Fine Bistro Bar

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Fine Bistro Bar
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Fine Bistro Bar Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Fine Bistro Bar Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Fine Bistro Bar Sıkça Sorulan Sorular

Fine Bistro Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Fine Bistro Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Fine Bistro Bar kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Fine Bistro Bar kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Fine Bistro Bar kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Fine Bistro Bar Hakkında

Güzel bir ambiyans, nezih bir ortam, leziz yemekler ve zevkinize uygun müzikler eşliğinde keyifli bir gece geçirmeye hazır mısınız?

İstanbul, Zeytinburnu’nda hizmet veren Fine Bistro Bar bekarlığa veda partisi, doğum günü gibi çeşitli organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Zengin menü içeriklerimiz, kolay ulaşım sağlanabilen konumumuz ve güler yüzlü ve işinin uzmanı çalışanlarımızla birlikte misafirlerinizin tüm isteklerini yerine getiriyoruz. Bekarlığa veda partileri planlanma sürecinde pek çok etmeni göz önünde bulundurmanız gereken organizasyonlardan biri. Bu yüzden bünyemizde bulunan organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek bu sürecin sizin adınıza çok daha kolay halledilmesine yardımcı olabiliriz.

Peki organizasyon sorumlumuz hangi konularda yardımcınız oluyor?

-Davetiniz öncesinde, gecede servis edilecek menüleri kararlaştırmak için menü tadımlarına katılabilirsiniz. Geleneksel Anadolu mutfağından, Akdeniz mutfağına uzanan yerel lezzetlere Dünya mutfağının seçkin lezzetlerinin eşlik ettiği yemekler arasından seçim yapma şansına sahip oluyorsunuz.

-Masa düzeni konusunda da fikir ve isteklerinize göre mekânımızı dekore edebiliyoruz. Partinize katılacak konukların sayısına göre isterseniz aile masaları oluşturabilir ya da dağınık oturma düzeni kurabiliriz.

-Masaların ve mekânımızın süslenmesi konusunda da fikrinizi alıyoruz. Oluşturmak istediğiniz ambiyans veya konseptinize göre masalarımızı süsleyebilir, çeşitli dekorlar kullanabiliriz.

-Masa kartı, el kartı ve nedime aksesuarları getirmek isterseniz bunun için de imkâna sahip olacaksınız!

Az sayıda misafire ev sahipliği yapan Fine Bistro Bar İstanbul’da klasikleşen kalabalık ortamlarda bulunma hissinden kurtulup rahat bir nefes alabileceğiniz ve güzel müziklerin keyfine varabileceğiniz bir mekân.

Arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile birlikte kendi aranızda bir organizasyon düzenleme fırsatını pek çok diğer mekânda bulamayabilirsiniz. Eğlenceli bir davet düzenlemek için bizi tercih ediyorsanız sayfada yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Koza Mah. 1638 Sok. No: 5K/74 Zeytinburnu/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Fine Bistro Bar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.