Vera Wang’dan Bahar Gelinlerine Öneriler

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:08 dakika

29.06.2020

Gelinlik denince akla ilk gelen isimlerden olan Vera Wang'da her şey detaylarda! Dişilikten şıklığa, çiçekli baskılarından kısa etek boylarına kadar her şey için, Vera Wang'ın White adlı koleksiyonuna göz atabilirsiniz. Fiyatları 500 ile 1500 dolar arasında değişen bu gelinlikler Vera Wang’ın modern tasarımlarına sadık kalınarak hazırlanmış ve gelinin gerçek dişiliğini, sofistike hallerini ve zarifliğini göstermesi amaçlanmış.

Farklı Tasarımlar


Güncellenmiş evaze, straplez, tek omuzlu ve asimetrik yakalar... Modern ve sıradışı gelinliklerin anası olan Vera Wang'ın gelinlik koleksiyonlarında asil modeller kadar uçuk kaçık modeller de sizi karşılıyor. Tüllerse Wang'ın vazgeçilmezi sayılabilir. Ünlü markalar 2014 gelinlik kolaksiyonlarını tasarlarken, Wera Wang'ın kırmızı gelinliklere ağırlık veren 2013 gelinlik koleksiyonu farklılığı ile hala dillerde.

verawang1

Her Şey Detaylarda!


Bu koleksiyon, hassas origami katları, ince aplikeleri ve asimetrik taç yaprağı detayları sayesinde her geline taze ve çağı yakalayan bir tarz veriyor. Klasikle moderni tek çizgide buluşturan eşsiz gelinlikleri, şık saten görünümleri ve dökümlü korseleri ile bu gelinlikler gerçekten gelin adaylarının yüreklerini hoplatıyor. Ayrıca gelinliklere oturttuğu devasa kumaş güller de Vera Wang'ın en karakteristik detaylarından.

verawang2

Gelinlik İndirimleri

Piraye Vera By Sevil Özaşan
HEDİYE
28
Piraye Vera By Sevil Özaşan

Tüm Gelinlik Alışverişlerinde Gelin Tacı, Gelin Buketi, Yaka Çiçeği Ve Duvak Hediye!

Piraye Vera By Sevil Özaşan
%32 İNDİRİM
28
Piraye Vera By Sevil Özaşan

Yaz Dönemi Kampanyası %32 İndirimli!Çiçek Gücü


Vera Wang, “Bu sezon, Vera Wang Bahar Koleksiyonunu yaratmak için, çiçeklerin zarif formu ve feminen görünümlerinden ilham aldım” diyor. Cesur bir ifade edinmek isteyen gelinler için çiçek baskıları ideal bir seçim olacaktır. Çiçek baskılı abiye ve gelinlikler bahar sezonu için öncül trendlerden biri!

verawang3


Muhteşem Uzunluklar

Uzun etek boyları artık gelinler için tek seçenek değil. Gelenekselin dışında gelinlikler arayan tarz sahibi gelin adayları sayesinde bu sezon daha kısa etek boyları moda oldu. Büyüleyici bir alternatif olarak aşağıdaki saten yüzeyli, kısaltılmış etek uçlarına sahip ve dantel aplikler ile tamamlanmış model, bu sezon sizleri büyülemeye hazır.verawang4

Bu bahar gelin olacak Düğün.com takipçileri gelinliğinizi Wera Wang modasına göre seçmeye ne dersiniz? Şehrinizdeki gelinlik firmalarını incelemeye başlayın o halde!

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

Dila Ünver

16/10/2014

Farklı tasarımlarıyla vera wang bu sene de bi harika yahu!!


EY

E. Yüce

16/10/2014

Çok klasik belki ama ben beyazdan yanayım.