Romantik Gelinlikler

29.09.2020

Dantelleri, işlemeler, uçuşan kumaşlar, göz alıcı ışıltılar... Romantik tarzını ortaya koyabileceğin gelinlikleri araştırıyorsan bu galerimiz işini kolaylaştıracak! Tecrübeli modaevlerinin en şık romantik gelinlik modellerini derledik! Hemen incele, ilgini çeken firmalarla iletişime geç!

Fiyonk Detaylı Romantik Gelinlik

Görsel Numarası: D1422104

Tüller, fiyonklar, işlemeler... Bir gelinliğe romantik hava katacak tüm detaylar bu tasarımda var! Omuz ve bel bölgesindeki tül fiyonklar kullanılan, dantelli, romantik tarzda bu gelinliği havuz başı, kır alanı gibi açık hava düğünleri için ideal. Bu tasarım ilgini çektiyse Dcey Bridal ile iletişime geçebilirsin.

Firmayla ilgili tüm detaylar için şu yazımıza bakabilirsin: Dcey Bridal Dünyaca Ünlü Gelinlikleri Ayağınıza Getirsin

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Hemen ara

Tül Kollu Romantik Gelinlik

Görsel Numarası: D1383301

Gösterişli kolları ve minimal tasarımlı gövdesi ile romantik tarzda tasarımlardan hoşlanan gelinlere hitap eden bu model, As Moda imzası taşıyor. Özellikle gövdesi ve kolları ince gelin adaylarına önerdiğimiz bu gelinlik ile sade topuz saç modellerinden yaptırabilirsin.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

%53 indirim 2020 Modellerini %53 İndirimle Bitiriyoruz !
Hemen ara

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Pudra Tonlarında Romantik Gelinlik

Görsel Numarası: D1346023

Pudra tonlarındaki tasarımları da en sevilen romantik gelinlikler arasında gösterebiliriz. Nurcan Ege Wedding Dress de bu tonlardaki tasarımların en şık örneklerine imza atan firmalar arasında yer alıyor. Modaevinin tüller ve güpürlerle hareketlendirilen bu tasarımını otel düğünlerinde tercih edebilirsin.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Nurcan Ege Wedding Dress

Nurcan Ege Wedding Dress

Firmayı İncele →
Hemen ara

Romantik Kolları Tül Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1571313

Kolları tül gelinlik modelleri özellikle romantik tarzda gelin adaylarının tercihi oluyor. Üstü işlemeli tülden A kesim bu gelinlik de romantik gelinler için ideal seçenekler arasında. Kollardaki fazlalıkları da kamufle etmeye yardımcı olacak bu tasarımı beğendiysen Pınar Bent ile iletişime geçebilirsin.

Firmayla ilgili tüm detaylara şu yazımızdan ulaşabilirsin: İddialı Gelinlerin Adresi: Pınar Bent Gelinlik

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

%50 indirim Kasımda Aşk Başkadır! Kasım Gelinlerimize Özel %50 İndirim!
Hemen ara

Romantik Tarzda Uzun Tül Kollu Gelinlik

Görsel Numarası: Mgb0308

Atelier Mila, en modern ve şık gelinlik modellerine koleksiyonunda yer veren modaevlerinden. Firmanın romantik gelinliklerin ağırlıkta olduğu en yeni koleksiyonu arasında tül kollu modellere de yer var! A kesim , V yakalı, tülden bishop kol modeline sahip bu gelinliği basenlerini kamufle etmek isteyen armut vücut tipindeki gelin adayları rahatlıkla giyebilir!

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Hemen ara

Tül Etekli Romantik Gelinlik

Görsel Numarası: D1340539

Gövdesi ışıltılı, tül etekli bu gelinlik, düğününde tüm bakışları üzerine çekmek için ideal tasarımlar arasında. Etek kısmındaki tüllerin uçuş uçuş görüntüsünün, göz alıcı bu gelinliğe romantik bir hava kattığını söylemek mümkün. Bu tasarım ilgini çektiyse Sara Modaevi'yle iletişime geçmen gerektiğini de belirtelim.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

%50 indirim Özel Dikim Gelinlik + 2 Adet Duvak + Taç + Kese %50 İndirimle 3.000 TL!
Hemen ara

Üç Boyutlu Romantik Gelinlik

Görsel Numarası: D979199

Romantik ve vintage tarzda gelinlik modelleriyle öne çıkan Esin Arıcan Haute Couture'ün tasarımlarına da mutlaka göz atmalısın. Özellikle üç boyutlu aplikeleri ustalıkla kullanan firmanın bu romantik ve etkileyici gelinlik modeli sence de çok hoş değil mi? Gelinliğin üst kısmı hareketli olduğu için sade topuz saç modelleriyle birlikte kullanmanda da fayda var.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Esin Arıcan Haute Couture

Esin Arıcan Haute Couture

Firmayı İncele →

Düşük Omuz Romantik Model Gelinlik

Görsel Numarası: D1313015

Emine Meral Moda de romantik model gelinlikleriyle dikkat çeken firmalardan. Nostaljik esintileri olan romantik bir gelinlik arıyorsan, firmanın üstü dantelli, düşük askılı, tül etekli, A kesim bu modelini tercih edebilirsin. Firmayla ilgili tüm detaylara ulaşmak istersen de şu yazımızı inceleyebilirsin: Nostaljik ve Bohem Gelinliğin Adresi: Emine Meral Moda

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Emine Meral Moda Evi

Emine Meral Moda Evi

Firmayı İncele →
%10 indirim Gelinlik Alışverişlerinde %10 İndirim!
Hemen ara

Sıradaki Galeriler

Gelinlikçi kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlikçi Firmaları

Gelinlikçi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum