İki Parça Gelinlikler

En trend tasarımlar arasında yer alan iki parça gelinlik modellerinin birbirinden şık örnekleri burada!

Bohem İki parça Kayık yaka
INC 13
İnci Gelinlik Sevgi Aydın

Model: INC 13

5.000 TL - 7.000 TL

Bohem Cesur İki parça Tek omuz
AS207118
Mesemias

Model: AS207118

4.000 TL - 6.000 TL

İki parça Eteği çıkabilen Straplez
K-125
Studio Bride

Model: K-125

3.500 TL - 5.500 TL

Görkemli Romantik Modern Cesur Tarlatansız İki parça Eteği çıkabilen Uzun gösteren Düşük omuz
Naz
Studio Bride

Model: Naz

5.000 TL - 7.000 TL

Bohem Romantik İki parça Straplez
AS207124
Mesemias

Model: AS207124

4.000 TL - 6.000 TL

Görkemli Cesur İki parça Boyundan bağlamalı
MDY 22
Moda Yıldız Gelinlik

Model: MDY 22

5.000 TL - 7.000 TL

Bohem İki parça Hakim yaka
Delahaye
Knight Bride

Model: Delahaye

2.500 TL - 4.000 TL

Bohem İki parça Zayıf gösteren Tarlatansız Bisiklet yaka
Elise
Knight Bride

Model: Elise

2.500 TL - 4.000 TL

Sade Bohem İki parça Straplez
Pandora
Knight Bride

Model: Pandora

2.500 TL - 4.000 TL

Bohem İki parça Tarlatansız V yaka
Gesta
Knight Bride

Model: Gesta

2.500 TL - 4.000 TL

Modern İki parça İllüzyon yaka
ASK 48
Aslı Kırdar Moda Evi

Model: ASK 48

5.000 TL - 7.000 TL

Bohem Modern İki parça Straplez
E-1931
Esin Arıcan Haute Couture

Model: E-1931

3.000 TL - 5.000 TL

Bohem Romantik İki parça Kayık yaka
Hilal Turhal - La Bianca Butik 28
Hilal Turhal - La Bianca Butik

Model: Hilal Turhal - La Bianca Butik 28

3.000 TL - 5.000 TL

Sade Vintage Bohem İki parça Kayık yaka
ASK 13
Aslı Kırdar Moda Evi

Model: ASK 13

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik Modern İki parça Straplez
HLE 3
Hale Haute Couture & Bridal

Model: HLE 3

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik Modern Bohem İki parça Straplez
Elif Aygün Atelier 11
Elif Aygün Atelier

Model: Elif Aygün Atelier 11

5.000 TL - 7.000 TL

Romantik Modern Bohem İki parça Kare yaka
NEW 12
Nurcan Ege Wedding Dress

Model: NEW 12

5.000 TL - 7.000 TL

Modern Bohem Helen Tarlatansız İki parça U yaka
17
Şu'best Moda Evi

Model: 17

4.800 TL

Romantik Sade Bohem İki parça V yaka
Elif Aygün Atelier 56
Elif Aygün Atelier

Model: Elif Aygün Atelier 56

5.000 TL - 7.000 TL

Sade Bohem Modern Cesur İki parça Spor Düşük omuz
2019 İki Parça
Pronovias

Model: 2019 İki Parça

 
Sade İki parça Halter yaka
Kısa Etekli İki Parça Gelinlik Modeli
 

Model: Kısa Etekli İki Parça Gelinlik Modeli

 
İki parça
Balık Kesim 2 Parça Gelinlik Modeli
 

Model: Balık Kesim 2 Parça Gelinlik Modeli

 
İki parça Romantik İllüzyon yaka
İllüzyon Yakalı İki Parça Gelinlik Modeli
 

Model: İllüzyon Yakalı İki Parça Gelinlik Modeli

 
İki parça Bohem
İki Parça Bohem Gelinlik
 

Model: İki Parça Bohem Gelinlik

 

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm modeller

İki Parçalı Gelinlik Nasıl Olur?

Gelin adayları bu modelleri çok seviyor! Göbek dekolteli gelinlik olarak da adlandırılan iki parça gelinlik modelleri, son dönemlerin favori ve en trend tasarımlarından. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında yapılacak kır ve sahil düğünlerine çok yakıştırdığımız bu modeller bel bölgenizi olduğundan ince göstermek için tercih edebileceğiniz tasarımlardan. Sonbahar ve kış düğünleri için uygun seçeneklerini de bulmanız mümkün.

Etek Kesimine Göre İki Parça Gelinlik Modelleri

İki parça gelinliklerin farklı etek kesimine sahip seçenekleri arasından vücut tipinize göre seçim yapabilirsiniz. A, prenses, balık, düz kesim gibi etek kesimlerini, vücudunuza göre uygun modelin hangisi olduğunu keşfetmenizin ardından inceleyebilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken, fazlalıklarınızın olduğu bölgeyi olduğundan daha geniş gösterecek modellerden uzak durmak olmalı.

A Kesim İki Parça Gelinlik Modelleri

A etek kesimine iki parçalı gelinlikler, geniş basenlerini kamufle etmek isteyen gelinler için ideal. Özellikle armut vücut tipine sahip gelin adayları bu tasarımlar arasından seçim yapabilir. Çünkü eteğin A açılımlı modeli, geniş basenleri gizler ve fit bir görünüm yaratır. A kesim iki parça gelinliklerin açık bel kısmıyla kıvrımlı bel bölgenizi vurgulayarak da hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Balık Kesim 2 Parça Gelinlik Modelleri

İki parça gelinlikler yalnızca bol etekli değil balık kesim seçenekleriyle de karşımıza çıkıyor. Bu tasarımların üst kısmı farklılık gösterse de etek kısmı vücudu saracak şekilde tasarlanıyor. Özellikle kum saati vücut tipine sahip gelin adaylarına önerdiğimiz bu modelleri tarihi mekan ya da otel gibi gösterişli alanlarda yapılacak düğünlerde tercih edebilirsiniz. .

Düz Kesim İki Parçalı Gelinlik Modelleri

İki parça düz kesim modeller, kıvrımsız bel bölgesini olduğundan daha ince göstermek isteyen dikdörtgen vücut tipine sahip gelin adaylarına önerdiğimiz modeller arasında yer alıyor. Salaş düz kesim gelinlikleri kır ve kumsal düğünlerine çok yakıştırıyoruz. Bu tasarımlar, bel kıvrımınız varmış gibi bir görünüm yaratarak fit bir görünüme sahip olmanızı sağlayacağı için size uygun modellerden.

Farklı Tarzlara Uygun 2 Parça Gelinlik Modelleri

iki parçalı gelinlik modellerinin her tarza uygun seçenekleri bulunuyor. Bohem, sade, spor... Gelinliğinizi seçerken öncelikle tarzınızı belirlemelisiniz. Hangi tarzda tasarımlardan hoşlandığınızı düşündükten sonra düğününüzde bu tarzı en iyi şekilde yansıtacak modeli bulabilirsiniz. "Hangi tarza hangi iki parça gelinlik" diyorsanız okumaya devam!

Spor İki Parça Gelinlikler

Sade, abartıdan uzak ve rahat iki parça gelinlikleri spor tasarımlar arasında sayabiliriz. Özellikle üst kısmı büstiyer formunda, etek kısmı cepli gelinliklerle rahat tarzınızı yansıtabilirsiniz. Küçük göğüslü gelin adaylarına önerdiğimiz büstiyerli modeller ile minimal aksesuarlar kullanabilirsiniz. Bu tasarımları spor ayakkabılarla da tamamlayabilirsiniz.

Bohem İki Parça Gelinlik Modelleri

Bohem tarzda birçok seçeneği bulunan iki parça gelinlikleri, özellikle kır ve kumsal alanlarında yapılacak düğünlere çok yakıştırıyoruz. İşlemeli, fırfırlı, volanlı, bohem tarz iki parça gelinliklerin en şık örnekleri arasında gypsy gelinlikleri gösterebiliriz. Bu tasarımları ahşap bilezikler, hasır şapkalar, boncuklu uzun kolyeler gibi aksesuarlarla kombinleyerek giyebilirsiniz.

Sade İki Parça Gelinlik Modelleri

İki parçalı tasarımların sade seçenekleri de var. Bu tasarımlar, özellikle nikah örenleri için ideal. Restoranlar ile kulüp ve davet alanlarında yapılacak organizasyonlar için de bu modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Gelinliğinizi beyaz stiletto gelin ayakkabılarıyla kombinleyerek zarif ve şık görüntünüzü tamamlayabilirsiniz.

Renkli İki Parça Gelinlikler

Düğün için farklı tasarıma sahip bir gelinlik arıyorsanız iki parça renkli gelinlikleri çok seveceksiniz. Renkli işlemeleri bulunan ya da tamamı tek renk modeller arasında özellikle pudra tonlarındaki modeller öne çıkıyor. Bu tasarımların romantik gelin adayları için ideal olduğunu söyleyebiliriz.

Kısa Etekli İki Parça Gelinlik Modelleri

İki parça gelinlikler uzun etekli olmak zorunda değil. Midi ya da mini formlarda kısa etekli gelinlikleri ister sade bir düğünde isterseniz de nikah töreninde tercih edebilirsiniz. Hareketli tasarıma sahip iki parça kısa gelinliklerin after parti için uygun olduğunu da ekleyelim.

Tüylü 2 Parça Gelinlikler

Tüy detaylar kullanıldığı tasarıma romantik ve nostaljik bir hava katıyor. Bu nedenle özellikle vintage tarzda tasarımlardan hoşlanan gelin adayları tüy detaylı iki parça gelinlikleri de düşünebilir. Bu noktada bilmeniz gereken tüylerin kullanıldığı bölgeye hacim hacim verdiğidir. Geniş basenli gelinler üstü; iri göğüslü gelin adayları ise eteği tüylü modeller arasından seçim yapabilir.

İki Parça Gelinlik Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

İki parça gelinlikleri özel olarak diktirmenizle markaların hazır model 2 parçalı tasarımları arasından seçim yapmanız halinde fiyatların farklı olacağını bilmelisiniz. Çünkü özel dikim gelinlikler, model kişinin zevkine göre sıfırdan tasarlanıp dikiliyor. Gelinliğin kumaşı ve işlemeleri de fiyatları doğrudan etkiliyor. Kumaştaki ipek oranı arttıkça gelinliğin fiyatı da bu oranda yükseliyor. Sentetik oranı yüksek kumaşlardan yapılan gelinlikler ise daha uygun fiyatlı oluyor.

Marka bilinirliği ve işçilikte kullanılan materyallerin kalitesi nedeniyle ünlü tasarımcıların iki parça gelinliklerinin de yerel, butik markalara kıyasla daha yüksek olduğunu da söyleyelim. Ayrıca gelinliğinizi satın almak yerine kiralamak isterseniz kiralama fiyatlarının % 20-30 oranında daha uygun olduğunu da hatırlatalım.

iki parça gelinlik modellerinden bahsettik. Hayalinizdeki tasarımı bulmak için bulunduğunuz sayfada yer alan birbirinden şık gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz. Bu tasarımları size uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, ilginizi çeken modeller için firmalarla iletişime geçebilirsiniz.