Kolları Dantelli Gelinlik Modelleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:28 dakika

15.02.2024

Sonbahar ve kış aylarında yapılacak, romantik tarzdaki düğünlere yakışacak birbirinden şık dantel kollu gelinlik modellerini derledik! Bu modellerin kimlere yakışacağı, hangi mekanlarda tercih edilebileceği gibi detaylara da yer verdik! Hemen incele!

Kolları Dantelli Gelinlik

Kolları Dantelli Gelinlik Modeli

Kolları dantelli gelinlik modelleri, romantik ve nostaljik tasarımlardan hoşlanan gelin adaylarının tercihi oluyor. Bu tasarımların en şık örneklerinden olan, Sara Modaevi'ne ait bu retro gelinlik uzun dantelli kolları ve gövdesiyle, özellikle sonbahar aylarında evlenecek gelinler için ideal.

Sara Modaevi

Dantel Kollu Gelinlik Modeli

Dantel kollu gelinlik modellerini araştırırken dikkat etmen gereken bir konu var. Şebnem Sönmez'in bu şık tasarımında olduğu gibi, özellikle iri figürlü dantellerin kullanıldığı kol tasarımına sahip detaylar, kollarının olduğundan daha kalın görünmesine yol açabilir. Bu nedenle bu hoş tasarımı, kolları ince gelin adaylarına öneriyoruz.

kolu dantelli gelinlik

Kolu Dantelli Gelinlik Modeli

Uzun kollu ve kolları dantelli gelinlik modelleri özellikle sonbahar aylarında evlenecek romantik gelin adaylarının tercihi oluyor. Bu tarzda tasarımlardan hoşlanan gelin adaylarına, şampanya tonlarındaki renkli gelinlikleri de önerdiğimizi belirtelim. Örneğin; Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye'nin bu tasarımı senin için ideal bir seçenek olabilir!

kolu dantelli gelinlik

Kolları Dantelli Kabarık Gelinlik Modeli

Prenses kesim, kolları dantelli gelinlik modelleri son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkıyor. Straplez gelinliğinin mevsime ya da vücuduna uygun olmadığını düşünüyorsan, Kırçiçeği Gelinlik'in bu tasarımında olduğu gibi prenses kesim ve kollu bu tasarımlarla istediğin görünüme sahip olabilirsin.

kolu dantelli gelinlik

Kolları Güpürlü Gelinlik

Hem işlemeli kumaştan hem de vücudu saran tasarımıyla dikkat çeken bu hareketli gelinliği kum saati vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyoruz. İnce tül üzerine işlenen güpürlerin hareket kattığı, uzun dantel kollu bu gelinliğin tam sana göre olduğunu düşünüyorsan, Emine Meral Moda Evi ile iletişime geçebilirsin!

Emine Meral Moda Evi

Balık Kesim Kolları Dantelli Gelinlik

İddialı vücut hatlarını öne çıkarmak istiyorsan Behiye Gelinlik ve Modaevi'nin balık kesim bu gelinliğini tercih edebilirsin. Gövdesi ve kolları dantelli bu tasarımla ince üst vücudunu da olduğundan daha kalın gösterebilirsin.

kolu dantelli gelinlik

Uzun Kollu Dantelli Gelinlik

Aradığın gelinlik modelleri kolları dantelli ve zarif tasarımlarsa Mediha Cambaz'ın koleksiyonuna da göz atmalısın. Firmanın en şık tasarımlarından olan bu V yakalı, A kesim gelinlikle ince üst bedenini öne çıkarıp, geniş basenlerini kamufle edebilirsin.

Mediha Cambaz

Kolları Dantelli Prenses Gelinlik Modeli

Düğününde hem iddialı hem de romantik tarzını ortaya koymak istersen kolları dantelli prenses gelinlik modellerini tercih edebilirsin. Hayal Moda Evi'nin uzun kollu, prenses etekli gelinliği senin için uygun bir seçim olabilir!

kolu dantelli gelinlik

Tül Etekli Dantel Kollu Gelinlik

Modern ve şık bir gelinlik arayışındaysan birPınar Bent'in tasarımları ilgini çekebilir. Firmanın en zarif tasarımlarından olan tamamı geometrik desenli dantellerden oluşan ve çıkarılabilir tül etekle tamamlanmış bu gelinliği beğendiysen firmayla iletişime geçmeyi unutma!

Pınar Bent

A Kesim Dantelli Gelinlik

Klasiklerden vazgeçmeyen bir tarzın varsa ve romantik danteller gelinliğini süslesin istiyorsan uzun kollu, tamamı işlemeli bu A kesim gelinlik, aradığın model olabilir. Mesemias'ın bu A kesim gelinliğini otel düğünü yapacak gelin adayları tercih edebilir.

kolu dantelli gelinlik

Kolları dantelli gelinliklerin birbirinden şık örneklerine yer verdik. Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı olmadığını da belirtelim. Dilersen şehrindeki gelinlik firmalarının tasarımlarına da göz atabilir, ilgini çeken modeller için firmalarla iletişime geçerek randevu alabilirsin!

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap