Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Antalya

Asya Düğün ve Kına Salonları

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Asya Düğün ve Kına Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Asya Düğün ve Kına Salonları Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Asya Düğün ve Kına Salonları Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Asya Düğün ve Kına Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Asya Düğün ve Kına Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Asya Düğün ve Kına Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Asya Düğün ve Kına Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Asya Düğün ve Kına Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Asya Düğün ve Kına Salonları Hakkında

Konsepti ile size özel bir kına gecesi için hazır mısınız? En eski Türk geleneklerinden bir tanesi olan kına merasimlerinin en özel hali ise Asya Düğün ve Kına Salonlarında düzenlenir! Neden mi? Pek çok neden ve önemli detay var tabii ki. Merak ediyorsanız, yazının devamını inceleyin:

Her şeyi dilediğiniz gibi gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Bu yüzden organizasyon sorumlumuzla görüşmeler düzenliyoruz. İsteklerinizi öğreniyor, nasıl bir kına konsepti tasarlayabileceğimiz konusunda konuşuyoruz. Dileklerinize en uygun olan hazırlık süreci için çözüm ortaklarımızdan da destek alarak görev paylaşımı yapıyoruz. Düzenli ve disiplinli bir şekilde gecenin yayın akışında en ufak bir aksama bile olmamasını sağlıyor, daima mutluluğunuzu düşünerek yüksek kalite standartlarında hizmet veriyoruz.

Konsept renklerinize uygun olabilmesi ve salon dekorasyonuna uyum sağlaması için süslemelerde beyaz renge ağırlık veriyoruz. Yuvarlak masalar ve beyaz tiffany sandalyelerle düzenlemeler yapıyor, konuklarınızın konforlu olmaları ve gece boyunca rahat hareket edebilmeleri için ferah bir düzen tercih ediyoruz. Yemekli düzende 300 ila 400 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyor ve 2 salonumuzdan dilediğinizi seçme şansı da sunuyoruz. Gelin yolu, dans pisti ve sahne hazırlıkları da tamamlanan salonda, sıra kına köşesine geliyor. Kendinizi prenses gibi hissedeceğiniz bir taht ve kına takımı ile zarif bir alan dekore ediyoruz. Geleneksel kına konseptine uygun taht, cinlik, kına halısı ve minderler kullanıyor, renk olarak kırmızı seçiyoruz. Taht işlemeleri, kına sehpası ve aksesuarları ise altın sarısı tercih ediyoruz. Dilediğiniz değişiklikler için çözüm ortaklarımız da yanınızda olacak!

Davet menüleri de mutfağımızda hazırlanıyor. Antalya kına gecesi salonları arasında bizi tercih ettiğiniz için memnun kalacaksınız! Konuklarınız da sunumlarla ziyafete dönüşen geceden uzun yıllar bahsedecek… Siz de müzik eşliğinde kına ritüellerinin ve eğlencenin tadını çıkarmak kalacak!

Hazırlıklara başlamak için sizi bekliyoruz! Yapmanız gereken tek şey Asya Düğün ve Kına Salonları iletişim bilgilerini kullanarak bizimle irtibat sağlamak. Acele edin, Antalya kına davet salonumuz bütün şıklığıyla sizi büyüleyecek…

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Kızıltoprak Mah. 918 Sk. No:47/A

 • Haritadaki Konumu

  Asya Düğün ve Kına Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.