Destan Düğün Salonu

E-posta Gönder

Destan Düğün Salonu

Kapasite Bilgileri

Destan Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Destan Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Destan Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Destan Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Destan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Destan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Destan Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Destan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Destan Düğün Salonu Hakkında

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber özel davetlerinizde siz değerli misafirlerimizi ve çiftimizi ağırlıyoruz. Kendinizi evinizde hissetmeniz için konforu sağlıyoruz. Destan Düğün Mevlit Salonu olarak Malatya’da kına gecesi organizasyonları gerçekleştirmek isteyen çiftlerin yanındayız.

En sık yaptığımız organizasyonlar arasında bulunan kına organizasyonları için gerekli bilgi ve donanıma sahibiz. Sizlerde gecenizi bizim düğün salonumuzda gerçekleştirmek istiyorsanız sağladığımız hizmetler hakkında bilgi verelim.

Destan Düğün Salonu olarak kına geceleri için biçilmiş kaftanız. Sevdiklerinizle beraber hayal ettiğiniz organizasyona ulaşmanız için var gücümüzle çalışıyoruz. Evliliğe giden yolda ki adımlarınızdan olan söz törenlerinizde, nişan organizasyonlarınızda ve düğünlerinizde de sizlerleyiz.

Gelin adayları için kına gecesi organizasyonları çok önemli. Önemi biliyor, kına gecesi organize etmenin ne kadar zor olduğunun farkındayız. Omuzlarınızdaki yükü hafifletmek amacıyla organizasyonlarınızın bütün detaylarını düşünüyor, isteklerinizi gerçekleştiriyoruz.

Hijyen koşullarına da çok önem veriyoruz. Yemek ve ikramlar noktasında çok dikkat ediyor, sevdiklerinizle beraber sağlık koşullarına uygun bir ortamda bulunmanızı istiyoruz. Tavanlarımızda ve duvarlarımızda modern çizgilerinden esinleniyor, masa ve sandalyelerde de aynı kaliteyi kullanıyoruz. Beyaz tonlarını tercih etme nedenimiz; kına gecesi konseptlerinin hepsiyle uyumlu hale gelebilmesi. Salonumuzun hep şık hem de tüm konseptlerle uyum sağlayabilmesi oldukça büyük bir avantaj. Birçok kına gecesi konsepti bulunuyor. İster prenses isterseniz roman konseptinde organizasyonlar gerçekleştirebileceksiniz.

Kına gecesi organizasyonları için gereken tüm aksesuar ve malzemelerin teminini çözüm ortaklarımız aracılığıyla Destan Düğün Salonu ekibi yapıyor. Dilerseniz organizasyon firması ile anlaşarak dışarıdan yardım alabilirsiniz.

Gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarda daima en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor, sizlerin mutluluğunuzu en büyük gayemiz olarak belirliyoruz. Eğlenceli organizasyonlar her zaman kına geceleri oluyor. Kına gecesi için özel paketler oluşturuyor, gelin adaylarının beğenisine sunuyoruz. Gelin adaylarının yapması gereken tek şey; eğlenmek. Biz gerisini uzman kadromuzla hallediyoruz.

Sizin yerinize tüm detayları düşünen bir düğün salonu için Malatya Destan Düğün Salonu ailesi olarak hizmetinizdeyiz!

Ücretsiz fiyat teklifi al formunda sizleri bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Çöşnük Mah. Aytaç Paşa Cad. No: 58 Merkez/ Malatya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Destan Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.