Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İstanbul

Yiğitoğlu Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yiğitoğlu Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Yiğitoğlu Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Yiğitoğlu Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Yiğitoğlu Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Yiğitoğlu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yiğitoğlu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yiğitoğlu Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yiğitoğlu Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Yiğitoğlu Düğün Salonu Hakkında

Güzel ve eğlenceli bir kına organizasyonuna var mısınız? İstanbul kına organizasyon mekanları arasında Yiğitoğlu Düğün Salonu olarak davetli sayısına göre değişen profesyonel ve kaliteli bir ekibe sahibiz.

İstanbul Zeytinburnu’nda düğün ya da kına mekânı arayışındaysanız bize bir bakmadan geçmeyin. Yüksek kaliteli hizmetimizle çalışıyoruz. Kına tepsisinden kına mumuna semazenden kına tahtına kadar birçok konuda hizmet veriyoruz. Kına kız kıza eğlenmenin doruk noktasına çıktığı bir gündür. Düğün öncesi en yakın arkadaşlarınızla doyasıya oynamak yeri geldiğinde de gülmek için yaratılmış bir gün. Geleneklerimiz içerisinde oldukça yer kaplayan kına organizasyonları için kalite ve profesyonel bir hizmet için elimizden geleni yapıyoruz.

Ulaşımı kolay bir yerde olduğumuz için zorluk çekmeden bizi buluyorsunuz. Hayallerinizdekini gerçekleştirmek konusunda da biz sizi buluyoruz. Yüz yüze görüşme esnasında istediklerinizi bizimle paylaşıyorsunuz. Bunun ışığında özel gününüzü güzelleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Uzun yıllar tecrübemizin verdiği güvenle aklınızda olmayan fikirlerle bile karşınıza çıkıyoruz. İnanın sizin kadar biz de heyecanlanıyoruz böyle günlerde. Bu yüzden aynı samimiyetle yaklaşıp sizi anlamaya çalışıyoruz.

Hizmet anlayışımızda sizi hedef aldık. Bu yüzden hijyen, güler yüz, kalite ve salonun görsel güzelliği gibi noktaları amaç olarak belirledik. Senelerdir bu doğrultuda memnuniyetini sağlayarak uygun fiyatta iyi bir hizmet sunuyoruz.

Tüm bu hizmetlerimizden uygun bir bütçeyle yararlanabiliyorsunuz. Her bütçeye hitap eden hizmet anlayışımız sebebiyle çok tercih edilen bir salon haline geldik. Zeytinburnu kına salonu olarak arayışa girdiyseniz mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Çünkü kına için ayırdığınız bütçeyi belki de artırarak daha farklı fikirlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Eğer yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçerseniz tüm bu avantajlardan yararlanabiliyorsunuz. Formu doldururken istediğimiz eksiksiz ve doğru olması. Çünkü aksi takdirde geri dönüş sağlayamayabiliriz. Hem salonumuzu görmeniz hem de hizmet içeriğimizin ayrıntısını öğrenmek istiyorsanız bunu yapmalısınız.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Sümer Mahallesi, 56. Sk. No:61 Zeytinburnu/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Yiğitoğlu Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.