Yasemin Sözak

E-posta Gönder

 • Keçiören, Ankara.

Ekiple Tanışın

Yasemin Sözak Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Yasemin Sözak Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yasemin Sözak Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Yasemin Sözak Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Yasemin Sözak Hakkında

İlgi çeken bir gelin olmanız için gereken ne varsa size onu sağlayacağımız Ankara’da en iyi kuaförler arasında gösterilen Yasemin Sözak adını verdiğimiz yerimizde uzun zamandır pek çok gelin adayına özel günleri için saç ve makyaj uygulamaları yapıyoruz. Tüm bunlara ek olarak da tesettür tasarımlarımızla da size yardımcı oluyoruz.

Keyifli bir hazırlık sürecinin ardından aynada kendinizi iyi hissedeceğiniz bir görüntüye ulaşmanızı istiyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte tam da size göre bir hizmet içeriği oluşturuyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi izleyerek sizi memnun edecek tarzda yaklaşım benimsiyoruz.

Bizi tercih eden gelin adaylarımızla özel olarak ilgilenebilmek için kuaför salonumuzda her daim randevu usulü çalışıyoruz. Randevu saatleri dışında salonumuzun kapalı olduğunu bilmenizi isteriz. Bizimle tanışmak için salonumuza geldiğinizde sizi güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. Düğününüzde giyeceğiniz gelinlik modelinizi, düğün konseptinizi, eğlence mekanınızı ve beğendiğiniz gelin görünümlerini uzun uzun konuşuyoruz. Sizden önce bizi tercih eden gelinlerimize sunduğumuz hizmet ayrıntılarından bahsediyor ve çalışmalarımızdan bazı örnekler gösteriyoruz. Kıvırcık bukleler, kalın su dalgaları, ensede veya saç tepesinde sıkı topuzlar, örgü motifli saç stillerini rahatlıkla beğeniniz doğrultusunda uyguluyoruz.

Makyaj uygulamalarımızda öncelikle yüz hatlarınızı, göz yapınızı, ten renginizi ve cildinizi inceliyoruz. İster doğal tonlarda isterseniz de kırmızı rujların eşlik ettiği koyu renk bir makyaj yapabiliyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak hem cildinizi koruyor hem de yaptığımız makyajın daha göz alıcı olmasını sağlıyoruz.

Siz de Ankara kuaförleri arasında yer alan yerimizin kıymetli gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak ve rüyalarınızı gerçeğe dönüştürecek dokunuşlarımızla size hizmet etmek istiyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.