Melike Saç Tasarım

E-posta Gönder

 • Yıldırım, Bursa.

Ekiple Tanışın

Melike Saç Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Melike Saç Tasarım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Melike Saç Tasarım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Melike Saç Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Melike Saç Tasarım Hakkında

Kapımızdan düşleri olan bir gelin adayı olarak girmeye ve kusursuz bir gelin olarak çıkmaya hazır mısınız? Melike Saç Tasarım farkını sizlerle paylaşmak ve her şeyin en iyisini hak ettiğiniz bu özel günde güveninize layık olmak için titizlikle çalışıyoruz. Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri memnuniyetinizi ön planda tutuyor, istek ve ihtiyaçlarınızı yerine getirmeyi amaçlıyoruz. Bunun için de kendimizi sürekli geliştiriyor, bizi Yıldırım kuaförlerinden farklı kılan ev sahipliğimizi sürekli yeniliyoruz. Peki salonumuzda gelin adaylarımızı ne gibi imkanlar bekliyor? Hemen anlatalım.

Saç ve makyajınızı belirlemeden önce sizi yakından tanımak istiyoruz. Stilinizi, zevklerinizi ve aklınızdaki modelleri öğreniyor, tavsiyelerimizi de buna göre veriyoruz. Saç renginiz ve uzunluğunuz tasarımınızı kararlaştırırken önemli detayları oluşturuyor. Düz ya da kısa saçlar için farklı, kıvırcık ya da dalgalı saçlar için farklı önerilerde bulunuyoruz. Makyajınızı yaparken ise göz renginizi, ten renginizi ve yüz hatlarınızı ön planda tutuyoruz. Renkli gözler için farklı, koyu ya da açık tenli gelinlerimiz için farklı makyajlar uyguluyoruz.

Kullandığımız ürün, ekipman ve malzemelerin hepsinin kalite ve hijyen açısından onaylı olduklarını belirtmek istiyoruz. Sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, kaliteli hizmet anlayışımızı her detayda olduğu gibi burada da en iyi şekilde gösteriyoruz.

Düğünlerin özellikle hafta sonu daha çok tercih edildiğini biliyor, bu yüzden pazar günleri de hizmet veriyoruz! Düğün gününüze eksiksiz bir hazırlık yapmak için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmenizi de belirtmek istiyoruz.

Düğününüze Melike Kuaför farkıyla hazırlanmak ve hakkımızda daha çok şey öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Güzelliğinize atacağımız imza ve yapacağımız sihirli dokunuşlar ile göz kamaştıran bir gelin olacak, hayatınız boyunca bu anları unutamayacaksınız!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.