Rüyalarını Süsleyecek En Güzel Balık Gelinlik Modelleri

13.06.2019

İddialı vücut hatlarına sahipsen balık model gelinlik giymeye ne dersin? Straplez, askılı, kabarık... Birbirinden şık balık model gelinlikleri bu galeride!

Kabarık Balık Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1235820

Özellikle kum saati vücut hatlarına sahip, gelin adaylarına önerdiğimiz balık kesim gelinlik modelleri, tarihi mekan, otel, davet salonu gibi mekanlarda yapılan düğünler için ideal. Balık model gelinliklerle ilgili tüm detaylar için şu yazımızı inceleyebilirsin: Balık Kesim Gelinlikler Hakkında Bilmen Gereken Her Şey Hem balık hem kabarık gelinlik modelleriyle ilgilenen gelin adayları bu tasarıma bayılacak! Galia Lahav'ın kabarık balık gelinlik modellerinden, bu askılı gelinlik gibi tam balık gelinlikleri vücut hatlarına güvenen gelin adaylarına öneriyoruz. Sen de düğününde balık model gelinlik giymek istiyorsan şehrindeki gelinlik firmalarının modellerini inceleyebilir, balık gelinlik fiyatları için bilgi alabilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Transparan Detaylı Balık Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D871631

İddialı gelin adayları bu modele bayılacak! Kollarının arkası ile sırt kısmında derin transparan detayların kullanıldığı bu balık kesim gelinlik ile tüm gözler üzerinde olacak. Gelinliğin sırt detaylarını kapamaması için atkuyruğu ve topuz gelin saçı modellerini düşünebilirsin.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Eftun Moda & Gelinlik

İstanbul

0216 706 1954


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, bütçene uygun 5 gelinlik firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


İllüzyon Yakalı Balık Kesim Gelinlik

Görsel Numarası: D450608

Özellikle kum saati vücut tipine sahip gelin adaylarının tercih edebileceği bu model, Esra Özcan imzası taşıyor. Yaka ve kol kısmı, hayal tül üzerine yapılan işlemelerle hareketlendirilen bu gelinliği özellikle romantik ve iddialı tasarımlardan hoşlanan gelin adaylarına öneriyoruz. Bu model ile duvak kullanacaksan modeldeki gibi ince, işlemesiz tülden, uzun bir model tercih etmende fayda var.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Esra Özcan

İstanbul

0216 706 6839


Uzun Kollu Balık Kesim Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D874262

Kum saati vücut tipine sahipsen ve gösterişli bir mekanda düğün yapacaksan Beyaz Butik'in, derin V yakalı, balık kesim bu gelinliğini tercih edebilirsin. Uzun kollarıyla özellikle sonbahar ve kış aylarında yapılacak düğünler için rahatlıkla tercih edebileceğin bu modeli beğendiysen firma ile iletişime geçmeyi unutma!

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Beyaz Butik

İstanbul

0212 963 2870


Askılı Balık Kesim Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D874206

İddialı gelin adaylarının tercihi olan balık gelinlik modelleri arasında romantik tasarımlı bir seçenek arıyorsan sana önerimiz Beyaz Butik'in bu zarif modeli olacak. Özellikle tarihi mekan ya da otel düğünleri için ideal olan bu tasarım ile kalın topuklu platform gelin ayakkabılarından giyersen, hem rahat hareket edebilir hem de ince ve uzun bir silüet yaratabilirsinç

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Beyaz Butik

İstanbul

0212 963 2870


İspanyol Kollu Balık Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1035202

Klasik modellerin dışına çıkıp, düğününde farklı bir tasarımla boy göstermek istiyorsan Miry May ve Crystal Design'ın bu tasarımını düşünebilirsin. İspanyol kollu ve illüzyon sırt dekoltesine sahip bu gelinlik ile toplu gelin saçı modellerinden tercih edersen, gelinliğin detaylarını gölgede bırakmamış olursun.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Miry May ve Crystal Design

İstanbul

0216 706 0228


Straplez Balık Gelinlik

Görsel Numarası: D1048101

Balık kesim gelinlikler için en uygun vücut formu en güzel, en gösterişli, en seksi, en orantılı vücut tipi olarak bilinen kum saati vücut tipi. Geniş omuzlara, gösterişli bir göğüs bölgesine, incecik bir bele, göğüs genişliğinde kalçalara işaret eden kum saati tipini meşhur 90-60-90 ölçüleriyle açıklayabiliriz. Sen de bu vücut tipine sahipsen ve iddialı tasarımlardan hoşlanıyorsan Berta'nın straplez yaka, balık kesim gelinliği aradığın model olabilir mi? Straplez balık gelinlik modelleri arasında transparan tasarımıyla dikkat çeken, işlemeli tülden balık gelinlik özellikle omuz bölgesini ön plana çıkarmak isteyen gelin adayları için ideal! Gövdesinde işlemeli, transparan bir tül kullanıldığı için bu gelinliğin içine astar yaptırabilirsin. Etek uçları katlı tüllerden oluşan gelinlik ile aksesuar olarak minimal takılar tercih edebilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Balık Kesim Gelinlik Modeli

Güpür - Balık Kesim - Beyaz-Somon

Görsel Numarası: D1017119

Balık kesim gelinlik modellerini seviyorsan tamamı güpürlü bu gelinliği düşünebilirsin. Düşük omuzlu, yaka ve ince, derin V dekolteye sahip bu model, romantik tarzda gelinlikleri beğenen gelin adayları için ideal bir seçenek.

Gelinliğin üst kısmı üç boyutlu güpürler ve dantel işlemelerle hareketli bir tasarıma sahip. Bu yüzden eğer uzun saçlıysan, gelinliğin yaka ve kol detaylarıyla üst üste gelerek karmaşık bir görünüm yaratmaması için duvağını ve saçını tepeden yaptırabilirsin. Orta uzunlukta ya da kısa saçlara sahipsen, açık gelin saçı modellerini tercih edebilirsin.

Sen de güpürlü modellerden hoşlanıyorsan şu yazımıza da göz atmanda fayda var: En Şık Güpür Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kuyruklu Balık Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1048095

En güzel balık gelinlikler gösterişli olanlardır diyorsan, iddialı bir silüet yaratan kuyruklu balık gelinlik modellerini tercih edebilirsin. Straplez yakasında derin V detayı bulunan bu gelinlik ile saçlarını enseden atkuyruğu yaptırabilirsin. 2019'un örgülü atkuyruğu saç modellerini de deneyebilirsin.

2019 gelin saçı trendlerini incelemek istersen şu yazımıza bakabilirsin: 2019 Gelin Saçı Trendleri ve Son Moda Gelin Saçları

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Pelerinli Balık Kesim Gelinlik

Görsel Numarası: D1048092

Balık etek gelinlik modelleri arasında pelerinli tasarımıyla dikkat çeken gelinlik modeli, işlemeli korsaj kısmı ve tül etek bölgesi ile çok hoş görünüyor. Sen de düğününde iddialı bir görünüme kavuşmak istiyorsan bu gelinliği tercih edebilirsin.

Pelerinli tasarımları beğeniyorsan şu galerimizdeki modellere göz atabilirsin: Pelerinli Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sade Balık Gelinlik

Görsel Numarası: D1048091

Yakadan bileğe kadar kapalı balık gelinlik modelleriyle ilgileniyorsan bu modeli tercih edebilirsin. Özellikle sonbahar ve kış düğünleri için ideal olan ve uzun kollu balık gelinlik modelleri arasında sade tasarımıyla dikkat çeken bu gelinlik ile minimal aksesuarlar kullanabilirsin.

Sen de sade gelinlik modelleriyle ilgili daha fazla detaya ulaşmak istersen şu yazımızı inceleyebilirsin: Son Yılların Parlayan Yıldızı: Tüm Detaylarıyla Sade Gelinlikler

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Askılı Balık Gelinlik

Görsel Numarası: D1048089

En güzel balık gelinlik modelleri arasında bej rengiyle dikkat çeken, güpür askılı gelinlik, otel ve davet salonlarında gerçekleşecek düğünler için ideal. Gövdesinde ve etek uçlarında dantellerin kullanıldığı bu gelinliği, beyaza alternatif bir model arıyorsan tercih edebilirsin.

Sen de renkli gelinlik modellerini incelemek istersen şu galerimize göz atabilirsin: Renkli Gelinlikler

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kısa Kollu Dantel Balık Gelinlik

Görsel Numarası: D1048090

Balık dantel gelinlik modelleri bakıyorsan bej rengi dantelli gelinliğe ne dersin? Özellikle romantik tarzda gelinlere önerebileceğimiz bu model ile aksesuar olarak minimal küpeler tercih edebilirsin. Yaka kısmında boğucu bir görünüm yaratmamak için saçlarını zarif ense topuzu yaptırabilirsin.

Sen de balık gelinliğe uygun saç modelleri hangileri diye merak ediyorsan, gelinliğe uygun saç modellerini anlattığımız şu yazımıza bakabilirsin: Gelinlik Modeline Uygun Gelin Saçı Önerileri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kalp Yaka Balık Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1048088

Renkli gelinlik modelleri balık kesim alternatifleriyle de çok hoş bir görünüm yaratıyor. Zarif bir ense topuzu ve romantik bir makyaj ile görünümünü tamamlayabileceğin bu gelinlik ile zarif gold aksesuarlar tercih edebilirsin.

Nişanın için de seçimini balık modellerden yapmak istiyorsan şu galerimizdeki modellerden ilham alabilirsin: En Şık Balık Model Nişanlıklar

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Güpür Balık Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1048087

Güpür balık gelinlik modelleri straplez yakalı seçenekleriyle de göz dolduruyor. Gösterişli saç aksesuarlarıyla görünümünü tamamlayabileceğin Inbal Dror imzalı bu gelinlik ile romantik tarzda bir makyaj tercih edebilirsin.

Nasıl bir gelin makyajı yaptıracağına henüz karar vermediysen 2019 trendlerinden ilham alabilirsin. Senin için şu yazımızda en yeni gelin makyajı trendlerini anlattık: 2019 Gelin Makyajı Trendleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Beyaz Balık Gelinlik

Görsel Numarası: D1048085

Balık gelinlikler ile yürümekte zorlanacağını düşünüyorsan yırtmaçlı yarım balık modellere ne dersin? Balık kesim gelinlikler, dize kadar dar, diz altından itibaren genişleyen tasarımlarıyla, gelin adaylarının rahat yürümesini engelleyebiliyor. Yırtmaçlı yarım balık modellerin bu konuda sağladığı rahatlık, tercih sebebi olabiliyor. Gelinliğin bütününde kullanılan dantellerle hareketlendirilen bu sade tasarım, çok zarif bir görüntü oluşturuyor.

Sen de birbirinden şık yarım balık gelinlik modellerini incelemek istersen şu galerimize göz atabilirsin: Yarım Balık Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Drape Balık Kesim Gelinlik

İpek Saten - Denizkızı - Straplez

Görsel Numarası: D123118

Olduğundan daha kilolu görünmek isteyen çok zayıf gelin adayları! Drapelerden oluşan bu model ile arzu ettiğiniz görünüme kavuşacaksınız! Özellikle tarihi mekan, davet salonları gibi mekanlarda yapılacak düğünlerde tercih edilebilecek bu straplez gelinlik, balık model, tüylü etek kısmı ile de romantik bir hava kazanıyor.

Sen de straplez gelinlik modellerini beğeniyorsan, şu galerimizde birbirinden şık örneklerini bulabilirsin: Straplez Yaka Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Dantel Kollu Balık Kesim Gelinlik

Uzun Kollu - İşlemeli - V - Denizkızı

Görsel Numarası: D123121

Kum saati vücut yapısına sahip gelinlere önereceğimiz balık model gelinliklerin dantelli uzun kollu seçenekleri bulunuyor. Bu gelinlik ile fit vücudunun tüm kıvrımları ortaya çıkacak, düğün gününde tüm gözler senin üzerinde olacak. Hareketli ve iddialı tasarıma sahip bu gelinlik ile sade gelin topuzu modellerini tercih edebilirsin.

Birbirinden şık sade topuz modellerini şu galerimizden inceleyebilirsin: Sade Topuz Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kısa Kollu Saten Balık Gelinlik

Dantel - Kısa Kollu - Denizkızı

Görsel Numarası: D123119

Dantel ve saten birleşimi kumaştan oluşan, kısa kollu transparan detaylı balık kesin gelinlik.

Dantel ve saten birleşimi kumaştan oluşan kısa kollu transparan detaylı balık kesim gelinlik ile hem zarif hem de seksi bir görünüm yakalayabilirsin. Hareketli tasarıma sahip bu gelinlik ile gelinliğin önüne geçmemesi için duvağını oldukça sade tutmalısın.

Birbirinden zarif duvak modellerini şu galerimizden inceleyebilirsin: Gelin Duvak Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Dantel Askılı Gelinlik

Dantel - Askılı - Denizkızı

Görsel Numarası: D123124

Askıları dantel detaylardan oluşan balık tarzı gelinlikler, korse biçimindeki bel bölgesi ile iddialı vücut hatlarını ön plana çıkarmak isteyen gelin adaylarının tercihi oluyor. Özellikle incecik belin varsa bu model tam olarak senin için tasarlanmış! Ayrıca bu tasarım, dantel askıları ile büyük göğüslü gelinlerin de kurtarıcısı olacak.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Uzun Kollu Balık Kesim Gelinlik

Saten - Uzun Kollu - V - Denizkızı

Görsel Numarası: D123120

Bel bölgesine kadar dantel kumaştan oluşan uzun kollu balık kesim gelinlik, zayıflığından ve küçük göğüslerinden şikayet eden gelin adayları için ideal. Saten kumaştan etek kısmı ve dantelli kolları ile çok zarif görünen bu gelinlik ile aksesuar olarak küçük küpeler kullanabilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kalp Yaka Balık Kesim Gelinlik

Dantel - Denizkızı - Straplez

Görsel Numarası: D123125

Kalp yaka, straplez model gelinlik bel bölgesine kadar korse biçiminde ve dantel detaylardan oluşurken etekleri hem saten hem de dantel kumaştan tasarlanmış deniz kızı kesim gelinlik.

Hiçbir kusuru affetmeyen balık tipi gelinlik modellerini, uzun boylu ve cesur tüm gelinlere öneriyoruz. Gelin saçı olarak zarif bir ense topuzu yaptırabilir ile uzun sade tül duvak kullanabilirsin. Aksesuar olarak da minimal takılar kullanabilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Straplez Yaka Balık Etek Gelinlik

Tül ve Dantel - Denizkızı - Straplez

Görsel Numarası: D123117

straplez model deniz kızı kesim gelinlik

Kalp yaka, diz bölgesine kadar danteller, dizden sonrası tül kumaştan tasarlanmış, straplez yaka balık kesim gelinlik ile kenarları dantelli olan bir duvak ile çok hoş görünecektir. Sen de bu gelinlik ile kalın, dalgalı açık gelin saçı modelini kullanabilirsin.

Açık gelin saçı modelleriyle ilgili daha fazla detaya ulaşmak istersen şu yazımıza bakabilirsin: Açık Gelin Saçı Modelleri Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Az Kabarık Balık Kesim Gelinlik

Görsel Numarası: D1048086

Özellikle omuz bölgesine güvenen, küçük göğüslü gelin adaylarının giyebileceği straplez yaka balık kesim gelinlik, katlı etek kısmı ile dikkat çekiyor. İddialı bir silüete sahip olmak istersen bu gelinliği tercih edebilir, gösterişli gelin tacı modelleri ile görünümünü tamamlayabilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kuyruklu Balık Kesim Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1048121

Balık gelinlik ile bohem görünüme sahip olabilir miyim diye düşünme! Bu modelde olduğu gibi straplez yaka, dantelli gelinlik ile orta uzunlukta, açık, dağınık saçlar ve yok gibi gelin makyajı ile bu görünümü yakalayabilirsin!

Birbirinden zarif bohem gelinlik modellerini incelemek istersen şu galerimize göz atabilirsin: Bohem Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Uzun Kuyruklu Balık Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D871627

İddialı vücut hatlarına sahip gelin adayları için ideal olan balık gelinlik modellerinin kuyruklu tasarımları da en çok tercih edilen tasarımlardan. Eftun Moda & Gelinlik'in sırt dekolteli, kuyruklu, balık kesim bu tasarımı da özellikle kum saati vücut tipine sahip gelin adayları için ideal!

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Eftun Moda & Gelinlik

İstanbul

0216 706 1954


Sıradaki Galeriler

Gelinlik kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum