geleneklerinden biridir. Salon Venüs Malatya olarak bu özel gününüzde sizleri mekânımızda ağırlamak istiyoruz.

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz salonumuzda bugüne kadar sayısız kına gecesi düzenledik. Çözüm ortaklarımızla birlikte gelinlerimizin en eğlencesi davetini kusursuz kıldık. Hayallerinizi gerçekleştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Çünkü biz her zaman gelin ve damat adaylarımızın hayallerini referans alıyoruz. Kına gecesi de tıpkı düğün gibi uzun bir planlama ve hazırlık süreci gerektiriyor. Gelin adaylarımız hayatlarında bir kere yaşayacakları bu özel gün için çeşitli ayrıntıları göz ardı edebiliyorlar. Fakat biz ise asla atlamıyoruz.

Gelin adaylarımızın kına gecelerine özel olarak oluşturmuş olduğumuz hizmet paketlerimiz de bulunuyor. Bu paketler gelin adaylarımızın belki de daha önce akıllarına dahi gelmemiş detayları barındırıyor. Sürekli yeniliklerin takipçisi ve uygulayıcısı olarak tüm trendleri yakından takip ediyoruz.

7 metre tavan yüksekliğine sahip geniş ve ferah salonumuzda gönlünüzce bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Hep bir adım ötesi için çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Kına geceniz için neler mi yapıyoruz. Kırmızı halının bulunduğu gelin yolumuzu tercih etmiş olduğunuz konsepte göre süslüyoruz. Tüller, ışıklar ve çiçeklerle salonumuzun her noktasını göze çarpıcı detaylarla dekore ediyoruz.

Kına merasimi için özel alan hazırlıyoruz. Kına tahtının bulunduğu bu alana; gelin adayımız bindallı/kaftanıyla, damadımız ise fes ve yeleğiyle oturuyor. Kına gecelerinin olmazsa olmaz şarkılarını söylüyor, bu duygusal dakikalara çiftimize yaktığımız yaş kına ile taçlandırıyoruz.

Kına merasiminin ardından gözyaşlarını geride bırakarak orkestramızın eğlendiren şarkılarıyla sizleri buluşturuyoruz. Müzik zevkinize göre seçmiş olduğunuz şarkılarla davetiniz süresince sizleri eğlencenin doruklarına çıkarıyoruz. Organizasyonu bize bırakıp siz keyfinize bakın istiyoruz.

Siz de Salon Venüs Malatya iletişim bilgilerini öğrenmek için teklif al butonuna tıklayarak aklınıza takılan her konuda iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Didem Hanım

 • Adres: İkizce, 44110 Yeşilyurt/MalatyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Salon Venüs Sıkça Sorulan Sorular

 • Salon Venüs kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Salon Venüs kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Salon Venüs kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.

 • Salon Venüs kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Salon Venüs kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!