Altıntaç Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Malatya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
 • Kapasite 1.000-2.000
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Ipekyolu Düğün Salonu
12

Battalgazi

Ipekyolu Düğün Salonu

750-1.000
50 TL'den az
Salon Venüs
11

Yeşilyurt

Salon Venüs

1.000-2.000
50 TL'den az
Pırlanta Hotel
3

Yeşilyurt

Pırlanta Hotel

300-400
50-100 TL

Hakkında

Geleneksel kına gecesi organizasyonları ve kına törenleri kültürümüzde önemli bir yere sahip.Evlenecek olan çiftlerimizin de düzenlemeyi ihmal etmediği bu özel organizasyonu Altıntaç Düğün Sarayı ailesi ile düzenleme şansınız var!

Profesyonel bir ekip ile birlikte her detayın tasarlandığı özel bir gece geçirebilirsiniz burada. Ekibimiz ayrıca oldukça kalabalık. Çünkü öze organizasyonlarınızı düzenlemek yoğun bir çalışma gerektiriyor!
Biz de bu yoğun tempoda hayallerinizin tamamını gerçekleştirmek ve eksiksiz bir gece düzenlemek için planlamalar ve görev paylaşımı yapıyoruz.

Mutfak ekibimizden de bahsedecek olursak; onlar gecenizin görünmeyen kısmında çalışsalar da organizasyonlarınızı ziyafete çeviriyorlar. Konuklarınızın beğenisine sunduğunuz her lezzet için gıda güvenilirliği ve lezzet garantisini veriyorlar ve hassas tercihler yapıyorlar. Hijyen ve sağlık koşullarına
uygun bir şekilde çalışıyorlar ve yalnızca yemekli organizasyonlarınızda değil yemeksiz organizasyonlarınızda da ikramlarınızı düzenliyorlar.

Yemekli ve yemeksiz organizasyon düzenleme kararını veren çiftimizin istekleri dahilinde hazırlanan kına ve düğün menüleri mutfakta hazırlandıktan sonra konuklarınızın beğenisine sunulmuş oluyor! Sıra gecenin süslemelerine geldiğinde ise son zamanların modası farklı konseptlerde kına ve düğün
organizasyonu düzenleme konusunda bizim de çalışmalarımız bulunuyor. Düzenlediğimiz konseptler için çözüm ortaklarımızdan destek alabiliyoruz. Sizi istedikleriniz ekstra hizmetler olduğunda bunları da karşılayabilmek için çözüm ortaklarımız ve organizasyon sorumlumuz ortak bir çalışma da yürütüyorlar.

Kına köşenizi tasarlamak için de öncesinde gelin hanım ile konuşuyor ve renk tercihleri hakkında karar veriyoruz. Üstelik her şey kına tahtı ile bitmiyor. Bu yüzden en ince ayrıntısına kadar görüşmeler düzenlememiz yararlı olacaktır…

Ayrıca Malatya kına gecesi organizasyonları için daha büyün ve ferah bir salon olmadığını söyleyebiliriz! Sunduğumuz hizmetlerimiz ile de ayrıcalıklı bir gece geçireceğinizin garantisini verebiliriz.

Eğer siz de bizimle hemen görüşmek isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle Malatya Altıntaç Düğün Sarayı adresinde buluşma şansı da elde edebilirsiniz

İletişim

Abuzer Vurmaz

Mikail Vurmaz

 • Adres: Elazığ Yolu 1 Km / MalatyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Altıntaç Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

 • Altıntaç Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Altıntaç Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Altıntaç Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.

 • Altıntaç Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Altıntaç Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!