New York Fashion Week’ten Çarpıcı Gelinlikler

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:53 DK

25.07.2018

New York Moda Haftası’ndaki gelinlik modelleri yenilikçi, rahat ve kendinden emin modellerdi.

Paris'ten sonra New York'da da 2012 senesinin gelinlik trendlerine damgasını vurması beklenen modeller izleyicilerin karşısındaydı. Paris Moda Haftası'nda sergilenen gelinliklerden farklı olarak, New York Moda Haftası'ndakiler daha yenilikçi, rahat ve kendinden emin modellerdi.

adam - new york fashion week’ten çarpıcı gelinlikler bcbg max_azria - new york fashion week’ten çarpıcı gelinlikler carmen_marc_valvo - new york fashion week’ten çarpıcı gelinlikler

ADAM

BCBG MAX AZRIA

CARMEN MARC VALVO

Gelinlik İndirimleri

Hayalimdeki Gelinlik
%25 İNDİRİM
131 1 10
Hayalimdeki Gelinlik

Erken Randevularda %25 İndirimle 3000 TL'den Başlayan Fiyatlarla!...

Pınar Bent
%20 İNDİRİM
171 20 24
Pınar Bent

Erken Rezervasyonlarda %20 İndirim!...

Son yıllarda iyice yükselişe geçen gösteriş ve şaşaa trendi, bu sene yerini sadelik hatta sıradanlığa bırakmış gibi görünüyor. Bu gelinlikler, düğün günlerini stresli ve zorlama bir organizasyondan ziyade, samimi ve sıcak bir kutlama olarak geçirmeyi planlayan gelinlerin çok hoşuna gidecek.

carolina_herrera - new york fashion week’ten çarpıcı gelinlikler derek_lam - new york fashion week’ten çarpıcı gelinlikler farah_angsana - new york fashion week’ten çarpıcı gelinlikler

CAROLINA HERRERA

DEREK LAM

FARAH ANGSANA

Bu sene gelinlik modeli, kumaşı ve hatta aksesuarları konusunda alışılmışın dışında bir yalınlık söz konusu. Tafta ya da ipekten yapılmış, bol kesimli bir gelinliği kırmızı ayakkabı ve siyah fötr şapka ile kombinlemiş bir gelin görmek, bu sene sizi şaşırtmamalı.

jenny_peckham - new york fashion week’ten çarpıcı gelinlikler jill_stuart - new york fashion week’ten çarpıcı gelinlikler lela_rose - new york fashion week’ten çarpıcı gelinlikler

JENNY PECKHAM

JILL STUART

LELA ROSE

Saçlar sade bir topuz ya da saç örgüsü ile geriye atılmış, ya da doğal haliyle omuzların üzerine dökülmüş olabilir. Bu denli iddiasız gelinlikleri cazip kılmak için ise sıra dışı ayakkabı, kemer ya da dekolte modelleri kullanılmış.

max_azria - new york fashion week’ten çarpıcı gelinlikler monique_lhuillier - new york fashion week’ten çarpıcı gelinlikler victoria_beckham(1) - new york fashion week’ten çarpıcı gelinlikler

MAX AZRIA

MONIQUE LHUILLIER

VICTORIA BECKHAM

Eğer siz de bu seneki düğününüzde böyle bir çizgiyi yakalamak istiyorsanız tek yapmanız gereken abartılı isteklerinize ket vurarak sade bir model seçmek ve kumaşlar konusunda çok çeşitli davranmamak. Ayakkabı ve aksesuar konusunda ise yüreğinizin götürdüğü yere gitmekte özgürsünüz.

Gelinlik firmaları için tıklayın!

Gelinlik yazıları için tıklayın!

Gelinlik Galerileri için tıklayın!

Şehrindeki En İyi Gelinlik Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

GELİNLİK FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Gelinlik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (1)

SL

Sevil L.

24/10/2014

çok çirkinler