Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Bursa

Kestel Belediyesi Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kestel Belediyesi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Kestel Belediyesi Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Kestel Belediyesi Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kestel Belediyesi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kestel Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kestel Belediyesi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Kestel Belediyesi Düğün Salonu Hakkında

Kına gecenizi unutulmaz kılmak için buradayız. Kestel Belediyesi Düğün Salonu olarak kına gecesi organizasyonlarınız için gereken tüm detayları sağlıyoruz. Yıllardır bu sektördeyiz. Serüvenimize her yıl yeni çiftler ekledik. Nice gelin adaylarının hayallerine ortak olduk.

Şimdi de sizin hayalinizi gerçek kılmak amacımız.


Gelin, organizasyonlarınızı beraber planlayalım. Bu telaşlı sürecinizde profesyonel ve uzman kadromuzla beraber yanınızda olalım. Kına gecesi organizasyonlarınız için gereken tüm noktalarda çözüm ortağınız oluyor, istediğiniz gibi bir geceye kavuşmanız için çalışıyoruz.


Üstün hizmet kalitemizle beraber en iyi kına gecesi organizasyonu sizin olsun diye çalışıyor, yıllar geçse bile unutulmayacak bir geceye sahip olmanızı istiyoruz. Mutluluğunuz için hizmet veriyoruz.


Mutlu bir organizasyon geçirebilin diye kendimizi geliştiriyor ve değiştirmeye özen gösteriyoruz. Her yıl yenilediğimiz dekorasyonumuz ve ekipmanlarımızla beraber kusursuz organizasyonlar gerçekleştiriyor. Geleneksel kına gecesi organizasyonlarını modern çizgilerle bir araya getiriyoruz.


Çiftlerimizin istediklerini gerçekleştirdiğimiz bu gecede gerekli olan tüm kına gecesi malzemelerin temini sağlıyoruz. Kına geceniz için özel olarak istediğiniz konseptler var ise bizimle paylaşabilir, isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Son dönemlerde trend olan tonlara mekanımızın her detayında yer verebiliriz, özel olarak tasarlanan mekanımızda dilediğiniz gibi eğlenirken profesyonel müzisyenlerimiz ile eğlencenizi unutulmaz kılabiliriz. Müzikler kına geceleri için oldukça önemli. Müzik listelerinizi beraber belirleyebilir ya da deneyimli müzisyenlerimize kendinizi bırakabilirsiniz. Eminiz ki pistiniz dolup taşacak, kına gecesi organizasyonunuza gelen her misafiriniz pistimizde dans edecek.


Organizasyon sorumlumuz eşliğinde organizasyon akışınız kontrol altında. Beraber gecenizin detaylarını belirledikten sonra organizasyon ekibimizle beraber çalışıyor, kusursuz şekilde organizasyon akışının devam etmesini sağlıyoruz.


 • Kına sepeti,

 • Kına tahtı,

 • Bindallı/kaftan,

 • Yaş kına,

 • Kuru kına,

 • Halay mendilleri,

 • Nedime bileklikleri ve taçları olmak üzere birçok detaya gecenizde yer veriyoruz.Haydi, ücretsiz fiyat teklifi al butonunu kullanarak Kestel Belediye Düğün Salonu iletişime geçin. Sağladığımız hizmetler hakkında bilgi vermek için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Yeni Mahallesi, Piri Reis Sk., 16450 Kestel/Bursa

 • Haritadaki Konumu

  Kestel Belediyesi Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.