Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Ankara

Melodi Teras Düğün Balo Salonları

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Melodi Teras Düğün Balo Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Melodi Teras Düğün Balo Salonları Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Melodi Teras Düğün Balo Salonları Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Melodi Teras Düğün Balo Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Melodi Teras Düğün Balo Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Melodi Teras Düğün Balo Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Melodi Teras Düğün Balo Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Melodi Teras Düğün Balo Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Melodi Teras Düğün Balo Salonları Hakkında

Uzun yıllarını düğün sektörüne vermiş bir firma olarak, şimdiye kadar öğrendiğimiz ve tecrübe edindiğimiz her şey ile birlikte Ankaralılara hizmet etmekten ötürü mutluluk duyuyoruz. Deneyim sahibi ve işini ustalıkla yapan güler yüzlü ekibimiz ve sunduğumuz hizmetler ile birlikte bizi tercih edenlerin istek ve ihtiyaçlarının tamamını karşılayabiliyoruz. Melodi Teras Düğün Salonu Mamak merkez mevkiinde faaliyetine devam ederek tüm çiftleri salona bekliyor.

500 kişilik kapasitemiz ile bol konuklu organizasyonların altından başarı ile kalkabiliyoruz. Teras katına kurduğumuz salonumuzun panoramik bir şehir manzarası var. Tüm sevdikleriniz ile birlikte hoş bir ambiyansa sahip mekânımızda güzel ve eğlenceli saatler geçireceğinize eminiz. Sunduğumuz yemek hizmetinden de faydalanabilir, bütçenize uygun ve tam damak zevkinize göre bir menü belirleyerek davetlilerinize servis etmemizi isteyebilirsiniz.

Beyaz tiffany sandalyelerimiz ve 9 kişilik yuvarlak masalarımız ile sizleri ağırlıyoruz. Genel itibariyle beyaz ağırlıklı bir iç dekorasyona sahibiz ve renklendirmek amacı ile mavi süslemeler ve küçük dekoratif eşyalar kullanarak güzel bir kombinasyon yaptık. Ayrıca kına organizasyonları için tahsis ettiğimiz; görkemli, ihtişamlı ve geçmişten günümüze kadar gelen gelenek ve görenekleri ile kına gecelerine yaraşır bir kına tahtımız var. Onu sizin için salonun en göze çarpan yerine yerleştiriyor ve çeşitli aksesuarlarla süslüyoruz. Nedimeleriniz ve arkadaşlarınız ile bu tahta bayılacağınızdan ve bol bol fotoğraf çektireceğinizden eminiz.

Eğer hayatınızda bir kere yaşayabileceğiniz o muhteşem kına gecenizi bizimle geçirmek istiyorsanız ne mutlu bize! Melodi Teras Düğün Salonu Ankara’da bulunan tüm gelinleri bekliyor. Bizi ziyaret edip mekânımızı canlı olarak görmek isterseniz Mamak’taki Tuzluçayır Mahallesi’ndeyiz, buyurun bekleriz. Daha kolay bir yöntem de önerebiliriz tabii. Sadece 1 dakikanızı ayırarak yanda bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, üstelik ücretsiz bir şekilde fiyat teklifi de alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Natoyolu Cad. Tuzluçayır Mahallesi 294.sok No:1/7 Mamak

 • Haritadaki Konumu

  Melodi Teras Düğün Balo Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.