Gelinlik Butik Antik

E-posta Gönder

Gelinlik Butik Antik

Gelinlik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, bütçene uygun 5 gelinlik firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

İstanbul

wedding gelinlik

...

Vivien Angel Gelinlik
1

İstanbul

Vivien Angel Gelinlik

...

Hasret Moda
5

İstanbul

Hasret Moda

Gelinlik modelinizi hala belirlemediniz mi? Aradığınız gelinlik modelini bi...

Hakkında

Gelinlik Butik Antik, konumu İstanbul’da bulunup, içinize sinecek türden, tereddütsüz seçebileceğiniz, vücudunuzu saran ve içinde size huzur sağlayan gelinlikleri ve diğer ürünleri ile hizmetinizde bulunmaktadır. Hayallerdeki gelinlik, gerçeğe dönüşmekte, bunun için de düğün trendleri ve modasını yakından takip eden uzmanlarla çalışılmaktadır. İstediğiniz tarz ve istediğiniz şekilde hazırlanan gelinliklerin hayalinizi süsleyen gelinlikle birebir olması için özel olarak uğraş çalışılmaktadır. Gelinlik, nedimeler için kıyafetler, abiyeler, nişan kıyafetleri, mezuniyet töreni kıyafetleri, saç aksesuarları, gelinlik aksesuarları ve düğün hediyeleri gibi birçok alternatif seçenek daha isteyen müşteri için sunulmaktadır. Düğün, nişan, söz, kına gecesi, mezuniyet töreni gibi özel organizasyonlar için kıyafet tercihinizi buradan yapabilirsiniz. Detaylı bilgiye erişim ve bu fırsatlardan yararlanmak için lütfen iletişime geçiniz.

İletişim

Eda Adaletgun

  • Adres: Kadikoy


2 yorum


Tu

Tugba

Düğün Tarihi: 13.09.2015

dikimleri gayet güzel, çalışanlar çok ilgililer, fiyatları gayet uygun nişanlığımı diktirdim ve çok memnun kaldım. kendilerine teşekkür ediyorum..

ze

zehra

Düğün Tarihi: 16.08.2015

Oldukça memnun kaldım. Kişiye özel dikim oldu ve tam olarak aynısı oldu gelinliğim. 4 provada teslim aldım gelinliğimi. Dikimleri çok güzeldi. Provalarda sıkılmadım hiç bekletmediler saati saatine aldılar provaya. Lokasyon olarak kolay bir yerde. çok rahat ulaşabilirler. Çalışınların ilgiside çok... devamı 

Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.