Saray Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Saray Düğün Salonu
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Saray Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Saray Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Saray Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Saray Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Saray Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Saray Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Saray Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Saray Düğün Salonu Hakkında

Geçmişten günümüze kadar uzanan; kültürümüzün önemli parçalarından biri olan kına geceleri… İstanbul’da kına organizasyonu hazırlığında olan gelin adaylarının yanında olan Saray Düğün Salonu Zeytinburnu’nda faaliyet gösteriyor. Uzun yıllardır organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz.

Oturma düzeninde 650 konuğa kadar ağırlayabildiğimiz salonumuzda profesyonel 1 ekiple çalışıyorsunuz. Ekibimizin organizasyonunun tüm ayrıntılarının dilediğiniz gibi gerçekleşmesini sağlıyor. Son dönemlerde konsept kutlanan kına gecelerinde size kendi konseptinizi yaratmak imkânı tanıyoruz. Kına tahtı ki kına gecesinin en önemli noktalarından birdir. Bindallı veya kaftan da yine 1 o kadar kıymetlidir kına gecelerinde. Kına süslemelerinden kuru kınaya kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi temin ediyoruz. Konseptinize uygun olarak temin ettiğimiz ekipmanlarımızda pek çok farklı renk alternatifimiz mevcut. Kendi tarzınızı kına gecenize uygulayabilmenizi sağlıyoruz.

Yuvarlak masaların ve tiffany sandalyelerin bulunduğu salonumuzda oturma planını dilediğiniz gibi hazırlıyoruz. Seçtiğiniz renkte giydirmelerini yaparak buna uygun çiçeklerle masalarınızı süslüyoruz.

Kına gecelerinin olmazsa olmazı eğlencedir. Gelin adayının stresini atmak için doyasıya eğlenebileceği 1 gece… Ses ve ışık ekipmanları ne denli başarılıysa eğlencenizin de o denli kaliteli olacağına inanıyoruz. Salonumuzda hem kına gecesinin etnik atmosferini yansıtan camdan avizeler hem de eğlenceli noktasını yansıtan rengarenk spot aydınlatmalarımız bulunuyor.

Kapalı 1 salon olduğumuz için konuklarımızın aklına genellikle ‘’Eğlenirken havasız boğucu 1 ortam oluşur mu?’’ soru işareti takılıyor. Klimalarımızı istediğiniz dereceye ayarlayabildiğimiz gibi havalandırma sistemi de kullanıyoruz. Üstelik tüm ekipmanlarımızın bakımını periyodik olarak yaptırdığımız için; sorunsuz olarak hizmet sağlıyoruz.

Salonumuzda ulaşabileceğiniz 1 başka avantaj ise terasımız ve kafeteryamız. Bu sayede konuklarınız kişisel ihtiyaçlarını gidermek için salonumuzun dışına çıkmak durumunda kalmıyor. Rahatlıkla ihtiyaçlarını giderebiliyorlar. Aynı zamanda Saray Düğün Salonunda gelin adaylarının son hazırlıklarını tamamlayabilmesi için gelin odası bulunuyor. İşletmemizin her noktasında hijyene oldukça önem veriyoruz. Salonumuzda açık renkler hâkim olmasına rağmen daima pırıl pırıl aydınlık bir ortamımız oluyor.

Dilerseniz salonumuzu ziyaret ederek hem Saray Düğün Salonu kına gecesi organizasyonları hem de salonumuzun imkânları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yenidoğan Mahallesi, 58. Blv Cd No:149, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Saray Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.