Altıntaç Düğün Sarayı

E-posta Gönder

  • Malatya.

Kapasite Bilgileri

Altıntaç Düğün Sarayı - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Altıntaç Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Altıntaç Düğün Sarayı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Altıntaç Düğün Sarayı Sık Sorulan Sorular

Altıntaç Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Altıntaç Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Altıntaç Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Altıntaç Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Altıntaç Düğün Sarayı Hakkında

Geleneksel kına gecesi organizasyonları ve kına törenleri kültürümüzde önemli bir yere sahip.Evlenecek olan çiftlerimizin de düzenlemeyi ihmal etmediği bu özel organizasyonu Altıntaç Düğün Sarayı ailesi ile düzenleme şansınız var!

Profesyonel bir ekip ile birlikte her detayın tasarlandığı özel bir gece geçirebilirsiniz burada. Ekibimiz ayrıca oldukça kalabalık. Çünkü öze organizasyonlarınızı düzenlemek yoğun bir çalışma gerektiriyor!
Biz de bu yoğun tempoda hayallerinizin tamamını gerçekleştirmek ve eksiksiz bir gece düzenlemek için planlamalar ve görev paylaşımı yapıyoruz.

Mutfak ekibimizden de bahsedecek olursak; onlar gecenizin görünmeyen kısmında çalışsalar da organizasyonlarınızı ziyafete çeviriyorlar. Konuklarınızın beğenisine sunduğunuz her lezzet için gıda güvenilirliği ve lezzet garantisini veriyorlar ve hassas tercihler yapıyorlar. Hijyen ve sağlık koşullarına
uygun bir şekilde çalışıyorlar ve yalnızca yemekli organizasyonlarınızda değil yemeksiz organizasyonlarınızda da ikramlarınızı düzenliyorlar.

Yemekli ve yemeksiz organizasyon düzenleme kararını veren çiftimizin istekleri dahilinde hazırlanan kına ve düğün menüleri mutfakta hazırlandıktan sonra konuklarınızın beğenisine sunulmuş oluyor! Sıra gecenin süslemelerine geldiğinde ise son zamanların modası farklı konseptlerde kına ve düğün
organizasyonu düzenleme konusunda bizim de çalışmalarımız bulunuyor. Düzenlediğimiz konseptler için çözüm ortaklarımızdan destek alabiliyoruz. Sizi istedikleriniz ekstra hizmetler olduğunda bunları da karşılayabilmek için çözüm ortaklarımız ve organizasyon sorumlumuz ortak bir çalışma da yürütüyorlar.

Kına köşenizi tasarlamak için de öncesinde gelin hanım ile konuşuyor ve renk tercihleri hakkında karar veriyoruz. Üstelik her şey kına tahtı ile bitmiyor. Bu yüzden en ince ayrıntısına kadar görüşmeler düzenlememiz yararlı olacaktır…

Ayrıca Malatya kına gecesi organizasyonları için daha büyün ve ferah bir salon olmadığını söyleyebiliriz! Sunduğumuz hizmetlerimiz ile de ayrıcalıklı bir gece geçireceğinizin garantisini verebiliriz.

Eğer siz de bizimle hemen görüşmek isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle Malatya Altıntaç Düğün Sarayı adresinde buluşma şansı da elde edebilirsiniz

Ekiple Tanışın


İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.