Gelinlik Butik Antik

Gelinlik Butik Antik

Gelinlik

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Hayallerindeki Gelinliği Birlikte Bulalım!

Bütçeni ve nasıl bir gelinlik istediğini söyle, ücretsiz düğün danışmanlarımız uygun 5 gelinlikçiyle seni iletişime geçirsin!


Hakkında

Gelinlik Butik Antik, konumu İstanbul’da bulunup, içinize sinecek türden, tereddütsüz seçebileceğiniz, vücudunuzu saran ve içinde size huzur sağlayan gelinlikleri ve diğer ürünleri ile hizmetinizde bulunmaktadır. Hayallerdeki gelinlik, gerçeğe dönüşmekte, bunun için de düğün trendleri ve modasını yakından takip eden uzmanlarla çalışılmaktadır. İstediğiniz tarz ve istediğiniz şekilde hazırlanan gelinliklerin hayalinizi süsleyen gelinlikle birebir olması için özel olarak uğraş çalışılmaktadır.... DEVAMI 

İletişim

Eda Adaletgun

  • Adres: Kadikoy


Yorumlar (2)

Tu

Tugba

Düğün Tarihi: 13.09.2015

dikimleri gayet güzel, çalışanlar çok ilgililer, fiyatları gayet uygun nişanlığımı diktirdim ve çok memnun kaldım. kendilerine teşekkür ediyorum..


ze

zehra

Düğün Tarihi: 16.08.2015

Oldukça memnun kaldım. Kişiye özel dikim oldu ve tam olarak aynısı oldu gelinliğim. 4 provada teslim aldım gelinliğimi. Dikimleri çok güzeldi. Provalarda sıkılmadım hiç bekletmediler saati saatine aldılar provaya. Lokasyon olarak kolay bir yerde. çok rahat ulaşabilirler. Çalışınların ilgiside çok... Devamını Oku 


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.