Doremi Cafe

E-posta Gönder

  • Zeytinburnu, İstanbul.

Kapasite Bilgileri

Doremi Cafe
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Doremi Cafe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Doremi Cafe Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Doremi Cafe Sıkça Sorulan Sorular

Doremi Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Doremi Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Doremi Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Doremi Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına töreni

Doremi Cafe Hakkında

Kendinizi evinizde olduğunuz kadar rahat hissedeceğiniz, sevdiklerinizle birlikte eğlencenin doruklarına çıkacağınız ve kına gecesi ritüellerini eksiksiz bir şekilde tamamlayacağınız bir gece! Doremi Cafe Zeytinburnu’nda işte böyle bir geceyi gelin adaylarına sunmaktan mutluluk duyuyor.

Hayatınızdaki en önemli ânlardan biri olan kına geceniz için ne gibi talepleriniz olduğunu öncelikle karşılıklı konuşuyoruz. Tüm istek, ihtiyaç ve beklentilerinizi dinliyor, hizmetlerimizi bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Hazırlıklarımızı yaparken de memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz.

Kafemizde toplamda 180 kişilik bir organizasyona imza atabiliyoruz. Kına gecesi için gerekli olan süslemeleri aklınızdaki konsepte uygun olacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Son yıllarda popüler olan kına konseptlerini tercih edebiliyor, farklı aksesuar ya da fikirleri gecenizde talep edebiliyorsunuz.

Kına gecelerinin olmazsa olmaz aksesuarları kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, bindallı, kaftan ve kına mumu gibi başlıca ürünlerin hepsini konseptinize uygun renk ve tarzda temin ediyor, kafemize istediğiniz gibi yerleştiriyoruz.

Ses sistemlerimiz için sektörün en iyi markalarını kullanıyoruz. Kına müziklerinizi ve sevdiğiniz şarkıları net bir şekilde dinleyecek, herhangi bir ses sıkıntısı yaşamayacaksınız. Işıklandırmamız da tamamen LED’lerden oluşuyor. Bu, tavan yüksekliğini ortaya çıkararak sizin basık bir ortamdan uzak olmanızı sağlıyor.

Hem hazırlık sürecinde hem de kına geceniz boyunca yanınızda olan ve hiçbir eksikliğin yaşanmaması için çalışan ekibimiz sadece bir bakış uzağınızda oluyorlar. Güler yüzlü ve sıcakkanlı hizmetlerinin yanında tecrübeleri ve bilgi birikimleriyle de gecenin akışında herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

Zeytinburnu kafelerinin içinde farkını belli eden, kalitesini her organizasyonda kanıtlayan ve misafirlerini özel hissettiren Doremi Cafe, kına geceniz için hazır! Siz de hazırsanız ve bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.