Ankara'da Ucuz Gelinlik Hangi Modaevlerinde Bulunur?

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:32 dakika

30.11.2021

Uygun fiyatlı gelinlik bulabileceğin Ankara firmalarını merak ediyorsan tam yerine geldin! Çünkü bu konuda birçok seçeneğin var! Şehirdeki minimum gelinlik fiyatları 3.000 TL’ye kadar olan firmaları ve özelliklerini senin için sıraladık!

ankara ucuz gelinlik

1- Belinay Gelinlik

Ankara Çankaya gelinlik firmalarından olan Belinay Gelinlik, 1998 yılından bu yana gelin adaylarını en özel günlerine hazırlıyor. Gösterişli tasarımlarıyla dikkat çeken firmada, uygun fiyatlı gelinlik bulabileceğin gibi, kiralama hizmetinden de yararlanabilirsin.

Belinay Gelinlik

2- Mehtap Modaevi

Hazır model gelinlik seçenekleri sunan ancak daha çok özel dikim hizmeti veren Mehtap Modaevi, hayalindeki gelinliği gerçeğe dönüştürebilecek firmalar arasında yer alıyor. Çankaya Kızılay'da bulunan modaevi, seçilen tasarımı en fazla 3 provada tamamlıyor. Gelinliğini tamamlayacak aksesuar seçeneklerini de firmada bulabilirsin.

Mehtap Modaevi

3- Faike Polat

Ankara Tunalı Hilmi'de uzun yıllardır faaliyet gösteren Faike Polat, modern klasik tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Uygun fiyatlı gelinlik seçeneklerini bulabileceğin firmada, gelinliğin yanı sıra sabahlık, gelin buketi, kese ve İç çamaşırı gibi ürünleri de bulabilirsin.

Faike Polat

4- Gülendam Gelinlik

Nostaljik gelinlikler ilgini çekiyorsa Gülendam Gelinlik'nin tasarımlarına mutlaka göz atmalısın. Eski dönem gelinliklerini, modern bir yorum katarak tasarlayan modaevini ziyaret etmek istersen Çankaya'da bulunduğunu ve hafta sonları da hizmet verdiğini belirtelim.

Gülendam Gelinlik

5- Stil Gelinlik

Ankara'da uygun fiyata gösterişli gelinlik seçeneklerini sunan Stil Gelinlik, tarihi mekan ya da otel gibi ihtişamlı mekanlarda evlenecek gelinlerin mutlaka incelemesi gereken bir firma. Modaevi, 1-3 provada gelinliğini sana en uygun şekilde hazırlayabiliyor.

Stil Gelinlik

Stil Gelinlik

Stil Gelinlik

Firmayı İncele

6- Yasemin Gelinlik & Modaevi

Tunalı Hilmi Caddesi’nde faaliyet gösteren Yasemin Gelinlik & Modaevi, gelin adaylarına birbirinden şık gelinlik seçenekleri sunuyor. Özellikle abartısız tasarımlardan hoşlanan gelinlerin ilgisini çekecek gelinliklere imza atan firma, gelinlik seçiminde vücut tipini, tarzını ve düğün mekanını göz önünde bulundurarak sana özel tasarım da yapabiliyor.

Yasemin Gelinlik Modaevi

7- Çayyolu Jasmine

Yenimahalle'de bulunan Çayyolu Jasmine, toplamda 3 prova ile hazırladığı gelinlikleri 4 hafta içinde teslim edebiliyor. Romantik ve klasik tasarımların ağırlıkta olduğu modaevinin, gelinlik kiralama hizmetinden de yararlanabilirsin.

Çayyolu Jasmine

8- Behiye Gelinlik ve Modaevi

Ankara'daki tecrübeli gelinlik firmalarından olan Behiye Gelinlik ve Modaevi, birbirinden şık vintage tarzda tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Eğer tarzına ve gelinliğine uygun saç-makyaj yaptırmak istersen firmanın bu konuda da hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Mağazanın alt katında gelin saçı ve makyajı hizmeti veren bir salonu bulunuyor.

Behiye Gelinlik

9- Neslihan Moda

Neslihan Moda, dantel ve tül kumaşı ustalıkla kullandığı birbirinden şık gelinlikleriyle öne çıkıyor. Firmayı ziyaret eden gelin adaylarına danışmanlık hizmeti de sunan modaevi, gelinlerin tarzına ve bedenlerine uygun tasarım seçenekleri öneriyor. Neslihan Moda’nın 1 haftalık kısa teslim süresiyle de dikkat çektiğini belirtelim.

Neslihan Moda

Neslihan Moda

Neslihan Moda

Firmayı İncele

10- En - Kübra Modaevi

Romantik, bohem ve Helenistik tarzda gelinlik modellerinin ağırlıklı olarak bulunduğu En - Kübra Modaevi, Yenimahalle Uzay Pasajı'nda yer alıyor. Firmayı ziyaret ettiğinde hazır modeller arasından seçim yapabilir, hazır gelinlikler üzerinde değişiklik yaptırabilir ya da hayalindeki gelinliği sıfırdan diktirmek üzere modaevinin tecrübeli ekibiyle görüşebilirsin.

En Kübra Modaevi


Ankara’da uygun fiyatlı gelinlik bulabileceğin firmaları sıraladık. Sen daha detaylı bir araştırma yapmak istersen Ankara gelinlik firmalarını sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir ve ilgini çeken firmalarla iletişime geçebilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

Bohem Gelinlik Ankara’da Hangi Modaevlerinde Bulunur?

Ankara'da Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık!

Vintage Gelinlik Ankara’da Hangi Mağazalarda Bulunur?

Ankara’da Gelinlerin Favorisi Gelinlikçiler

Ankara’daki Uygun Düğün Davetiyeleri

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap