Pırlanta Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Pırlanta Hotel - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Pırlanta Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Pırlanta Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Pırlanta Hotel Sık Sorulan Sorular

Pırlanta Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Pırlanta Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Pırlanta Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Pırlanta Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Pırlanta Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Pırlanta Hotel Hakkında

Kına töreninizi yapacağınız bir yer arıyorsanız sizi Pırlanta Hotel sayfasını incelemeye davet ediyoruz.

Yıllardır turizm sektöründe varlığımızı sürdürdüğümüz Pırlanta Hotel’de geniş kapasitemiz ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile söz, nişan, kına, düğün, sünnet, davet ve toplantı gibi pek çok etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz. Eğer siz Pırlanta Hotel Malatya nerede diye soracak olursanız Yeşilyurt konumunda şehir merkezinde bulunuyoruz.

Organizasyonunuz öncesi hotelimize gelerek bize kaç kişiden oluşan bir davet vereceğinizi ve ne tür beklentileriniz olduğunuzdan bahsediyorsunuz. Biz de sizin taleplerinizi dinliyor ve daha önce yapmış olduğumuz etkinliklerden örnekler gösteriyoruz. Özel davetleriniz için 300 kişilik açık terasımızla size hizmet veriyoruz. Sadece açık alan değil kapalı alanlarımızla da kişi sayınıza ve organizasyon türünüze göre yardımcı oluyoruz. Geniş kapasiteli salonlarımızın dans etmeye ve misafir ağırlamaya uygun olduğunu söyleyebiliriz. Yüksek tavanlı ve ferah oluşlarını da belirtmenin gerekli olduğunu düşünüyoruz. Hotel olduğumuz için hizmet veren bir mutfağa ve işinde profesyonel olan aşçılara sahibiz. Davetinizi yemekli ya da yemeksiz olarak tercih edebilirsiniz. Eğer yemekli bir etkinlik yapacaksanız önceden sizinle tadım yaparak da menü seçimini kararlaştırabiliyoruz. Son teknoloji iklimlendirme sistemler ile yaz ve kış hava koşullarından olumsuz olarak etkilenmeden organizasyonlarınızı yapabilirsiniz. Müzik sistemleri ile de kulaklarınızda kusursuz şekilde duyulacak ritim ve şarkılarla eğlencenize eğlence katabiliyorsunuz.

Kına töreniniz için de kullanabileceğimiz salonumuzda organizasyon şirketi ile anlaşarak dekor süsleme işlemlerini yaparak lüks ve şık bir atmosferde kendi tarzınızı yansıtan bir konseptle kutlama yapabilirsiniz. Kına merasimi öncesi boş olan ve sizin için ayırmış olduğumuz odalardan bir tanesinde yakın kız arkadaşlarınızla hazırlanabilir, eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Kına töreninizden düğününüze kadar geçen zaman zarfında da uzak yoldan gelen misafirlerinizi otelimizde konaklamasına imkân sağlayabilirsiniz.

Pırlanta Hotel hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerini öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Satış Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Çavuşoğlu Mah. Buhara Cad. No 208 Malatya/ Yeşilyurt

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Pırlanta Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.