Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Bursa

Elegans Salonları

5,0
0224 322 29 38
Mesaj Gönder
 • Kapasite
  100 - 1100 Kişi

 • Min. Fiyat
  500 - 750 TL

 • 2024
  Çiftlerin Tercihi

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Süslemesi modern ve sade.
 • Cam tavanı bulunuyor.
 • Etkili havalandırmaya sahip.
 • Büyük dans pistine sahip.
 • Kına ekibi var.
 • Gelin kaftanı veriyor.
 • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

Elegans Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
Paket Fiyatı Yoktur

Elegans Salonları Kapasite

Altın Salon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 1100
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 1100

Pınar Salon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 750
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 750

Gümüş Salon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 500
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 500

Elegans Salonları Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Elegans Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Elegans Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Elegans Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Elegans Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Elegans Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Elegans Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Elegans Salonları Hakkında

Kına gecenizi veya bekarlığa veda partinizi Bursa’da düzenlemek istiyorsanız Elegans Salonları’nı tercih edebilirsiniz. 15 yıllık deneyimle hizmet veren Elegans Salonları Bursa köklü geçmişiyle kapılarını açıyor. Organizasyon sorumlularımız da sektörde edindikleri tecrübelerle gelinlere yardımcı oluyor. Mekanımız aksesuar kiralama hizmetiyle de çiftlerin beğenisini kazanıyor. Aynı zamanda ikram konusunda da farklı alternatiflerimiz bulunuyor.

Davet Alanları

Elegans Salonları’ndan kına geceleri için Gümüş Salon’u kullanıyoruz. Salonumuza 500 kişi davet edebilir, kına gecenizde tüm yakınlarınızı yanınızda görebilirsiniz. Bununla beraber salonumuz misafirlerinizin rahatça eğlenebileceği geniş bir dans pistine de sahip. Davet alanımız yüksek tavan özelliğiyle de dikkat çekiyor. Salonumuzda havalandırma ve klima da bulunuyor, böylece misafirlerinizi her türlü hava koşulunda konforlu bir şekilde ağırlayabilirsiniz.

Dekorasyon

Gümüş Salon’un dekorasyonunda ağırlıklı olarak beyaz ve kahverengiden yararlandık. Bununla beraber zeminde kırmızı kullanmayı tercih ettik ve kına gecelerine uygun bir dekorasyon elde ettik. Oturma planında 10 ila 12 kişilik geniş, yuvarlak davet masalarından faydalanıyoruz. Masaları 4 kollu ve kristal detaylı şamdanlarla süslüyoruz. Beyaz rekli napolyon model sandalyeler de masalarımıza eşlik ediyor.

Hizmetler

Bursa Osmangazi kına salonlarından Elegans’ta gelin adaylarını barkovizyon sistemiyle karşılıyoruz. Böylece misafirlerinize fotoğraf ve videolarınızdan oluşan bir şov gösterme şansı elde ediyorsunuz. Mekanımızda özel bir kına dekorasyonu görmek isterseniz dilediğiniz organizasyon firmasını getirebilirsiniz. Ses ve ışık hizmetleriniyse biz sağlıyoruz. Elegans Salonları’nda gelin odası, sanatçı odası ve mescit imkanları da bulunuyor. Ayrıca asansör, lavabo ve bebek bakım odamız da mevcut.

Mekanımızın girişinde Elegans’a özel bir bahçe yer alıyor. Buna ek olarak misafirlerinizin değerlendirebileceği bir kantinimiz de bulunuyor. İkramlarımızı dilerseniz menü, dilerseniz de kişi başı tabak şeklinde hazırlayabiliyoruz. Arzu ederseniz özel ikramlı menüler de çıkarabiliyoruz. Ayrıca catering hizmeti için dışarıdan bir organizasyonla çalışıyoruz. Bindallı, kına tepsisi, kına mumu ve hint kınası gibi aksesuarları da mekanımızdan kiralayabilirsiniz.

Elegans Salonları’nda güvenilirliği koruma anlayışıyla hareket ediyor ve kaliteli kına gecesi organizasyonlarının altına imzamızı atıyoruz. Bursa kına mekanları arasında kapsamlı hizmetlerimiz ve menü seçeneklerimizle öne çıkıyoruz. Özel indirimlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz ‘’Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz. İsterseniz sayfada yer alan telefon numaramızı arayabilir, ekibimizle iletişim kurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0224 322 29 38

 • Adres::

  Merinos Kanal Cad. no:1/18 osmangazi/Bursa

 • Haritadaki Konumu

  Elegans Salonları Yol Haritası

Elegans Salonları Düğün Yorumları (4)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Elif & Serkan

Düğün Tarihi: 27.01.2024

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

27 ocakta kına gecemizi yaptık. Büşra hanımın ilgisi salonun hizmeti herseyden çok memnun kaldık

Kevser & Mehmet

Düğün Tarihi: 20.06.2020

düğün mekanı için güzel bir tercih yaptık hiçbirşey aksamadan harika bir düğün oldu herkese tavsiye ederim.

Didem & Arda

Düğün Tarihi: 14.09.2019

Elegans düğün salonlarını hiç duymamıştım tavsiye edildiğinde ancak gidip gördüğümde kesinlikle benim kınam burada olmalı diye düşündüm ve gerçekleştirdim.Şehrin tam ortasında metroya yakın olması da bir tercih sebebi idi çünkü eşimin ailesi ile benim ailem Bursanın iki ayrı yakasında idi.Gelelim... devam 

Fidan & Ali

Düğün Tarihi: 20.07.2019

Kına mekanı için iyiki Elegans düğün salonunu tutmuşum hiç bir sorun yaşamadan harika bir kınam oldu keşke düğünümde burada olsa idi zira düğünüm başka bir salonda oldu. İlgi alaka servis müzik çok iyiydi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.