Apoletli Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:11 dakika

07.09.2021

Güçlü ve iddialı bir görünüm için tercih edebileceğin apoletli gelinlik modellerini incelemeye hazır mısın? İşte deneyimli firmaların birbirinden şık apoletli gelinlik modelleri!

apoletli gelinlik

1- Güpür Apoletli Gelinlik

Gelinliğin omuz kısmına eklnen ve omuzları olduğundan geniş gösteren apoletler, son yılların en trend detaylarından. Vatka, dantel, güpür gibi farklı malzemelerden hazırlanabilen apoletlerin kullanıldığı gelinlikler arasından tarzına uygun seçim yapabilirsin. Örneğin; romantik bir tarzın varsa Snow White Modaevi'nin güpürlü bu tasarımını tercih edebilirsin.

Snow White Modaevi

2- Bohem Apoletli Gelinlik

Bohem ve vintage tarzdaki gelinliklerde kullanılan apoletler, uzun saçak detaylarla hareketlendiriliyor. Bu tarzdaki tasarımların en şık örneklerine imza atan Mediha Cambaz'ın dantelli ve püskül detaylı apolet kullandığı bu gelinlik özellikle bohem tasarımlardan hoşlanan gelinler için ideal.

Mediha Cambaz

3- Tüylü Apoletli Gelinlik

Tüy detaylarla hareketlendirilen bu apoletli gelinlik hem romantik tarzda bir tasarım arayan hem de ihtişamlı bir düğün yapacak gelin adayları için uygun bir seçenek! Bu gelinliği nereden alabilirim diye merak ediyorsan da Eslem Moda'yı adres gösterebiliriz.

Eslem Moda

4- Balık Kesim Apoletli Gelinlik

Balık etek kesimi, işlemeleri ve apolet detaylarıyla, tarihi mekan ya da otel gibi ihtişamlı alanlarda düğün yapacak gelinler için uygun bir model var sırada! Pınar Bent imzalı bu gelinliği kum saati vücut tipindeki gelin adaylarına önerdiğimizi de belirtelim.

Pınar Bent

5- Vintage Apoletli Gelinlik

Tarihi mekan düğünü yapacak gelin adayları, vintage tarzda bu kabarık gelnlikle mekanla uyumlu bir görüntü yakalayabilir, apolet ve korse detaylarıyla hareketlenen bu tasarımın Gülten Modaevi'ne ait olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Gülten Modaevi

6- Sade Apoletli Gelinlik

Sade tasarımıyla oldukça zarif görünen bu gelinlik, güpürlü apolet detayıyla farklı ve şık bir görünüm kazanmış Kum saati vücut tipindeki gelin adaylarına önerdiğimiz, Studio Bride bu sade gelinlik, restoran ya da kulüp ve davet alanlarında yapılacak düğünler için ideal.

Studio Bride

7- İşlemeli Apoletli Gelinlik

Romantik gelinlikleriyle öne çıkan As Brides da apoletli gelinlikler için ziyaret edebileceğin firmalar arasında yer alıyor. Işıltılı detaylarla göz alıcı bir görünüm kazanan bu tasarım, otel düğünlerinin ihtişamına ayak uydurmak için uygun bir seçenek!

As Brides

8- Tül Detaylı Apoletli Gelinlik

Hale Haute Couture & Bridal'ın iddialı bu tasarmııyla düğüünde tüm bakışlar senin üzerinde toplanacak! Uzun tül detaylı apoletleri, işlemeli balık kesim bu gelinliği orantılı vücut hatlarına sahip gelin adayları rahatlıkla giyebilir!

Hale Haute Couture

9- Kabarık Apoletli Gelinlik

Apoletli, kabarık ve işlemeli bu gelinlik, gösterişli tasarımıyla dikkat çekiyor! Vipgelinlik'in en yeni koleksiyonu arasında yer alan bu gelinliği, ilkbahar ve yaz aylarında tarihi mekan düğünü yapacak gelin adaylarına öneriyoruz.

Vipgelinlik

10- Çıkarılabilir Etekli Apoletli Gelinlik

Düğün ve düğün sonrası yemeği için iki farklı gelinlik arıyorsan, Mahmure Çelik Hanımeli Modaevi'nin çıkarılabilir etekli bu tasarımını düşünebilir, istediğin iki farklı görünüme tek gelinlikle kavuşabilirsin.

Mahmure Çelik Hanımeli Modaevi

Apoletli gelinliklerin birbirinden şık örneklerine yer verdik. Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı olmadığını da belirtelim. Dilersen birbirinden şık gelinlik modellerine göz atabilir, ilgini çeken modeller için firmalarla iletişime geçerek randevu alabilirsin!

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

Canset Tumanbay

Düğün Tarihi: 27.01.2022


Püsküllü model beyaz gelinlik modelleri çok güzel gösterişli saç için beyaz gül gerçek beyaz gül bence püsküllü modelleri çok şık bayan olarak deniz kızı püsküllü model güzel