Merve Boluğur Gelinlik Modeliyle Göz Kamaştırdı!

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

1:50 dakika

06.10.2022

DJ sevgilisi Mert Aydın'dan aldığı evlilik teklifini kabul eden oyuncu Merve Boluğur, görkemli bir düğünle evlendi. Ünlü oyuncunun ihtişamlı gelinliği de çok beğenildi. İşte Merve Boluğur'un gelinliği ve düğününe dair detaylar!

merve boluğur düğün

Ünlü oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz haftalarda DJ sevgilisi Mert Aydın'dan evlenme teklifi almış ve düğün hazırlıklarına başlamıştı. 2 Ekim'de görkemli bir düğün törenine ev sahipliği yapan çiftin düğünü kadar Boluğur'un gelinlik seçimi de çok konuşuldu.

Tolga Çam imzalı, taş işlemeleri olan kabarık bir gelinlik giymeyi tercih eden Merve Boluğur, sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafına, "Gelin gibi gelin" notunu düştü. Boluğur'un bu yorumuna takipçileri de katıldı. Ünlü oyuncunun paylaşımına, "Yılın en güzel gelini", "Sonunda ünlü birinin gelinliğini beğendim" gibi birçok yorum geldi!

Merve Boluğur, 1 ayda hazırlanan gelinliğiyle ilgili "Tolga Çam özel işçilikle uğraştı etti, yılın gelinliğini yaptı mütevazı olamayacağım, ben de görünce gözlerim parladı" dedi.

merve boluğur gelinlik

Ünlü oyuncunun düğünde giydiği kabarık gelinlikle olduğu gibi after parti elbisesiyle de iddialı tarzını konuşturdu. Boluğur'un, illüzyon gövdeli, mini, püsküllü elbisesi de çok beğendildi.

merve boluğur after parti elbisesi

Hem Romantik Hem İhtişamlı Bir Gelin Görünümü

Aydın ile yaklaşık dört aydır birlikte olan Boluğur, düğüne hazırlandığı anları sosyal medya hesabından yayınladı. Merve Boluğur'un saç tasarımını Garage Hair Repair Studio, makyajını ise Gülhan Aydın yaptı. Merve Boluğur, ihtişamlı gelinliğini, romantik ve iddialı gelin saçı ve makyajı ile tamamladı.

merve boluğur evlilik teklifi

İhtişamlı Bir Tarihi Mekan Düğünü

Boluğur ve Aydın'ın düğünü, Fuat Paşa Yalısı'nda gerçekleşti. Çiftin nikahını Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen kıydı. Aslı Hünel, Bülent Kuş, Çetin Yılmaz, Nurettin Doğan ve Murat İşgel şahit oldu. Çift, ilk danslarını Kenan Doğulu’nun ‘Gelinim’ şarkısıyla gerçekleştirdi. İki gelinlik giyen Merve Boluğur, düğün öncesi sosyal medya hesabında adına ‘Aydın’ soyadını da ekledi. Oyuncu, eşiyle fotoğrafını da “Kocam dedim dedim oldun. Seni çok seviyorum” notuyla paylaştı.

merve boluğur evlilik teklifi

Çiftin romantik düğün fotoğrafları Sümeyye Çiçek Photography ekibi tarafından çekildi.

merve boluğur evlilik teklifi

"I Said Yes Kocam"

Sosyal medya hesaplarını oldukça aktif bir şekilde kullanan oyuncu geçtiğimiz günlerde sevgilisi Mert Aydın'dan evlilik teklifi almıştı. Boluğur, evlenme teklifi aldığı anları paylaşıp, "I said yes (Evet dedim) kocam" notunu düşmüştü.

merve boluğur evlilik teklifi

Mert Aydın ve Merve Boluğur düğününe dair detayları paylaştık. Ünlü isimlerin gelinlik seçimlerini merak ediyor, ilham almak için araştırıyorsan, şu yazımızı da incelemende fayda var: Bu Modeller Sana İlham Verecek: Ünlülerin Gelinlikleri

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

0 Yorum