Zayıf Gösteren Gelinlik Modelleri

29.09.2020

Düğün günü fazlalıklarını kamufle etmene yardımcı olacak, zayıf gösteren gelinlik modellerinin birbirinden şık örneklerini derledik. Hemen incelemeye ne dersin?

Zayıf Gösteren Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1259970

Fazlalıklarınla başın dertte olabilir. Ama dert etme çünkü düğün günü fazlalıklarını kamufle etmek isteyen gelin adaylarına ilham verecek bir galeri hazırladık. Geniş basenlere A kesim, beli düz olanlara korsajlı, geniş kollara volanlı... Bilmen gereken tek şey, hangi model gelinliğin hangi bölgedeki fazlalığı gizlediği! Sana yardımcı olacak galerimizi incelemeye devam edebilir, daha fazla tüyo için şu yazımıza da bakabilirsin: Vücut Tipine Göre Gelinlik Nasıl Seçilir?

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Derin V Yakalı Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1019022

Askılı, A kesim bu gelinliğin küçük göğüslü, armut vücut tipine sahip gelin adayları için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Omuz ve bel kısmındaki tül fiyonk detayları gelinliğe romantik bir hava katarken derin V yakası, gelinliğin feminen özelliğini artırıyor.

Balık etli gelinlerdensen şu yazımız da gelinlik seçiminde sana yardımcı olabilir: Balık Etli Gelinlerin Giyebileceği 5 Gelinlik Modeli

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


A Kesim Büyük Beden Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1259370

"Peki kilolu kadınlar nasıl gelinlik giymeli?" diye merak ediyorsan, yine vücut tipinin önem taşıdığını söyleyelim. Modelde olduğu gibi basenleri geniş, armut vücut tipine sahipsen büyük beden A kesim gelinlikleri tercih edebilirsin. Kilolu gelinlere gelinlik seçiminde yardımcı olan şu yazımıza da göz atabilirsin: Tüm Detaylarıyla Büyük Beden Gelinlikler

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kolları İnce Gösteren Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1050384

Bu zarif gelinliği özellikle üst bölgesini olduğundan ince göstermek isteyen gelin adaylarına öneriyoruz. Uzun, illüzyon kol tasarımıyla kollarını sıkı göstermene ve fazlalıklarını gizlemene yardımcı olacak bu modelin derin V yakası ile göğüslerin de olduğundan küçük görünecek!

Hangi gelinlik kol tipinin sana uygun olduğunu biliyor musun? Şu yazımızda anlattık: Gelinlik Kol Modeline Karar Vermen İçin İpuçları

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Basenleri Zayıf Gösteren Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1244883

İnce üst vücuda ve geniş basenlere sahip armut vücut tipindeki gelin adaylarına önerdiğimiz gelinlik modelleri arasında yarım balık tasarımlar da yer alıyor. Egenur Modaevi'ne ait bu yarım balık gelinlik de basenin hemen altından düz devam eden etek kesimi ile dengeli bir görünüm yaratıyor.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?


Göğüsleri Küçük Gösteren Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1061898

Büyük göğüsler, ince bir bel ve ince bacaklar... Elma vücut tipinin bu belirgin özelliklerini taşıyan gelin adaylarına önerdiğimiz bu gelinlik, Sara Modaevi'ne ait. Gelinliğin derin v yakası ile göğüslerini olduğundan küçük gösterebilir, yırtmaçlı eteği ile dikkati göğüslerinden bacaklarına yönlendirebilirsin.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Sara Moda Evi

Sara Moda Evi

Firmayı İncele

Beli İnce Gösteren Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D874233

Straplez yakalı, yırtmaçlı, A kesim bu gelinlik özellikle bel bölgesini ince gösterecek bir illüzyon yaratmak isteyen gelin adayları için ideal. Özellikle dikdörtgen vücut tipine sahip gelin adaylarına önerdiğimiz belden oturtmalı bu modelin straplez yakası ve yırtmaçlı etek kesimi ile dikkatleri bel bölgenden uzaklaştırabilirsin.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Beyaz Butik

Beyaz Butik

Firmayı İncele

Güpürlü Beyaz Uzun Elbise Modeli

Görsel Numarası: D1214903

Modern tasarımlarıyla dikkat çeken Pınar Bent imzası taşıyan bu model, özellikle armut vücut tipine sahip gelin adayları için ideal. Güpür detaylarıyla hareketlenen A kesimli, az kabarık bu tasarım ile geniş basenlerini kamufle edip ince üst bölgeni öne çıkarabileceğin bir illüzyon yarayabilirsin. Bu model ilgini çekiyorsa firma ile iletişime geçmeyi de unutma!

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Pınar Bent

Pınar Bent

Firmayı İncele

Basenleri Zayıf Gösteren Gelinlik

Görsel Numarası: D946681

A kesim gelinlik modellerini, özellikle geniş basenli, armut vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyoruz. Gülşen Pehlivan Modaevi'ne ait bu A kesim gelinliğin kabarık etek kısmı ile basenlerini kamufle edebilir, ince üst vücudunu ön plana çıkarabilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sıradaki Galeriler

Gelinlikçi kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlikçi Firmaları

Gelinlikçi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum